Билјард

Член од
24 август 2008
Мислења
1.120
Поени од реакции
163
Леле ќе се самозапаљам!Сто години неам играно.Заборајв штекана да ја држам да го е**м!Во последно време не сме нешо ногу застапени кј костурон.Викендов ојме обавезно,кој ќе ми речит „не“, ве убив.Натке си за пак до 50 добиени?Ми се креват адреналинов нешо така :)
 

Болиглава

A cold fact
Член од
16 јуни 2007
Мислења
4.701
Поени од реакции
2.353
Леле ќе се самозапаљам!Сто години неам играно.Заборајв штекана да ја држам да го е**м!Во последно време не сме нешо ногу застапени кј костурон.Викендов ојме обавезно,кој ќе ми речит „не“, ве убив.Натке си за пак до 50 добиени?Ми се креват адреналинов нешо така :)
Јас сум за само не ме убивај... ињааааааааааау шегава. И неможит до 50 добијани, ќе се опседните и ќе не откачите:)nenene:)... ак ти е за адреналин ела дома ќе учиме музичко.
 
Член од
19 мај 2008
Мислења
1.928
Поени од реакции
486
Играм билјард повремено, ама што имам другари болни се за билјард. Едно време и јас префатив зараза од нив, ама после интензивно одење на терапија се одвикнав :) и сега играм еднаш до двапати месечно :wink:
 
P

Psy

Гостин
Обожавам билјард!!!! :) Дефинитивно игра шо највише ме релаксира, одмара и шо уживам у неа!!! Ај една собиранка на билјард да праиме... :):smir::wink::wink::wink:
 

Пуци

Somewhere in time
Член од
16 август 2008
Мислења
571
Поени од реакции
13
Обожавам билјард!!!! :) Дефинитивно игра шо највише ме релаксира, одмара и шо уживам у неа!!! Ај една собиранка на билјард да праиме... :):smir::wink::wink::wink:
Само кажи дека си од Скопје,жити се:se_ molam:se_ molam

Иначе само Охриѓани си прават собиранка,ја одамна зборам да се собереме ама нема никој од Ск-во
 
P

Psy

Гостин
Само кажи дека си од Скопје,жити се:se_ molam:se_ molam

Иначе само Охриѓани си прават собиранка,ја одамна зборам да се собереме ама нема никој од Ск-во
Да од Скопје сум =) ајде да праимеее собиранкаааа:wink::wink::wink::wink::pipi:
Кандидати???
 

Пуци

Somewhere in time
Член од
16 август 2008
Мислења
571
Поени од реакции
13
Ја ја ја ја...

Али ај ако се собираме негде на асално место да се стајме,макспул на пример
 
P

Psy

Гостин
Ја ја ја ја...

Али ај ако се собираме негде на асално место да се стајме,макспул на пример
Ја искрено не ни знам за друго поасално место за билјард од Макс...:toe:


Абе само на мене и на Пуци ни се игра.... толку сте незаинтересирани?:raz::icon_conf:icon_ques
 

Пуци

Somewhere in time
Член од
16 август 2008
Мислења
571
Поени од реакции
13
Нема од ск-во луѓе,ја одамна се обидувам да свикам собиранка али слабо...ако не ние ќе се стајме на саат у макс(може да регрутирам уше 2-3 другари,некој и од форум)
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
Има од ск пишав неколку пати. Јас сум сериозен за играње само кажете. Кој е за во најдобриот клуб во Скопје, КМ. Поздрав
 

Пуци

Somewhere in time
Член од
16 август 2008
Мислења
571
Поени од реакции
13
Има од ск пишав неколку пати. Јас сум сериозен за играње само кажете. Кој е за во најдобриот клуб во Скопје, КМ. Поздрав
Абе ко прво незнам кај е тоа,ко второ колку пари е(да не е изгор)

А на крај и краева кај се договориме таму
 

blaster1

Искусен Кајганџија
Член од
16 декември 2008
Мислења
777
Поени од реакции
26
Може не е билјардот мое хоби ама сепак играм.
 
Член од
10 август 2008
Мислења
744
Поени од реакции
266
Леле ќе се самозапаљам!Сто години неам играно.Заборајв штекана да ја држам да го е**м!Во последно време не сме нешо ногу застапени кј костурон.Викендов ојме обавезно,кој ќе ми речит „не“, ве убив.Натке си за пак до 50 добиени?Ми се креват адреналинов нешо така :)
Сум. Ама ај овајпат да смислиме награда некоја појака, не она биљардчено глупо шо фаќат ем место ем прашина.
 
Член од
24 август 2008
Мислења
1.120
Поени од реакции
163
Сум. Ама ај овајпат да смислиме награда некоја појака, не она биљардчено глупо шо фаќат ем место ем прашина.
Готово...почвиме од викендов.А за награда...ај дајте некој предлог?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom