Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.989
Поени од реакции
5.615
Така ми рече другар што лани беше во иста ситуација.
Сега е offline, и тој е на Кајгана, па ќе ни одговорит уште еднаш утре. Ај кога ќе имам време ќе одам и ќе ја прашам онаа на студентски.
 

mravka

in eternal embrace of flames
Член од
4 јануари 2008
Мислења
130
Поени од реакции
2
абе се тоа у ред, ама нели сеа страната на индекс кај што одново си го запиша овој семестар ти е празна? и башка сеа незнам дали да чекам до 12 да ги прашам ептем фините тетки у студентски па да ме заебат и да се притресувам пред маринче или утре од сабајле да се изглупирам па да зберам потпис шо нема да ми треба:tapp::nesvest:
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.989
Поени од реакции
5.615
Не знам што да ти кажам, странава вистина ми е празна, ама ги имам сите потписи од лани, глупаво ќе биде од ново пак да ни се потпишуваат, тие гужви. Мене не ми е проблем, единствено нема да земам од Шуклев зашто ме нема на ниту еден список, ама имам друг посериозен проблем со друг професор од кој не знам дали ќе добијам оценка од лани :(
 

mravka

in eternal embrace of flames
Член од
4 јануари 2008
Мислења
130
Поени од реакции
2
ајт...и така ме мрзеше да идам рано на факс:) фала многу :smir:
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.989
Поени од реакции
5.615
Еј не сум сигурен :)
Ама тешко колегата што ми го кажа ова!!! :)
Се зезам.
 

Акаша

Hydra
Член од
28 мај 2006
Мислења
1.684
Поени од реакции
128
Кога си квадрат не се собират наново потписи, впрочем и на предавања не мора да одиш, тоа ти е по желба, лигички малку, неможе они да те натерат двапати да ги правиш истите работи, според вашето значи ко си квадрат и семинарските шо си ги предал ема да ти се важат...
 

mravka

in eternal embrace of flames
Член од
4 јануари 2008
Мислења
130
Поени од реакции
2
абе да, ама јас уствари бев квадрат прва и тогаш не одев ниту собирав потписи пак, ама овој семестар мене не ми се важи како втор пат да го одам, туку како редовно
 

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66
не бе кој пушта списоци после први.... никој освен Шуклев ама ако не се погодиш на списокот кој ке го избере самиот пак ке платиш, знам дека одлука не деканат е дека “мора“ потпите да бидат после 1 а бидејки нема вежби поле 1 нормално е да дават пред 1. сеа јазиците се ирелевантни појави:vozbud:.
А поени за стучни трудови сите даваат а ако кај Арсов немаш стручен труд може да те врати и на испит, истото поцна да го примеува и Шуклев
Али за потрпи сите даваат не е то а проблем
Пробелем е само Шуклев кај него тешко да се извлечес кај др е ок ке се снајдете на некој начин
Жити се!!!
Бо бо бо

Иначе финансиско сметководство имаше денес вежби од 8 до 10 у предавална 5
 
Член од
5 август 2008
Мислења
558
Поени од реакции
180
Дали денес даваше потписи асистентот Атанаско по предметот Финансиско сметководтво?:toe:
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.989
Поени од реакции
5.615
Ќе каже некој од кога до кога се пријавуваат испити?
 
Член од
31 јануари 2008
Мислења
56
Поени од реакции
1
Da da Atanasko se pojavi 15 min. i go snema, trcavme od angliski da go fatime ali tipot go nemase nigde
 
Член од
21 декември 2008
Мислења
171
Поени од реакции
5
ke dadat potpisi ne e problem mozete i denot koa ke polagate kolokvium ak oen polagate pominate od posle prvi mozete da zemete kaj ass po smetkovodstvo bar nas ni davaat bez problemi.. MISLAM NA POTPISI :pos2:
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.202
Поени од реакции
1.943
Ако може некој од прва година да ми каже дали се за колоквиум последните 2 глави од сметководство, тие што се после капитал и економија до крај ли треба се?Да нема нешто отфрлено? :jaj:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom