Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
M

myspirit

Гостин
ima li nekoj ljubezen kolega sto bil denes na trgovsko pravo da kaze koi lekcii ne treba da se ucat?
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.165
Поени од реакции
892
Како мислиш заштитена мрежата?
Ги глеам користат на факс нет, значи е во ред :)
Само што ќе си се логираш со user: број на индекс и pass: матичен број
Е па слушам требало Pass да се внесе (не зборам за компјутерите од интернет-“кафето“ туку Wi-Fi у бифе :)).
 
Член од
6 февруари 2009
Мислења
20
Поени од реакции
0
Znae mozda nekoj kade mozam da najdam materijali za seminarska po ekonomika na tema 'sistemi za stimuliranje na rabotnicite' ?
Asistentot mi kaza knigi kade mozam da najdam materijali ama vo niv nema nisto vo vrska so ovaa tema
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.989
Поени од реакции
5.615
Е па слушам требало Pass да се внесе (не зборам за компјутерите од интернет-“кафето“ туку Wi-Fi у бифе :)).
И јас зборам за WiFi-то :)
Значи user: бројот на индекс, pass: матичниот број.
Испробано :)
 
G

grande-juve

Гостин
ако може некој да напише што е исфрлено(кои страни) од 2 и 3 колоквиум од јавни финансии(3 година) и ако некој знае за усниот испит по англиски2 некои информации
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Znae mozda nekoj kade mozam da najdam materijali za seminarska po ekonomika na tema 'sistemi za stimuliranje na rabotnicite' ?
Asistentot mi kaza knigi kade mozam da najdam materijali ama vo niv nema nisto vo vrska so ovaa tema
И јас ја имам истата тема и тапа е за барање материјали. На интернет не се наоѓа ништо, а ни во библиотеката кај читална. Оди во другиот дел од библиотеката, тоа ти е пред фотокопирот десно по скалите и таму има 5 - 6 англиски книги за менаџмент на човечки ресурси. Во нив ќе најдеш нешто.:smir:
 

*MajA*

I love myself...sometimes I don`t
Член од
22 април 2008
Мислења
215
Поени од реакции
8
ако може некој да напише што е исфрлено(кои страни) од 2 и 3 колоквиум од јавни финансии(3 година) и ако некој знае за усниот испит по англиски2 некои информации
Таков дел не постои, има само 2 оптички колоквиума :helou:
 
Член од
6 февруари 2009
Мислења
20
Поени од реакции
0
И јас ја имам истата тема и тапа е за барање материјали. На интернет не се наоѓа ништо, а ни во библиотеката кај читална. Оди во другиот дел од библиотеката, тоа ти е пред фотокопирот десно по скалите и таму има 5 - 6 англиски книги за менаџмент на човечки ресурси. Во нив ќе најдеш нешто.:smir:
Fala:smir:
 
Член од
28 јануари 2009
Мислења
15
Поени од реакции
0
Zdr ima li nekoj seminarska na tema
Маркс иМарксизмот,Расизам,Демократските процеси во Р. Македонија, Опозицијата - коректор или помагател на власта, Антикомунизам,
Политичкиот систем на Р. Македонија и влијанието на мултиетничкото општество
Blagodaram Odnapred.

 

IronTrooper

The King of Cool
Член од
27 март 2007
Мислења
1.496
Поени од реакции
32
каде има списоци економика за трет?! ваљда не сум ќор:kesa:
 

-IVANA-

Lady Marmalade
Член од
26 август 2008
Мислења
278
Поени од реакции
1
Jas znam deka ekonomika na 27 se polaga od 13 casot! Za spisocite ni jas ne znam kaj ima

Zdr ima li nekoj seminarska na tema
Маркс иМарксизмот,Расизам,Демократските процеси во Р. Македонија, Опозицијата - коректор или помагател на власта, Антикомунизам,
Политичкиот систем на Р. Македонија и влијанието на мултиетничкото општество
Blagodaram Odnapred.

Tesko deka ovde nekoj ke ti pomogne vo vrska so temive
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.165
Поени од реакции
892
Дали има некој што е генерација 2005 и овој семестар има запишано квадрат?
 
Член од
22 мај 2009
Мислења
44
Поени од реакции
0
Pomagajte...Jas sum vonreden postar student. Od vtora mi ostana uste menadzment, go prijaviv za juni (08.06.). Sto da ucam za ispit??? Nemam mnogu vreme, zatoa ve molam kazete na sto najmnogu da posvetam vnimanie.
Please help!!!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom