Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
22 мај 2008
Мислења
83
Поени од реакции
6
aj da zamolam nekoj od postarite kolegi sto ima iskustvo da mi pojasni kako se boduva ispitot po e-bisnis,kolku boda nosat prasanjata so zaokruzuvanje a kolku tie so dopolnuvanje?so kolku boda se pominuva?fala odnapred:smir:
Прашањата од испитот со заокружување (вкупно 30) носат по 1 поен, а отворените прашања (вкупно 6) носат по 5 поени. Кога ќе направиш проста математика излегува вкупно 60 поени. Според мои претпоставки ќе се поминува со 29-30 поени. :)
 
Член од
21 февруари 2008
Мислења
225
Поени од реакции
8
Гледаш ГогоМкСк ти крив што они уште имаат Office 2003 :)
јебига живот. само да знаеш колку се имам заебавано заради тоа

--- надополнето ---

Лути им се на твоите :) Ај вас не ве фати законот за возачка дозвола(утеха) :)
најголемото срање од све е горенаведеново.
додека у цел свет на ебани 16 зимаат возачка и тоа по постапка полесна од зачленување во библиотека нас не ебаваат 500%

опростите за оффтопик :D

--- надополнето ---

Ај ако има некој од постариве колеги што се префрлил на ебизнис да ми каже кога можам да се префрлам,дали останувам ве иста квотата,се бара ли просек и итн.
и мене ме интересира оваааааа !!!!!!!!!!!!!

--- надополнето ---

Кај виде дека е GIRL? Гледаш и пишува Butterfly :pos:
име + слика = грл (ваљда) или геј.

друго незнам ....
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.308
Поени од реакции
15.544
Се шалев за тоа, апла се гледа дека е женско...
Ај еднаш и јас онтопик да бидам: еве за промена на департман - клик
 
Член од
2 мај 2010
Мислења
188
Поени од реакции
2
Знае ли некој дали по статистика што не треба да се учи од темата за тестирање на статистичките хипотези ???:jaj:
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.032
Поени од реакции
6.054
Kolegi dali znae nekoj vo kolku casot e ispitot po trgovsko vo petok? Blagodaram odnapred :smir:
11. Само ти е шо се на испит ги има на список, а тие за колоквиум ги нема, туку треба да си доат кај шо ќе се полага.
 
Член од
30 ноември 2007
Мислења
145
Поени од реакции
5
Ај еднаш и јас онтопик да бидам: еве за промена на департман - клик
има една измена во врска со информацијата дека треба да се има исчистено цела година.
Вчера го прашав продеканот за настава и рече,дека со новиот кредит трансфер систем ќе нема да има проблеми и доколку ни остане некој предмет неположен.

уште еднаш ако можат постариве колеги да споделат дополнителни искуства на оваа тема.Фала


 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom