Conquer Online MMORPG

JFK

Член од
9 март 2007
Мислења
966
Поени од реакции
52
Брат ми, многу помал од мене ја игра многу време играва.. и скапува на компјутер 24/7 на неа.. јас отстрана.. "АМАН ПРЕКИНИ ДА ЈА ИГРАШ, ЗАРАЗНА Е НЕ СЕ ТУПИ, ВАКА ТАКА".. сега пред некој ден гледам некои помали дечишта пред врата item-и му купуваат и dbs. WTF си влегува дома 5600 денари.. абееееее како да не збеснам си викам како јас не почнав да играм бла-бла и сватив дека има толку заразени шо rl ca$h многу би дале само за една е**на фикција, и искрено, не би сакал да сум еден од нив.
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
Брат ми, многу помал од мене ја игра многу време играва.. и скапува на компјутер 24/7 на неа.. јас отстрана.. "АМАН ПРЕКИНИ ДА ЈА ИГРАШ, ЗАРАЗНА Е НЕ СЕ ТУПИ, ВАКА ТАКА".. сега пред некој ден гледам некои помали дечишта пред врата item-и му купуваат и dbs. WTF си влегува дома 5600 денари.. абееееее како да не збеснам си викам како јас не почнав да играм бла-бла и сватив дека има толку заразени шо rl ca$h многу би дале само за една е**на фикција, и искрено, не би сакал да сум еден од нив.
Да бе брат :) Има Копиљаци што секој ден не јадат у школо и парите ги чуваат за Ајтеми и ДрагонБоли Dbs...Има типови што имаат лупнато накај 1000 евра за играва..Заболени умови :)
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
27
Поени од реакции
0
Има луге што даваат ама има и луге со вадат пари од играва!!! btw Ептен е заразна јас се зезнав со поцнав али тоа е:D
 
Член од
24 мај 2007
Мислења
5.124
Поени од реакции
35
Почнав, ме хакнаа еднаш, продолжив со друг карактер, фатив 120 левел, дадов 2000 денари за драгонболови, го напраив фул супер И ....

Ме хакнаа ! :jaj: По втор пат !

И од коа видов дека ме хакнале, 2 месеци, ја неам чепнато играта.
Плачев коа видов дека ме хакнале бе ејјјј ... ама ок, барем од тогаш престанав, и не губам време на срање игра ...
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
27
Поени од реакции
0
хммм...интересна одлука али зашто не му се обрати на ГМ-от за тоа и зашто не се заштитиш како другите со праат!!!Тоа што те хакнале мислам дека е твоја грешка!!!
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.857
Поени од реакции
1.232
Абе сум играл тоа и знам зш даваат толкави пари за игра,дека е најгооолема зараза! коа ке по4неш цело време викаш ај уше 2 левела и оноа ке изу4ам или ке си купам она или ке можам да ја носам стрелата и така цело време и го даваат на левелирање или купуваат работи јаки! ја имав херој ар4ер 110лвл го шитнав гол 400ден
 
П

Паган-др

Гостин
Абе играва е џабе трошење време. Толку е глупа и досадна што не вреди да ми зафаќа место у Хард Диск. Има тооооооооооооооолку многу други интересни игри на нет. ама некој будала се одлучил за оваа. Сепак мое мислење.
 

TheGRIM

TheGRIM
Член од
22 февруари 2008
Мислења
27
Поени од реакции
0
130 Арчер 2 соц стрела 2 сдг, 1 сдг супер ринг +4 126 лвл. јуник армор 1 сдг супер буутс супер ланче 1 сдг капа не носам обецки чат пат позајмуам...
 
Член од
24 мај 2007
Мислења
5.124
Поени од реакции
35
130 Арчер 2 соц стрела 2 сдг, 1 сдг супер ринг +4 126 лвл. јуник армор 1 сдг супер буутс супер ланче 1 сдг капа не носам обецки чат пат позајмуам...
Незгоден си бил ти бе. Сакаш заедно да го играме ? :pos2:

Шала. :)
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
Што е форава со играва? Сакав денес да видам што има ново и да се пуштам...Loading 5 саати,ај помина некако ми се пушти прозорчето со серверите ама коа сакав да идам надоле да ги листам,за да си дојдам до мојот сервер почна да сецка,се укочи све. Ми кажаа и други дека ова им се дешавало неделава.Некој да не знае некој трик како да го попраам?
 
Член од
24 мај 2007
Мислења
5.124
Поени од реакции
35
Што е форава со играва? Сакав денес да видам што има ново и да се пуштам...Loading 5 саати,ај помина некако ми се пушти прозорчето со серверите ама коа сакав да идам надоле да ги листам,за да си дојдам до мојот сервер почна да сецка,се укочи све. Ми кажаа и други дека ова им се дешавало неделава.Некој да не знае некој трик како да го попраам?
Врска неам.

Совет - не се замарај воопшто со играта !
 
S

SSS-Stolica

Гостин
igrav jas porano pred 2 godini.Igrav Trojan 80 lvl jaka oprema cel bev elite +3 .ama igrata ima tapa grafika.bolje nintendo da zemam nego da igram Conquer
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
Шиткам Тројан-Арчер 126-64 , на Gem World-Turquise е...Ако има заинтересирани нека пратат ПП.
 
Член од
24 мај 2007
Мислења
5.124
Поени од реакции
35
И јас, како и секој заболен, повторно и се вратив на играва.

Значи, другарот што ме хакна, сеа за да ми се оддолжи, ми даде да играме херој сличен на тој што го имавме порано, со малце подобра опрема ...

На Sunshine e. 116 левел. Арчер. ePiX! му е името ... :)

Опрема - Elit +3 earing, elit +2 necklace, elit+3 ring, super +4 sdg rdg bow, unique +3 rdg coat, elit+2 boots.

Не е некој нај ѕвер, ама за почеток е добро. Имам exp potovi, за недела дена, 2 недели највеќе ќе биде 120. После тоа левелирам таовци, и се праам фул супер.

И то.

До нареден пат, Ливерпул фан. :)
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
И јас, како и секој заболен, повторно и се вратив на играва.

Значи, другарот што ме хакна, сеа за да ми се оддолжи, ми даде да играме херој сличен на тој што го имавме порано, со малце подобра опрема ...

На Sunshine e. 116 левел. Арчер. ePiX! му е името ... :)

Опрема - Elit +3 earing, elit +2 necklace, elit+3 ring, super +4 sdg rdg bow, unique +3 rdg coat, elit+2 boots.

Не е некој нај ѕвер, ама за почеток е добро. Имам exp potovi, за недела дена, 2 недели највеќе ќе биде 120. После тоа левелирам таовци, и се праам фул супер.

И то.

До нареден пат, Ливерпул фан. :)
Овој потег ќе ти биде најглупиот што би можел да го направиш...GM Напраил да зимаш пола од EXP-то што си го зимал порано...Т.е. ако порано од скатер таото ти зимало 6к exp, сеа ќе ти зима 3k , За Paypall-ерите да купуваат DBS и да се левелираат. Ја расипаа играва да им е*ам све... Гледам да шитнам све живо и диво и да се оттарасам...Шиткам Тројан-Арчер 126-65 и Арчер 130-ка FULL INFO На GemWorld - Turquise ! Ако има заинтересирани нека пишат ! Поздрав !
 

Kajgana Shop

На врв Bottom