Продавам - Купувам

Член од
30 април 2009
Мислења
795
Поени од реакции
91
Јас имам машко маче се вика Шекспир темно кафено е со тигрести шари ке ти го дадам мачето на поклон ако го чуваш. Старост 2,5 месеци.
 
Член од
30 април 2009
Мислења
795
Поени од реакции
91
Еве сличе од Шекспир:
 

lady_QUEER

I love life.
Член од
28 март 2009
Мислења
521
Поени од реакции
28
А некој краток совет за набавка на ши цу женка?
-веке имам машко,но нели по сите стандарди не треба да го парам со пикенезер,малтезер.....нели треба да одгледуваме и шириме чистокрвни раси,остај сто има многу воспитанос во гените на моето куче.
Ако евентулано има кајганроши што имаат девојка од раса ши-цу,нека слободно ми пишат.
Или бар број за набавка?
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
А некој краток совет за набавка на ши цу женка?
-веке имам машко,но нели по сите стандарди не треба да го парам со пикенезер,малтезер.....нели треба да одгледуваме и шириме чистокрвни раси,остај сто има многу воспитанос во гените на моето куче.
Ако евентулано има кајганроши што имаат девојка од раса ши-цу,нека слободно ми пишат.
Или бар број за набавка?
Ти треба за парење или сакаш да чуваш и женка?
 

lady_QUEER

I love life.
Член од
28 март 2009
Мислења
521
Поени од реакции
28
Бидејки ми треба за парење а ова зверов веке немозам да го задрзам(си цу е)ама му се дига,да за парење ми треба?Малецко и слатко ди ти.
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
Бидејки ми треба за парење а ова зверов веке немозам да го задрзам(си цу е)ама му се дига,да за парење ми треба?Малецко и слатко ди ти.
Можеш да побараш на форумот за миленици. Има дел од форумот за претставување на милениците на членовите, па можеш да исконтактираш со некој што има ши цу.
 
Член од
14 февруари 2008
Мислења
31
Поени од реакции
0
ако има некој ROTTWEILER млад за продавање нека пише П.П. цена во пораката :)
 
Член од
1 септември 2008
Мислења
1
Поени од реакции
0
ej decki
sakam da najdam nekoj sto podaruva nekoja malteska pudlica ili shin tzu ili nekoja mala rasa zs zuveam u stan i majka mi i tatko mi ne mi davaa da cuvam kuce ali nekako edvaj mi dadoa da cuvam nekoe malo kucence i nemozam nikade da najdam pa ako ima nekoj sto podaruva ve molam da mi kazete... pozz:helou:
 

VertigO

750ml ракија
Член од
11 декември 2008
Мислења
297
Поени од реакции
47
Барам маче на поклон. По можност сиво. :)
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Се купува Малтесе кученце.......давајте побрзо информации,итно е, за пари не е проблем,или воопшто дали може да се најде во државава и каде.........фала однапред.:smir:
 
Член од
27 март 2007
Мислења
584
Поени од реакции
37
dane znae nekoj kaj se brodavaat bernandinci ?
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
Стефи070, кога нареден пат ќе сакаш да се позезаш, ќе видиш со какви алатки ќе се позезаат администраторите со тебе.
 

creator_92

haker4e
Член од
16 јануари 2009
Мислења
188
Поени од реакции
3
luge aj kazete dali ima nekoj za prodavanje zlaten risiver ili haska pishete:D
 
Член од
16 февруари 2006
Мислења
2.830
Поени од реакции
19
Рисивери имаш ТУКА, не се златни ама добри се.
А хаска имаш уште една останато у Инер Вижн, ТУКА имаш се за контакт па побарај види.
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Се купува Малтесе кученце.......давајте побрзо информации,итно е, за пари не е проблем,или воопшто дали може да се најде во државава и каде.........фала однапред.:smir:
Некој информации за Малтесе куче има.....:smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom