Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

*MajA*

I love myself...sometimes I don`t
Член од
22 април 2008
Мислења
215
Поени од реакции
8
Јас на првото ги заокружив сите без бенчмаркинг.А второто исто ко вас.
Али многу не се надевам да положам,уствари ич не се надевам. Полагав во Фонолабараторијата сите седевме еден до еден немаше празни места и сите се гледавме ко телиња.
Резултати ќе има во 3 ќе одам да се видам.
Инаку среда повеќе не е неработен ден:)
Финансиско сметководство си останува во среда.
Молам??????????од кај таа информација?:nerv:
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.197
Поени од реакции
915
Молам??????????од кај таа информација?:nerv:
Мене ми кажаа (не на факултет) дека температурата не била погодна за садење на листопадни дрвја и поради тоа Ден на дрвото ќе биде 19-ти ноември.

Јас имав колоквиум на 29-ти кој што го префрлија на 3-ти па сега пак ќе го враќаат на 29-ти. Што е глупаво, глупаво е
:nerv:
 
N

NeMiRnA

Гостин
Да бе и на вести кажаа сабајле и денес на факс официјално кажано е дека сите ќе си полагаат у среда што требало да полагаат.
 
Член од
12 јуни 2008
Мислења
125
Поени од реакции
4
хаххахаха ќе биде работава бинго. Ќе отидам финасиско сметководство да се потпишам само и да видам шо прашања има, а успат ќе пробам и на среќа да трефнам некое xaxaxaxa
 
N

NeMiRnA

Гостин
Ххухухуху...уште асистентов лошо да ни сугерирал за кејсовиве,можам да се самозапалам...А инаку не знам кои се точните,тоа веќе би било луксуз,само промумла човеков,као демек помош...Ама неретко им се дешава да ја утнат работата.
Ај сега да се секираме за маркетинг:vozbud:
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Јас со право не те зимам за збор,последниот пат така економика ми напраи,па извадив 90 бода :)

Не е фер да помага на некои,а на некои не.
Ама па не е фер ни намерно да ги заебе.

Ајде сеа на маркетинг,помалце има од енциклопедијата на Шуклев:kesa:
 
Член од
12 јуни 2008
Мислења
125
Поени од реакции
4
ај уште ова и не замарам веќе хехехее....
ме интересира како ги одговоривте тие точно/неточно. (знам дека не се толку битни, али кога е во прашање менаџмент и едно бодче е златно)
 
N

NeMiRnA

Гостин
Не знам Мац,не знам...јас ти кажувам како кажа човеков,а и после со други што се исконсултирав од други места кај шо полагале исто заокружиле.
Ај доста бубаш ти,викендов се поремети,ни на мсн те нема,ни никаде.Има време за маркетинг уште...хмммм 15 мин....хихихи,од 1 почнуваме.
 

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66
хаххахаха ќе биде работава бинго. Ќе отидам финасиско сметководство да се потпишам само и да видам шо прашања има, а успат ќе пробам и на среќа да трефнам некое xaxaxaxa
Јас пак се надевам на финансиско да го положам.Најлесен е.
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
ај уште ова и не замарам веќе хехехее....
ме интересира како ги одговоривте тие точно/неточно. (знам дека не се толку битни, али кога е во прашање менаџмент и едно бодче е златно)
а,б,а,б,а

Така некако :)
 
Б

БејбиГрл

Гостин
Инаку да ви кажам дека теоријата за маркетинг не ви е точна, и јас неам купено книга па од 8 сум.
А знае некој коа и од колку е финансиско сметководство полагањето?
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Може тие што се од лани се од 8.
Еве,ти и Тоше.

Сите други се според купените книги :)
 

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66
Инаку да ви кажам дека теоријата за маркетинг не ви е точна, и јас неам купено книга па од 8 сум.
А знае некој коа и од колку е финансиско сметководство полагањето?
Во среда.Изгледа сите полагаме во 13:00.
 

Chains

империја
Член од
15 август 2006
Мислења
761
Поени од реакции
678
Mac во првиот кејс има benchmarking милион посто.Види ги прашањата под текстот и ќе видиш дека пишува апла дадено е:helou:Башка тоа што Столе кажа...

Јас идам на факс по резултати некој ако сака да му видам,индекс по ПП нека пушти:smir:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom