Свршување

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.498
Знаци..без зеМска 6 до 7, а со зеНска ..исто?
 
Член од
5 август 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
2.589
Јас и се праев манга на една женска што ја фатив,и и викав дека мн. тешко свршувам(демек и да не свршам да не се навредува)додуша пред тоа последните неколку пати ми се случи пијан да бидам со некојси и зато така и реков....и сеа дојде време со незе...луѓе жими мајка во првите 5 мин. свршив 4 пати(се устрамив максимално),а петтиот пат (веќе на крајот по еден сат сат ипол...) со рака,,,,значи имам
најмногу 5 пати....
подолг ми беше постов,за да опишам,пошто погоре велите дека немало шанси...еве имало...за 5 мин.(буквално) 4 пати...
 

Lavanda

Модератор
Член од
18 април 2008
Мислења
676
Поени од реакции
66
Абе шо напраивете бе алоооо.... до сега жими мајка не сум сретнала машко кое свршило 6/7 пати ....ццццц ај не си прајте филмови живти ја, вие на вијагра да не сте .... ја како женско после 3 пат немам душа више за свршување па негали машко .... ај просветлете ме до мене е проблемов или вие некој дроги голтате???
 

trickster

Remember the name …
Член од
19 август 2007
Мислења
452
Поени од реакции
14
Абе шо напраивете бе алоооо.... до сега жими мајка не сум сретнала машко кое свршило 6/7 пати ....ццццц ај не си прајте филмови живти ја, вие на вијагра да не сте .... ја како женско после 3 пат немам душа више за свршување па негали машко .... ај просветлете ме до мене е проблемов или вие некој дроги голтате???
Лаванда не се зезај се се ова маратонски фаци и дечки од порничи:pos2:
Немам приметено колку ми е максималниот број ама мислам дека е 3 пати а нормално највише зависи и од партнерката ако сексот ви е тапа иди ба биди фраер сврши повеке од еднаш:smir:
 
Член од
5 мај 2005
Мислења
4.454
Поени од реакции
178
Абе шо напраивете бе алоооо.... до сега жими мајка не сум сретнала машко кое свршило 6/7 пати ....ццццц ај не си прајте филмови живти ја, вие на вијагра да не сте .... ја како женско после 3 пат немам душа више за свршување па негали машко .... ај просветлете ме до мене е проблемов или вие некој дроги голтате???

Ти вака широко искуство имаш со машките па знаеш дека нема машко кое свршило 6/7 пати? :)
 

Lavanda

Модератор
Член од
18 април 2008
Мислења
676
Поени од реакции
66
Ти вака широко искуство имаш со машките па знаеш дека нема машко кое свршило 6/7 пати? :)

Не, немам широко искуство па затоа и прашувам како успеваат да свршат толку пати зошто некако ми е нереално, и немораш одма со таква реторика да ми се обраќаш, и ќе те замолам да припазиш како ми реплицираш, не сум ти блиска личност па со стап да тераш дискусија.
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Абе шо напраивете бе алоооо.... до сега жими мајка не сум сретнала машко кое свршило 6/7 пати ....ццццц ај не си прајте филмови живти ја, вие на вијагра да не сте .... ја како женско после 3 пат немам душа више за свршување па негали машко .... ај просветлете ме до мене е проблемов или вие некој дроги голтате???
6-7 пати е возможно, ама тоа ќе му дојде маратон...
Си почнуваш, свршиш, па паузичка, па пак така...и едно 7-8 часа така сами и голи...
Така се свршува 6-7 пати.
 

Bacillus gagous

Biohazardous
Член од
21 јануари 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
168
Абе шо напраивете бе алоооо.... до сега жими мајка не сум сретнала машко кое свршило 6/7 пати ....ццццц ај не си прајте филмови живти ја, вие на вијагра да не сте .... ја како женско после 3 пат немам душа више за свршување па негали машко .... ај просветлете ме до мене е проблемов или вие некој дроги голтате???
Вијаграта нема врска со свршувањето бидејќи вијаграта допринесува за долготрајна и непрекината ерекција, додека способноста да се сврши (ејакулира) зависи од капацитетот на тестисите, имено после некокупати зависи за кого како, ама еве да лупнам еден број, 7-8 пати тестисите почнуваат да болат односно да немаат веќе доволно количество на хормон за да го приуштат тоа задоволство на свршување, па треба одмор додека создадат поголеми количества како на сперма така и на хормони.

Инаку тоа што ти смао трипати си можела да свршуваш, прашај го делфинот, тој е експерт по тема како да ти сврши женска повеќе од пет пати на вечер.
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
Понеделник - 4, Вторник - 4, Среда - 4, Четврток - 4, Петок - 1 (на одмор ова)

Е сеа 16тиот пат (во четврток четвртиот, не едвај не го не знам... И заспав одма после свршување, море во моментот)

ВО петокот имаше отприлика 5-6 саати секс пред да свршам
 

Lavanda

Модератор
Член од
18 април 2008
Мислења
676
Поени од реакции
66
6-7 пати е возможно, ама тоа ќе му дојде маратон...
Си почнуваш, свршиш, па паузичка, па пак така...и едно 7-8 часа така сами и голи...
Така се свршува 6-7 пати.

Е добро Струмикс, за сами јасно ми е, ај стај се во моја кожа ....
Сами е реткост, но се трудиме секој *сам* момент да го искористиме максимум, али до 7 пати не сме дошле сеуште, ај ќе пробаме да подработиме на тоа да видиме дали е возможно:smir:
Ако успееме еве од мене имаш една Т Га за Југ, за уште еден маратон со невестата ти:smir:
 

ex machina

сфинге раја
Член од
4 септември 2007
Мислења
721
Поени од реакции
104
Инаку тоа што ти смао трипати си можела да свршуваш, прашај го делфинот, тој е експерт по тема како да ти сврши женска повеќе од пет пати на вечер.
Сум го читала Делфинот како ги опишува своите неверојатни достигнувања, ама единствено што може да ме увери е писмена препорака од задоволените странки.

П.С. Знаете ли дека на свињите оргазмот им трае по пола саат?
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
Сум го читала Делфинот како ги опишува своите неверојатни достигнувања, ама единствено што може да ме увери е писмена препорака од задоволените странки.

П.С. Знаете ли дека на свињите оргазмот им трае по пола саат?

Не се неверојатни. Едноставно жена може да свршува многу поинтезивно и многу повеќе пати од еден маж. Писмени препораки нема. И пак ќе кажам, освен у две ситуации, сите други случајни цури не ми свршувале по 20 и над пати. Тоа се случувало само во долгите врски... Поврзано е со

1)љубовта
2)опуштањето
3)верувањето
4)перверзноста
5)атмосферата
6)искуството мое
7)обемот на органот ми....

И да пак ќе повторам за тие што не прочитале, свршуваат девојките по 40-50 пати у просек... У ПРОСЕК ЗБОРИМЕ, некад повеќе некад помалце...

Р.Ѕ. И нејќам муабети - ти глумеле... Ако вие може да глумите (за жени), или ако не познавате кога ви глумат (За мажи), тогаш не ја познавате физиологијата...
 
Член од
5 август 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
2.589
И да пак ќе повторам за тие што не прочитале, свршуваат девојките по 40-50 пати у просек... У ПРОСЕК ЗБОРИМЕ, некад повеќе некад помалце...
Батка,јас пак ке те прашам,ти за ова сериозен или...???
 

Dimitarc

Мрчатор
Член од
30 јануари 2005
Мислења
2.639
Поени од реакции
19
Не се неверојатни. Едноставно жена може да свршува многу поинтезивно и многу повеќе пати од еден маж. Писмени препораки нема. И пак ќе кажам, освен у две ситуации, сите други случајни цури не ми свршувале по 20 и над пати. Тоа се случувало само во долгите врски... Поврзано е со

1)љубовта
2)опуштањето
3)верувањето
4)перверзноста
5)атмосферата
6)искуството мое
7)обемот на органот ми....

И да пак ќе повторам за тие што не прочитале, свршуваат девојките по 40-50 пати у просек... У ПРОСЕК ЗБОРИМЕ, некад повеќе некад помалце...

Р.Ѕ. И нејќам муабети - ти глумеле... Ако вие може да глумите (за жени), или ако не познавате кога ви глумат (За мажи), тогаш не ја познавате физиологијата...
Демек што помало куре тоа поише оргазми кај жената?

Дај не заебавај, по љубавни романчиња не свршаваат по 40-50 пати. Исто така 5-6 саати секс во петок...тнко ми се глеа мене тоа. Ја 5-6 саати ролери неможам да возам непрекинато или пред компјутер да седам, камоли секс. Али секој со својот експертизам.
 
P

Princ

Гостин
Оваа трендафилкава (да не речам лавандава) ќе тресне некоја зелена и после кога ќе и реплицира некој, пази како ми се обраќаш :pos:

Да лаванда, има мажи што можат да свршуваат преку 5 пати. И 10 можеби. Има и жени што оргазмите им одат еден после друг, да не речам, у 3 минути 3 пати можат да свршат, у еден здив. Сега ти пресметај си сама колку пати таа жена може во еден ден да сврши. Бројка од 5-10 пати дури ми е смешна на моменти. Понекогаш и болна :pos:
Зависи со кого, каде, и кој си воопшто. Некои можат повеќе од 5 пати во еден ден, некои други веќе вториот пат душа испуштаат. Не ги потценувај првите бидејќи спаѓаш во група на вторите. Се надевам нема да бараш доказ за муабетов...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom