Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

Маца_мк

♫♥good girl gone bad♥♫
Член од
13 февруари 2007
Мислења
6.421
Поени од реакции
464
Мене еден другар ми се јави, јас таман се спремав да идам на трговско и ми кажа да не одам, немало да има предавања затоа што немало парно. Не се знае до кога ќе нема парно, така да можно е и цела недела да нема предавања.
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.305
Поени од реакции
15.538
Не ми криво што нема парно, барем парите за парно сигурно биле пренаменети за прослава на 8ми март:tapp:
 
Член од
27 февруари 2010
Мислења
31
Поени од реакции
1
лелееее сум почожила и трговско :eek:lee:

значи утре нема да има предавања а????:helou:

положила*:pos2::pos2::pos2:
 
Член од
28 јануари 2010
Мислења
23
Поени од реакции
1
Deneska imase soopstenije pred amf 4 deka nema da se oddrzi nastavata, utre ke ima nastava, a predavanjata od denes ke se nadoknadat :)
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
лелееее сум почожила и трговско :eek:lee:

значи утре нема да има предавања а????:helou:

положила*:pos2::pos2::pos2:
И не беше солидарна да ги сликнеш да ги видиме и ние.Со колку се мине и колкав е максимулмот?
 

juve_persempre

▐ I am VIKING▐
Член од
17 февруари 2010
Мислења
296
Поени од реакции
83
Od utre povtorno parnoto ke bide pusteno, ciao kolegi-ski :salut:
 

INVINCIBLE

MUFC
Член од
9 декември 2007
Мислења
3.462
Поени од реакции
434
Полагав јас сега у 6 и не ми изгледаше дека нема парно :wink:
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.989
Поени од реакции
5.615
Парно имаше и сабајле, ама изгледа беше пуштено покасно и поради тоа што просториите не беа баш затоплени не се оддржа настава...
 
Член од
19 октомври 2009
Мислења
51
Поени од реакции
2
Беше некој на информациски? Кажа граница?
 

kosta-p

relax-m
Член од
27 декември 2009
Мислења
63
Поени од реакции
1
kolegi min trgovsko bese 17 a ja imam 16 mislite deka ke pusti ...???i kako ke bide ako ne polagam eden od 3 kolok dali ke bide so zaokruzuvanje ili so esej???
 

Anne.

~
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.629
Поени од реакции
10.284
И не беше солидарна да ги сликнеш да ги видиме и ние.Со колку се мине и колкав е максимулмот?
e kolegi trebase da sliknete so mobilnite pa i nie da se raduvame...aj utre ke si vidime:toe:
 
Член од
20 декември 2009
Мислења
155
Поени од реакции
0
Има ли увид во тестовите по трг. право??? Ако ДА, кога и каде??? Пишете :smir::helou:
 
Член од
27 февруари 2010
Мислења
31
Поени од реакции
1
И не беше солидарна да ги сликнеш да ги видиме и ние.Со колку се мине и колкав е максимулмот?
Не бев ни јас колега ми кажаа и мене.Знам дека минимум е 17 а максимум мислам 33(секое прашање по 1 поен)...знам дека има мн малко паднати тако да не се секирајте сигурно сте положиле.:helou::wink:
 
Член од
8 март 2010
Мислења
13
Поени од реакции
0
Колегиии, ве молам ако може некој да ги слика резултатите и од ЈАВНИ Финансии, па да ги пренесе тука. Сум болна од грип, па не можам да одам до факултет.:(:(
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom