ЕМО стил!

LordDragonII

Dr.Strangelove
Член од
15 август 2008
Мислења
10.995
Поени од реакции
5.726
Јас незнам одкога лудачките кошули што се шарени и тие џапанските канарински фризури (виножито шмек) и лузните по рацете станаа мода. Уствари не само мода туку цела идеологија низ селава а богами тука-таму по некој и во град како некои печурки изникнуваат... ама ако има и лек за тоа.
 

Nekoj IksDe

Челзијаш
Член од
17 септември 2009
Мислења
495
Поени од реакции
9


Ужас, она околу очите му е разлеаната шминка од плачење или шо е :D
 
Член од
20 март 2010
Мислења
27
Поени од реакции
2
Извини, еве: :sarcasm: Појасно?

Сакав да ја потенцирам твојата конструктивност. Немој толку, еи. Ако не си забележала 54 страни е темава, а постови од типот "не ми се допаѓа" не се нешто посебно. Елаборирај, што како, зошто да, зошто не, а не кога те просветлив на прво место што е темата, изведуваше Парис Хилтон со надпросечна интелигенција.

Ајде бе, ќе џвакам орбит.
Не ми се допаѓа затоа што најискрено фаците им се како на кловнови :pos2: Едноставно не се по мој вкус. А зошто карактерно не ми се допаѓаат, објаснив.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
15.424
Поени од реакции
7.878
мрзам Ем0 типови поготово заради тој стил на носење и шминкање си цртаат солзи на очите се шатираат во косите и ги пуштаат над очи шишките ГРОЗНИ СЕ
 
Член од
22 март 2010
Мислења
7
Поени од реакции
0
хахахахахахахахаха ае да те видам да ти се избаци некоја емо цурка пред тебе нема да сакаш да ја муваш одма?:vozbud:
 
Х

Ханзо

Гостин
хахахахахахахахаха ае да те видам да ти се избаци некоја емо цурка пред тебе нема да сакаш да ја муваш одма?:vozbud:
Сакаш да кажеш дека емосите се под дифолт привлечни? Грда девојка е грда девојка, емо фризот ќе и скрие четвртина фаца, ама останатите три четвртини ќе ја издадат...за жал. Ах, сега кога сме кај тоа, зошто емосите пробуваат да си покријат што поголем дел од фацата со коса и се сликаат во птичја перспектива? :)
 
Д

ДаркхарТ

Гостин
Сакаш да кажеш дека емосите се под дифолт привлечни? Грда девојка е грда девојка, емо фризот ќе и скрие четвртина фаца, ама останатите три четвртини ќе ја издадат...за жал. Ах, сега кога сме кај тоа, зошто емосите пробуваат да си покријат што поголем дел од фацата со коса и се сликаат во птичја перспектива? :)
За да не им се примети расмачканиот креон и маскара.
 

LordDragonII

Dr.Strangelove
Член од
15 август 2008
Мислења
10.995
Поени од реакции
5.726
На мене ми се слабост готик џенцките, поголем процент ми биле готик а тие канаринците неможам да ги поднесам.

А ова убаво е ?



само да е како тие нашите со повеќе виножито бои.
 
Член од
22 март 2010
Мислења
7
Поени од реакции
0
jpg[/IMG]



и шо грди да не се?

На мене ми се слабост готик џенцките, поголем процент ми биле готик а тие канаринците неможам да ги поднесам.



А ова убаво е ?



само да е како тие нашите со повеќе виножито бои.


hahahahahaha научи да разликуваш луѓе од предмети ;)
 
Х

Ханзо

Гостин
Дај не заебавај, за овие „грди“ е комплимент. Прееска гуглав ugly emo girls и не најдов ништо налик ова.
 

LordDragonII

Dr.Strangelove
Член од
15 август 2008
Мислења
10.995
Поени од реакции
5.726
jpg[/IMG]

hahahahahaha научи да разликуваш луѓе од предмети ;)
Ти научи дека се исти како чистачите за прашина во главите, шминка еден тон (сабајле кога сум се разбудил уплаф добив), некои глупи маички и прслуци 3 броја поголеми одколку што треба. Имаат и скинати чорапи башка.

А понашањето е исто како на шмизла само со таква перика како чистачите за прашина што ги имам по дома.

едит: имаат IQ -1 и сечат вени.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom