PES 6 модови

OrrCee

Сто посто проценти :)
Член од
8 јуни 2008
Мислења
1.524
Поени од реакции
23
Brat a sto biva so toa sto vikase deka ke ima i makedonski 2 i 3 liga
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Нека одат тука сите модови - без разлика дали македонски, странски или бугарски :)
 

Zlatko91

Macedonian No.1 League
Член од
14 мај 2009
Мислења
10
Поени од реакции
1
Eve Me Nazad Me Nemase Nekoe Vreme :salut: so vi treba kazete .
 

OrrCee

Сто посто проценти :)
Член од
8 јуни 2008
Мислења
1.524
Поени од реакции
23
sega za sega niss
 

jovanovski

Motherfucker Jones
Член од
30 јуни 2008
Мислења
3.789
Поени од реакции
1.294
луѓе дај кажете дали има некој мов опшн фајл за новава сезо оти гледав за 09 има излезено кажете ако има некоја новост
 
Член од
16 март 2009
Мислења
2.130
Поени од реакции
183
луѓе со кој програм се внесуваат топки,копачки,дресови???-И дали ќе можам да ги ставам врз на МКГанер пачот со МК репрезентацијата????
 

jovanovski

Motherfucker Jones
Член од
30 јуни 2008
Мислења
3.789
Поени од реакции
1.294
Еве ви пач со најновите трансфери.

Изволте.
фала :) кај треба да се снимат амблемите?:(
многу лош пач нема ништо сменато освен трансвери сеуште... стари дресови нема некој друг?:(:kesa:
 
Член од
12 јуни 2008
Мислења
5.227
Поени од реакции
972
фала :) кај треба да се снимат амблемите?:(
многу лош пач нема ништо сменато освен трансвери сеуште... стари дресови нема некој друг?:(:kesa:
И на мене не сакаат да ми се сменат амблемите, сега за сега само тој е. Барем ги има новите трансфери, после ќе ти пратам пач и со новите дресови :)
 

jovanovski

Motherfucker Jones
Член од
30 јуни 2008
Мислења
3.789
Поени од реакции
1.294
И на мене не сакаат да ми се сменат амблемите, сега за сега само тој е. Барем ги има новите трансфери, после ќе ти пратам пач и со новите дресови :)
ок фала :)
 
Член од
16 март 2009
Мислења
2.130
Поени од реакции
183
stolee,да не го забораиш пачот :)Ако не сакаш тука да го оставиш,дај ми го линкот на МСН,ме имаш меѓу контактите:smir:

Заглавив кај китсерверот...на манчестер ги сменив дресовите,го напишав тоа кодот во map.txt и ги додадов пред тоа во Uni,и не ми ги дава дресовиве во играва :S Знае некој каде кочи???
 
Член од
12 јуни 2008
Мислења
5.227
Поени од реакции
972
stolee,да не го забораиш пачот :)Ако не сакаш тука да го оставиш,дај ми го линкот на МСН,ме имаш меѓу контактите:smir:

Заглавив кај китсерверот...на манчестер ги сменив дресовите,го напишав тоа кодот во map.txt и ги додадов пред тоа во Uni,и не ми ги дава дресовиве во играва :S Знае некој каде кочи???
Го пробав пачот со новите дресови ама не работи, направив се како што треба не сака :S:S
 
Член од
16 март 2009
Мислења
2.130
Поени од реакции
183
stolee,си ја најдов грешката ,дресовите шо сум ги симнал биле за пес 2009,и на 6ката не ги препознава...си симнав дресови за пес 6 и сеа е ок:smir:
-кажете некој сајт за дресови (за китсервер),наидувам на многу грешни фајлови:tapp:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom