Conquer Online MMORPG

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.198
Поени од реакции
34.432
Јебо, ти избришав преку 12 мислења кои беа едно под друго. Тоа не е дозволено. Исто така, имаш писмена опомена пред исклучување од форумов (бан) заради навреди. Значи:

- Измени си го постот ако сакаш нешто да допишеш.
- Да не ти се случи уште еднаш да имаш еден под друг ТВОЈ пост (иритира)
- Да не ти се случи да употребиш навредлив збор додека си тука.
- Не ми реплицирај.

Продолжете со дискусиите.
 
Член од
24 мај 2007
Мислења
5.124
Поени од реакции
35
Баш ме интересира што пишал, ботот. :jaj:

Бај д веј, GRATZ ON ME, GRATZ ON ME, 124 level ! :)
 

Jebo F@kic

†The Eba4ot†™
Член од
1 јануари 2008
Мислења
133
Поени од реакции
0
Acid se izvinuvam za moeto odnesuvanje! Abe ePiX!, sega mi tekna koj si. Ti mu bese friend na fuki koj jas go kupiv i za 3 dena mi go haknaa :mad::mad::mad:! E sega ja se otkazuvam od conquer zs mi go haknaa TeRRoR^, pa sea sakam da vidam dali e dobra silkroad online, pa ako e, ke ja igram nea!:) Aj daj nekoj db na zaem! :D:D:D Samo ze zafrkavam! Sala :)
 
Член од
24 мај 2007
Мислења
5.124
Поени од реакции
35
И секако , повторно ме хакнаа. :(

Значи, кој има заинтересиран да ми го купи ePiX! - 124 левел - 70 левел, арчер - арчер , нека ме адне на мсн.

Тенк ју и фак ју. Конечно се отарасив од играва. :)
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
И секако , повторно ме хакнаа. :(

Значи, кој има заинтересиран да ми го купи ePiX! - 124 левел - 70 левел, арчер - арчер , нека ме адне на мсн.

Тенк ју и фак ју. Конечно се отарасив од играва. :)
Брат ти,дефинитивно немаш среќа у играва...Тој што те хакнал...Случајно да не е другар ти? :)
 

Овердрајв

Модератор
Член од
5 ноември 2005
Мислења
4.255
Поени од реакции
569
Дискутирајте како нормални луѓе, и кога некој ќе рече дека не му се допаѓа играта затоа што на грајндање и квестови бесполезно се трошат 20/24 саати во денот, не го напаѓајте - во право е. Ова е прва и последна опомена - да не видам уште еднаш расправии и пцуење на темава, за да не морам да ве отстранувам.

Ова посебно се однесува на Jebo.
 

Шмики

Byakugan
Член од
12 март 2008
Мислења
743
Поени од реакции
16
Играва има нешто инстанци како ВоВ , ПвП или само левели и што после кога ке фатиш 130 ? :helou:
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
Добиваш награда, time waster
Незнам што интересно видов у неа, да остаам 7 месеца од мојот живот на неа...И тоа 24/7 ... Ден денес ми е криво, а за болдираното си у право...Само Трошење време за џабе,за ништо !
 

Jebo F@kic

†The Eba4ot†™
Член од
1 јануари 2008
Мислења
133
Поени од реакции
0
Љољ обратна ситуација!

Дискутирајте како нормални луѓе, и кога некој ќе рече дека не му се допаѓа играта затоа што на грајндање и квестови бесполезно се трошат 20/24 саати во денот, не го напаѓајте - во право е. Ова е прва и последна опомена - да не видам уште еднаш расправии и пцуење на темава, за да не морам да ве отстранувам.

Ова посебно се однесува на Jebo.
Е да, стварно се однесува ама и треба посебно да се однесува за мене! Е сеа ја се откажуван од ова заразава зш има многу хакнувања и ме мрзи пак да ја играм. Е сега јас ќе јадам бурек дека за џабе сум потрошил 4 месеца, а не они! :)
 

Anuskan

~Keep Smiling~
Член од
13 јануари 2008
Мислења
191
Поени од реакции
10
Го шитнавме со брат ми wat-warr-tro. Сега арчерче креваме tro 124- archer уште малцее 112. Го напраивме full, супер сокет. Лол!

Абе имав една арчерка на Sunshine со елитна опремичка нешто, и unique сокет арморче. Ако успеам да се сетам кој и беше пасс...ќе дадам опремата на некој. Ливерпул ти да не сакаш?
 
Член од
24 мај 2007
Мислења
5.124
Поени од реакции
35
Го шитнавме со брат ми wat-warr-tro. Сега арчерче креваме tro 124- archer уште малцее 112. Го напраивме full, супер сокет. Лол!

Абе имав една арчерка на Sunshine со елитна опремичка нешто, и unique сокет арморче. Ако успеам да се сетам кој и беше пасс...ќе дадам опремата на некој. Ливерпул ти да не сакаш?
Сакам. Договорено по ПП. :)

Btw, на кој сервер играте со брат ти ? :)

И на кој сервер ви беше тој вар вар тро ?
 
Член од
24 мај 2007
Мислења
5.124
Поени од реакции
35
Сакам. Договорено по ПП. :)

Btw, на кој сервер играте со брат ти ? :)

И на кој сервер ви беше тој вар вар тро ?
Едит:

Anuskan си ја продадов облеката, те очекувам сеа да ми пратиш пп или да ме аднеш на мсн за да се договориме за ајтемите. :)

Иначе, ова е мојот статус сеа за сеа :

Elit +2 ears.
Elit +3 necky, ring, boots.
Super +4 sdg rdg bow.

И без облека сум. :)

My char name, ani_mkd. :)

Arch arch
127 - 116 level.

До понеделник 120 ќе биде, викендов Гејм мастерот части double exp .. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom