Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Б

БејбиГрл

Гостин
Леле леле колку паники креватеееее.....И ја бев на економски па не паничев волку.Затоа испопаѓав се:pos2:Или ќе положите или ќе паднете.Нема трето.Уствари има,"консултации":):) али не се за сите.:)
Пејте си нешо у себе пред испит,напијте се некој енерџи дринк,прајте некои ритуали за опуштање.Паникава само ви смета.Кршете нога:helou:
Шо бараш бе ти овде?:pipi:
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.993
Поени од реакции
5.622
Едно не ми е јасно, кога ќе ги отвориме книгите за време на првиот пола саат, смееме само на страната од кејсовите да гледаме, или смееме да ѕирнеме и наназад за да ни биде полесно?
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
63
Поени од реакции
2
Едно не ми е јасно, кога ќе ги отвориме книгите за време на првиот пола саат, смееме само на страната од кејсовите да гледаме, или смееме да ѕирнеме и наназад за да ни биде полесно?
EE TOA I NA MENE NE MI E JASNO!!! OD PREESKA PRASUVAM AMA OCIGLEDNO NIKOJ NE ZNAE:pos2: t.e imase edna pretpostavka preeska:pos2:
 
N

NeMiRnA

Гостин
Едно прашање може?!Може!Добро бе дечки ги знаете сите 2000000 набројуванки кои од каде се и колку ги има,кои се или ги препознавате само?!:nesum:
Мац)) ти не мора да ми одговориш знам дека се знаеш :vozbud:
 

Ikunomist

Здрао
Член од
26 октомври 2008
Мислења
16
Поени од реакции
1
препознавање... за наборјување знам само некои....
пример 14те од фајол.. и слични.. ама само неколку поделби ги знам до а-ш...
другото само по препознавање
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
63
Поени од реакции
2
xaxaxaxaxax me nasmea so ti e be BLANKO mi e se u mom:pos2:valjda koa ke go vidis prasanjeto i odgovorite ke ti tekne po logika neso ke se snajdes xaxa
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.993
Поени од реакции
5.622
Јас не знам ни 10 набројуванки, ќе одам повеќе на логика :)
 
N

NeMiRnA

Гостин
Абе јас сите ги знам се до последната проклета глава ПЛАНИРАЊЕ која најмногу ќе ја има:nesum:.Тоа МБО ми е одвратно!!!Не сум сигурна и во претходните ама речиси сите ги знам.Ама ко што сум паничар не виден,утре ломови има да направам,ако не и да заплачам на колоквиум,а после се од кога ќе помине ми е јасно како ден,се знам!Секогаш ги правам овие глупости,ама ако ми е.
Инаку оваа Феш е најсупер од сите,од прееска ја гледам си се смее хахахаха,браво бе девојче.Стварно,позитивна,оптимист.Само таа ќе положи осеќам.
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.993
Поени од реакции
5.622
Абе јас сите ги знам се до последната проклета глава ПЛАНИРАЊЕ која најмногу ќе ја има:nesum:.Тоа МБО ми е одвратно!!!Не сум сигурна и во претходните ама речиси сите ги знам.Ама ко што сум паничар не виден,утре ломови има да направам,ако не и да заплачам на колоквиум,а после се од кога ќе помине ми е јасно како ден,се знам!Секогаш ги правам овие глупости,ама ако ми е.
Инаку оваа Феш е најсупер од сите,од прееска ја гледам си се смее хахахаха,браво бе девојче.Стварно,позитивна,оптимист.Само таа ќе положи осеќам.
Ајде, што е овој песимизам, сите ќе положиме :)
 
Член од
23 октомври 2008
Мислења
87
Поени од реакции
2
ја само да ве поздравам ( до сеа учев и не бев активен )
.... ајде идам опет на учење :nesum:
СРЕЌНО НА СИТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ АКО НЕ СЕ ЧИТНЕМЕ
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
63
Поени од реакции
2
Абе јас сите ги знам се до последната проклета глава ПЛАНИРАЊЕ која најмногу ќе ја има:nesum:.Тоа МБО ми е одвратно!!!Не сум сигурна и во претходните ама речиси сите ги знам.Ама ко што сум паничар не виден,утре ломови има да направам,ако не и да заплачам на колоквиум,а после се од кога ќе помине ми е јасно како ден,се знам!Секогаш ги правам овие глупости,ама ако ми е.
Инаку оваа Феш е најсупер од сите,од прееска ја гледам си се смее хахахаха,браво бе девојче.Стварно,позитивна,оптимист.Само таа ќе положи осеќам.
xaxaxax za ova poslednovo neznam ali u sekoj slucaj fala za komentarot:pipi:
pa so ima da panicime so smeska se e polesno xaxaxa a za podelbite ke ideme PO LOGIKA :pos2: ma da site ke mi bidat isti:pos2:
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
63
Поени од реакции
2
I DOSTA ZALENJE IDETE DA SI POVTORITE SITE a ja ke idam da ja citnam planiranje po samo VTOR pat :uvo:xaxaxa ajdee pozdrav ako ne se citneme posle i krsete noze glavi race se po red :pos2:
 

^Capo^

Креативец во движење:)
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.752
Поени од реакции
285
Момци и девојки дајте бе малце олабавете се мамата сте се напнале сите:)
Ајде бапнете по еден комфорт да се смирите сите
 

еци^^^

Walking the line of nature's palm
Член од
9 декември 2005
Мислења
2.945
Поени од реакции
58
Дечки јас сум човек од страна, иначе цимерка со Твити. И јас полагам утре, само на медицина сум, малце ме трогнаа вашите утешни пораки, така да ги сфаќам ко и за мене упатени. Со среќа нека ни е на сите утре, кршете нозе само немојте глави.:vozbud:
 

*MajA*

I love myself...sometimes I don`t
Член од
22 април 2008
Мислења
215
Поени од реакции
8
Остај ги, повторуваат :pos: не знам ни ја што толку се напнати, ај ќе се олабават дали денес или утре, ќе биде :vozbud:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom