Впечатоци од роденденска Кајгана журка! (слики: http://galerija.kajgana.com/)

Статус
Затворена за нови мислења.

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
леее ташлаци, и овие децава што сакам да ги носам на собиранка едвај ги убедов да не им биде сТрам.

ај да ве мрази некој сфаќам, ама една поголема причина затоа што се прават Кајгана собиранките е да се запознаеме меѓусебно, да се видиме кој е кој :)

да така сите што ви е срам дојдете наминете, ако не ви се погоди атмосферата слободно одете си - но претходно побарајте ме :) се надевам ќе ви направам интересна атмосфера :)

бај д веј, пак ќе спомнам. Е, некој за пиење пред парти?
 

Fallen`Angel

Im Gotham's Reckoning
Член од
26 мај 2007
Мислења
5.658
Поени од реакции
75
Некро и Скај Дог сигурно ме мразат поради темата за скинерите .. се надевам дека нема да ме утепате од ќотек ако се појавам таму :pos:
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Баш вчера кај Некро у дуќан се договараа да те тепаат. Слушнав само дека планот бил кога ќе си тргнел накај WC...
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
Некро и Скај Дог сигурно ме мразат поради темата за скинерите .. се надевам дека нема да ме утепате од ќотек ако се појавам таму :pos:

Поарно не иди :) има така поголема група шо се уклучени во планот за атентат :).:mist::violent1:
 

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
напротив, баш ќе ми биде мило да те запознаам. :) и сите што досега не сте се запознале со мене вклучувајќи ги и новајлиите коа ќе видите еден тип со лоша фризура, беџови и каиш со килерки + црвена кравата (најверојатно) тоа ќе сум јас :vozbud:

се изрекламирав :p али ептен ќе бидам расположен за нови познанства... и текила парти :)
 
Член од
24 мај 2007
Мислења
5.124
Поени од реакции
35
Некро и Скај Дог сигурно ме мразат поради темата за скинерите .. се надевам дека нема да ме утепате од ќотек ако се појавам таму :pos:
Не се заебавај со Некро, има црн појас у карате. :)

Ќе ти скрши кичмата ... :pishtoldz:violent1:

: ))
 

Clen 7

Од Форумот
Член од
5 јуни 2007
Мислења
2.843
Поени од реакции
360
У случај да дојдам,сакам сепаре,влаша коњак,лед и 4 чаши. По можност првото сепаре од лева страна на Dj-от,за да го потсетувам Erick да не ги повтара траките и да не забегува многу многу. :) :) :)
А собиранкава до колку ќе трае уствари????
 
Член од
24 мај 2007
Мислења
5.124
Поени од реакции
35
У случај да дојдам,сакам сепаре,влаша коњак,лед и 4 чаши. По можност првото сепаре од лева страна на Dj-от,за да го потсетувам Erick да не ги повтара траките и да не забегува многу многу. :) :) :)
А собиранкава до колку ќе трае уствари????
До 10 сабајле.

Бај д веј, се тоа, и едно 3 стриптизерки да ти играат наоколу, ќе ти биде доволно ? : ))
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
У случај да дојдам,сакам сепаре,влаша коњак,лед и 4 чаши. По можност првото сепаре од лева страна на Dj-от,за да го потсетувам Erick да не ги повтара траките и да не забегува многу многу. :) :) :)
А собиранкава до колку ќе трае уствари????

И џакузи и две црнкињи, една азијатка и јас ќе клекнам на колена.
Хепи?

Одморете со офтопик постовите, за тепачки имате соодветна тема, за безвеза муабет имате цел подфорум.
 

Clen 7

Од Форумот
Член од
5 јуни 2007
Мислења
2.843
Поени од реакции
360
Се шалам:) Аааа...почиња у 8 журкава и ќе продужи и после 12 у Dinamique или ...?
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Би сакал, ама тогаш сум на роденден у битола. Убо да си поминете!
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Aj признај дека не идеш на роденден, туку на друго, датумот е :)

Реков јас, кој нема да дојде е...
 

Clen 7

Од Форумот
Член од
5 јуни 2007
Мислења
2.843
Поени од реакции
360
Па ако трае до 2-3 саат да не планирам друго ништо.Кога почнува има пишано ама кога завршува нема(барем јас не видов). Овие две информации треба да се знаат,друго и немора.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom