Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
17 февруари 2010
Мислења
46
Поени од реакции
1
aj nekoj ako ide denes na faks neka vidi dali istaknale rez statistika i neka pise tuka :)
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.015
Поени од реакции
6.041
До каде треба да се учи е-биз?
Може е малце касно али нема врска
 

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66
Финансиско сметководство 2 до каде е вториот колоквиум и има ли нешто скратено?
5, 6, 7 и 8 глава се за колоквиумот. Има скретено 4 страни од 151-155 до теоретски слабости на готовинска основа.
И не се полага во 14 и 30 туку во 10 и 30,преместено е, а денот си останува ист,сабота.:smir:
 
Член од
17 февруари 2010
Мислења
46
Поени од реакции
1
Marija asistentkata vceera rekla deka denes ke objavat na oglasna tabla, moze i na net.. ali ko demek sigurno denes ke imalo istaknato na faks :/
 
Член од
27 октомври 2008
Мислења
115
Поени од реакции
8
5, 6, 7 и 8 глава се за колоквиумот. Има скретено 4 страни од 151-155 до теоретски слабости на готовинска основа.
И не се полага во 14 и 30 туку во 10 и 30,преместено е, а денот си останува ист,сабота.:smir:
Фала многу колешке :smir:
 
Член од
22 мај 2008
Мислења
83
Поени од реакции
6
Има резултати статистика на фах но на нет сеуште немаат закачено. Ни останува да почекаме или некој фин/а и добар/а колега/шка да ги сликне и да ги стави на форумов. :)
 
Член од
10 јануари 2010
Мислења
56
Поени од реакции
0
znae nekoj dali i ovoj kolokvium po mal biznis ke ima kejs?
 

kosta-p

relax-m
Член од
27 декември 2009
Мислења
63
Поени од реакции
1
kolegi moze li nekoj da mi pomogne nesto .....metamorfoza sto znaci ? nekoj sto znae ubavo da mi raskaze .fala
 

Anne.

~ Happiness In Slavery.
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.284
kolegi moze li nekoj da mi pomogne nesto .....metamorfoza sto znaci ? nekoj sto znae ubavo da mi raskaze .fala
метаморфоза-измена,менување на облик, промена и сл.
и во книгата е во тој контекс објаснето, ангажираните средства се менуваат, преминуваат од еден во друг облик:smir:
 

kosta-p

relax-m
Член од
27 декември 2009
Мислења
63
Поени од реакции
1
метаморфоза-измена,менување на облик, промена и сл.
и во книгата е во тој контекс објаснето, ангажираните средства се менуваат, преминуваат од еден во друг облик:smir:


fala mn koleske ;) :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom