Натпревари во живо преку интернет

Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
Вестерло-Андерлехт и Еспањол-Расинг?не можам да ги најдам
 
Член од
12 декември 2008
Мислења
1.553
Поени од реакции
101
Милан вс ????????-Унгарска екипа
ЛИНК АКО НАЈДЕТЕ ОДМА СТАЈТЕ ГО ТУКА.
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Некој да ми обезбеди за утревечер за Челзи - Евертон линк, ќе го сакам дур сме живи.:smir:
 

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
so se macite be lugje idete na www.atdhe.net mozda ne e epten high quality ama ok e i gleajte so sakate site povazni sportski eventi gi ima :) pozz
 

Unknown Artist

I reject your reality and substitute my own.
Член од
16 ноември 2007
Мислења
322
Поени од реакции
15
Дечки ке може некој да ми каже линк за во сабота за Манчестер - Арсенал, каде на нет да глеам? (освен зулу.мк)

Истотака, да каже некој ако знае... дали е до компјутерот или нетот, пошто коа ке пуштам зулу.мк, си иде ОК некојси 2-3 минути и после почнува да сецка.

ЕДИТ
Немора да е висок квалитет, само да не сецка.
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
1.016
Поени од реакции
50
Дечки ке може некој да ми каже линк за во сабота за Манчестер - Арсенал, каде на нет да глеам? (освен зулу.мк)

Истотака, да каже некој ако знае... дали е до компјутерот или нетот, пошто коа ке пуштам зулу.мк, си иде ОК некојси 2-3 минути и после почнува да сецка.
На www.atdhe.net 98% ќе ја има. А за зулу појма немам шо е работата..сегде е ок само таму не чини.
 

Unknown Artist

I reject your reality and substitute my own.
Член од
16 ноември 2007
Мислења
322
Поени од реакции
15
На www.atdhe.net 98% ќе ја има. А за зулу појма немам шо е работата..сегде е ок само таму не чини.
Фала друже, сеа пробав малце да го тестирам www.atdhe.net, и пак ми сецка... значи до компјутерот ми е... или...?
 

CF.REAL MADRID

ЦЕВКА
Член од
9 септември 2009
Мислења
335
Поени од реакции
9
а освен атдхе друга страница за гледање на фудбал знае ли некој??Исклучиво за фудбал??Ај пишете ако знаете.:tv::tv:
 

Bianconero vero

Il Capitano
Член од
10 ноември 2008
Мислења
9.224
Поени од реакции
8.093
а освен атдхе друга страница за гледање на фудбал знае ли некој??Исклучиво за фудбал??Ај пишете ако знаете.:tv::tv:
http://www.myp2p.eu/competition.php?competitionid=&part=sports&discipline=football

http://www.e-televizor.com/livesports.php
На овие имаш секаков спорт ама нема врска ти си бираш што ќе гледаш.
 

Шурикен

Hard Core !
Член од
8 ноември 2008
Мислења
6.559
Поени од реакции
4.072
а освен атдхе друга страница за гледање на фудбал знае ли некој??Исклучиво за фудбал??Ај пишете ако знаете.:tv::tv:
www.rojadirecta.com
Кликаш на натпреварот и имаш повеке стримови и си го бираш оној кој највеке ке ти одговара. :)
 

gunner_mkd

>МиСтЕр ТиПсТеР
Член од
12 септември 2009
Мислења
1.483
Поени од реакции
83
или пак кај мене на сајтот би ви препорачал да влезете имате и доста други имтересни информации а и форум :helou:
футифанс
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.337
Поени од реакции
2.224
Линк за мечот Галатасарај - Динамо ...
ДА НЕ Е ОД ЏАСТИН.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom