Кој е вашиот омилен админ на Кајгана CS серверите и зошто ?

TheMask

SσвεR SαŋTα
Член од
28 февруари 2008
Мислења
298
Поени од реакции
8
Troll ae cestito Admin..............pozz
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Абе што е ова 80% се админи од Ср. Ова е газење на човекови права. Што е со останатите народи? :pos:
 

HungryWolf

Deep In Tha Forrest
Член од
30 јануари 2007
Мислења
793
Поени од реакции
4
остај мен админи , него АдминБОТС се све, не дека не сте ок, ама стварно сте ботови , барем не си го брукајте тагот админ, Спарки морам да те искарам, погрешка намести 5мин да биде мапа и незнаеше како да ја поправиш и кидна :) дај малце читајте на нет што значи админ итн итн :) имате и у конзола amx_help ги имате сите команди и функции според access што можете да праите, Тони ти рекоф мен смени нешо , стварно е сТрамота

еве ви телетабиси !!! http://www.counter-strike.com/command_amx.php

едит. сТрамота е после 12h ретко админ да има....
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.560
Поени од реакции
33.812
Наместив тајмлимитот.
Хангри не се кирај има..
Него го прашав спарки кој штотуку влагаше кој си играл со тајмлимитот незнаеше..
Сеа се прибрав, ме викнаа влегов и средив..
 

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
Абе што е ова 80% се админи од Ср. Ова е газење на човекови права. Што е со останатите народи? :pos:
Сакаш и ти админ или ти пречи дека играме на серверот и заслужуваме ?
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Сакаш и ти админ или ти пречи дека играме на серверот и заслужуваме ?
Леле леле немаш појма колку сакам админ. Добро што ме потсети да му пишам утре на алаК да ме стави админ. :tapp:
Ќе станем админ со најмалку онлајн часови. Yay!!!
Мочко еден, ако не знаеше дека поради мене имаш админ. Јас вечерта се откажав од админ од лични причини и му реков на Тони да те стави тебе зашто тогаш постојано го прашуваше Гоко како го ставиле админ па се смилував за тебе. Уште ја памтим и мапата. На Авп даст се играше кога имаше само почит спрема мене кога бев админ... Се гледа отпосле кој стварно те поштува. Само ти си исклучок.

И за крај, ако не свати, мојот пост погоре содржи во себе хумор кој ти очигледно не си го сватил ама подобро е вака зашто се покажуваат некои работи.
 

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
Леле леле немаш појма колку сакам админ. Добро што ме потсети да му пишам утре на алаК да ме стави админ. :tapp:
Ќе станем админ со најмалку онлајн часови. Yay!!!
Мочко еден, ако не знаеше дека поради мене имаш админ. Јас вечерта се откажав од админ од лични причини и му реков на Тони да те стави тебе зашто тогаш постојано го прашуваше Гоко како го ставиле админ па се смилував за тебе. Уште ја памтим и мапата. На Авп даст се играше кога имаше само почит спрема мене кога бев админ... Се гледа отпосле кој стварно те поштува. Само ти си исклучок.

И за крај, ако не свати, мојот пост погоре содржи во себе хумор кој ти очигледно не си го сватил ама подобро е вака зашто се покажуваат некои работи.
Како прво бев пред гоко админ , како второ точно е дека на твое место бев а за тоа дали ти кажа незнам и како трето ти беше на одмор јас кога бев ставен админ.

Бтв и јас го напишах тава во смисла на хумор .. ама очигледно не сфати ..
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Не лажи! Ако има хумор ќе има смајли. Трај сеа. Ќути си. Молк...
 

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
Не лажи! Ако има хумор ќе има смајли. Трај сеа. Ќути си. Молк...
Лол , нема зш да кутам , смајли не ставив намерно , пошо те знам од дамна и мислам дека ке сваташ , дека ти цело време се шегуваш , ама јбг.
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Лол , нема зш да кутам , смајли не ставив намерно , пошо те знам од дамна и мислам дека ке сваташ , дека ти цело време се шегуваш , ама јбг.
Јебига, не сум пророк нит па никот ми е Нострадамус или Исус или Мухамед
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
:pos: Трол ај честито админ. :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom