Зошто жените изневеруваат ?

vlatkolik

~I'm busy U are UglY,Have a Nice DaY!!!~
Член од
17 мај 2007
Мислења
2.647
Поени од реакции
28
:pos: fantomas бе спенкерот психички спенкер,тој е леандре тој :pos: неможе двајца да имаш у исто време и тоа исти :pos:
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
:pos: fantomas бе спенкерот психички спенкер,тој е леандре тој :pos: неможе двајца да имаш у исто време и тоа исти :pos:

Одлично,нема да мора едниот да ме тепа за да не го изневерувам,а другиот психички да ме убива за да го сакам,вака имам две комбинации во една:vozbud:Ем ќе ме плеска со тупанички,ем ќе ми сере на глава,и на сето тоа јас ќе го сакам.Другар кога ќе најдеш некоја таква,кажи ми јас ќе ја оженам:wink:
Скорпио,зарем не сум искрена:)Ваков човек заслужува мени од она што го понудив и не само од мене многу ќе се јават ако се даде на оглас.И да повторам дека вакви личности со вакви размислувања заслужуваат рогови како на ирвас,тако звани во потесни кругови,лопатари.
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
41
Поени од реакции
0
Uffff

Pa ne izneveruvaat site,mislam deka prasanjeto bi trebalo da glasi 'Zosto nekoi zeni izneveruvaat?'
- A zosto da ne?????
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
276
Поени од реакции
13
Кога жената не знае да си ги побара нештата што и фалат во врската,таа ги бара на друго место.Еве јас сум во врска долго време,ама удварачи имам еден куп.Кога ти се удвараат ти симнуваат звезди,те праат да се чувствуваш прекрасно,ти делат комплименти.....Ако жената го нема тоа во врската,лесно пага на другите мажи.
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Кога жената не знае да си ги побара нештата што и фалат во врската,таа ги бара на друго место.Еве јас сум во врска долго време,ама удварачи имам еден куп.Кога ти се удвараат ти симнуваат звезди,те праат да се чувствуваш прекрасно,ти делат комплименти.....Ако жената го нема тоа во врската,лесно пага на другите мажи.
Тоа значи дека жената не го нашла вистинскиот партнер. И момците добиваат погледи надвор од врската, но оние со стабилен карактер, или барем оние кои се заљубени, нема да го инзверат партнерот.
Многу ми се виде проѕирен изговорот, “лесно паѓа на другите мажи“. :icon_roll
 
С

Сатори

Гостин
~*~

Тоа значи дека жената не го нашла вистинскиот партнер. И момците добиваат погледи надвор од врската, но оние со стабилен карактер, или барем оние кои се заљубени, нема да го инзверат партнерот.
Многу ми се виде проѕирен изговорот, “лесно паѓа на другите мажи“. :icon_roll
Кога чувствува дека е запоставена и осамена, да, многу лесно паѓа на било кој друг маж кој ќе и го пружи потребното внимание.
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
Кога чувствува дека е запоставена и осамена, да, многу лесно паѓа на било кој друг маж кој ќе и го пружи потребното внимание.
Па по ваше феминистичко размислување, значи жената е нон стоп запоставена и не и се обрнува доволно внимание,
ако е се розево, не ви чини зошто е розево
ако е се црно, ке се прашувате зошто не е розево,
дај молим ти се, внимание внимание внимание, што треба ние да праиме, за да вашето ниво На внимание е нон стоп задовоолено ??
 
С

Сатори

Гостин
~*~

Па по ваше феминистичко размислување, значи жената е нон стоп запоставена и не и се обрнува доволно внимание,
ако е се розево, не ви чини зошто е розево
ако е се црно, ке се прашувате зошто не е розево,
дај молим ти се, внимание внимание внимание, што треба ние да праиме, за да вашето ниво На внимание е нон стоп задовоолено ??
Да научите дека имаме ебани емоции и дека треба да се свртите зад себе кога правите нешто, затоа што од вашето ебано егоситично одесување нас не прават кучки и феминистки!

Аман, ако си ја сакал доволно немало да те вара!
 
Член од
9 јануари 2008
Мислења
4
Поени од реакции
0
Jas nikogas ne izneveruvam. Ednostavno toa e mnogu neubava rabota!
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Кога чувствува дека е запоставена и осамена, да, многу лесно паѓа на било кој друг маж кој ќе и го пружи потребното внимание.
Муабетот ми беше дека особината не е исклучиво женска, истото би го сторила и машката половина од врската... односно исто би се почувствувала.
 
С

Сатори

Гостин
~*~

Муабетот ми беше дека особината не е исклучиво женска, истото би го сторила и машката половина од врската... односно исто би се почувствувала.
Се согласувам со ова.
Повторно се генерализира на тема за полови, а тоа никогаш не резултира со нешто корисно.:sovinizam:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Да научите дека имаме ебани емоции и дека треба да се свртите зад себе кога правите нешто, затоа што од вашето ебано егоситично одесување нас не прават кучки и феминистки!

Аман, ако си ја сакал доволно немало да те вара!
Се согласувам со ова.
Повторно се генерализира на тема за полови, а тоа никогаш не резултира со нешто корисно.:sovinizam:
Да, повторно се генерализира, макар и во афект.:pipi:
 

Clen 7

Од Форумот
Член од
5 јуни 2007
Мислења
2.843
Поени од реакции
360
It comes natural....
 

ada

Модератор! ок?
Член од
21 август 2006
Мислења
5.706
Поени од реакции
566
Од иста причина поради која изневеруваат и машките.

Ептен тапа прашање, кое неминовно резултира со тапа одговори.
 
Член од
10 февруари 2008
Мислења
3.947
Поени од реакции
2.060
А зошто изневеруваат мажите? А зошто изневеруваат и едните и другите?
Нема тука ни зошто-ни затоа. Индивидуална работа. Кој изневерил знае зашто изневерил. Или можеби не ?!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom