Кој е вашиот омилен админ на Кајгана CS серверите и зошто ?

TheMask

SσвεR SαŋTα
Член од
28 февруари 2008
Мислења
298
Поени од реакции
8
Sparku e najboli admin zosto sekoj den e na serverite na KGN t.e treba vakvi admin :) ( bez navrda )
 
Член од
26 јануари 2008
Мислења
73
Поени од реакции
4
Sparky,Sparky e momentalno najdobriot admin spored mene.Deckoto si e super,prai se spored pravila,disciplina na visoko nivo i so e najvazno koa e na server (a e mnogu cesto) pagja smeenje si zaebancija do besvest.

P.C : soory za sugaviot fond,ali tatko mi mi ja rasipa kirilicata :D
 

eLemenTiX

//b00riS//
Член од
12 мај 2008
Мислења
313
Поени од реакции
8
Najdobar Admin - Billa Bong -

The Best!!!
 
Член од
14 мај 2008
Мислења
3
Поени од реакции
0
Najdobar ADMIN!!!!!!! Sparky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:smir: pozz Do neGooo
 

GoKo}sBePoT

Опасниот Буцко
Член од
27 јули 2007
Мислења
582
Поени од реакции
5
Hungry,како нема админи,на сервер нонстоп има по еден админ минимум.Ти коа влагаш у некое бош време коа играат 2-ца тоа е друго.Ја коа сум играл сум се пуштал пред тебе и сум се гасел после тебе.Првиот пат искрено кажано ми земаа админ ради тебе,за глупост што не ја направив,а сеа мислам дека со тоа што си екс админ дека немаш никакви привилегии повеке од другите.
 

Made-in-Sr

KoLeTo!! A.K.a banNy!
Член од
17 мај 2008
Мислења
27
Поени од реакции
0
za mene se site naj dobri admini:P
 

zeeroX*

Level [Unknown] =]
Член од
10 јануари 2008
Мислења
123
Поени од реакции
6
Абе за да си админ треба да си добар нели?
Епа тоа значи дека сите се добри...!!!
Добро , али има и некој админ што стварно ... ама стварно безвеза ке Kick-ne , Slap-ne или пак Ban ... итн ... али ајде ке ги биде !!!
w00t:cug::pos2::pos2::pos2:
 

trickster

Remember the name …
Член од
19 август 2007
Мислења
452
Поени од реакции
14
Добро бе што е работава сакате тотално да ги сјебете сервериве, секој копиљ стана админ на алак и тони газањата црвени им станаа од лижење.Дајте админи изјаснете се што е работава на сервер ке се пука кантер или ке треба да се расправаш со напалени дечиња(80% од админчињата),а да ке заборавев секој си има посебни привилегии ако се знаеш со некој админ, пцуј седи спец никој ништо не ти вика ама затоа ако не се знаеш немој ни да прашуваш која е следна мапа пошо кицк или бан не ти бега.
 

KGB

^ KaGeBe ^awp^
Член од
15 јануари 2008
Мислења
625
Поени од реакции
6
Добро бе што е работава сакате тотално да ги сјебете сервериве, секој копиљ стана админ на алак и тони газањата црвени им станаа од лижење.Дајте админи изјаснете се што е работава на сервер ке се пука кантер или ке треба да се расправаш со напалени дечиња(80% од админчињата),а да ке заборавев секој си има посебни привилегии ако се знаеш со некој админ, пцуј седи спец никој ништо не ти вика ама затоа ако не се знаеш немој ни да прашуваш која е следна мапа пошо кицк или бан не ти бега.
spored tebe koj e naj dobar admin
 

trickster

Remember the name …
Член од
19 август 2007
Мислења
452
Поени од реакции
14
Што подразбираш по најдобар админ,добри се оние кои се реални и држат до привилегијата која им е дадена ,а не се чаламат и се палат на тоа дека се админи и можат што сакаат да праат. Доколку и ти го почитуваш тоа никој не би те критикувал, а не прв ден има веке многу поплаки.Да ресчистиме ни сум нешто љубоморен ни ме интересира кој е админ се додека е фер спрема сите, а ако сакаш конкретно за тебе дечко кој е најмалку 5 пати баниран ради чит сега е админ и он треба да води некаков ред хммм.... незнам како ке ти успее ваљда тој што те стаил знае што праи.
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.560
Поени од реакции
33.812
Што подразбираш по најдобар админ,добри се оние кои се реални и држат до привилегијата која им е дадена ,а не се чаламат и се палат на тоа дека се админи и можат што сакаат да праат. Доколку и ти го почитуваш тоа никој не би те критикувал, а не прв ден има веке многу поплаки.Да ресчистиме ни сум нешто љубоморен ни ме интересира кој е админ се додека е фер спрема сите, а ако сакаш конкретно за тебе дечко кој е најмалку 5 пати баниран ради чит сега е админ и он треба да води некаков ред хммм.... незнам како ке ти успее ваљда тој што те стаил знае што праи.
Come oon.. just say it. Досадниот тип со хед шатс не е добар админ? :kesa:
 

trickster

Remember the name …
Член од
19 август 2007
Мислења
452
Поени од реакции
14
Come oon.. just say it. Досадниот тип со хед шатс не е добар админ? :kesa:
Иви напротив друже нема што да кријам ако некој ми пречи ке кажам секој си има индивидиално мислење проблем е кога индивидиалното станува глобално. Во твојов случај до сега ама баш никаков проблем сум немал со тебе и барем додека сум на сервер мислам дека си коректен.
пс: и дај прекини со хс досаден си хс хс хс кази а те видам барем кил сам ке си пишам:baeh: :baeh: :pos:
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Во ред се бе,не идете толку против нив :)

Него,ми смета ги нема оние гласањата и анкетите како порано :(

Пример :

Dali Kengur e peder?
1.Da,definitivno
2.Da,definitivno
3.Da,definitivno

Зашо ги нема више бе,не дознавме дали е геј сеуште :(
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
Из
Во ред се бе,не идете толку против нив :)

Него,ми смета ги нема оние гласањата и анкетите како порано :(

Пример :

Dali Kengur e peder?
1.Da,definitivno
2.Da,definitivno
3.Da,definitivno

Зашо ги нема више бе,не дознавме дали е геј сеуште :(

Изгласано беше на Седница дека Е, шо има уште да гласаме :pos::pos::pos:
 

word

Експресија...
Член од
2 октомври 2007
Мислења
298
Поени од реакции
3
на мене омилен админ ми е kgn.dACrew - Meto пошто се знам долго време со него и што ќе му речам се ми завршува работа!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom