Фан Клуб : Фени Индустри

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Во последната четвртина не утепја а на крајот во последната секунда постигнаа 3 ка и наместо 13 разлика да беше сеа 16 е како и да е тешко ќе биде 16 разлика не се малку па што ни даде господ:kesa:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Во последната четвртина не утепја а на крајот во последната секунда постигнаа 3 ка и наместо 13 разлика да беше сеа 16 е како и да е тешко ќе биде 16 разлика не се малку па што ни даде господ:kesa:
Многу е 16 бе,ама ако не губете надеж :kesa:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Многу е 16 бе,ама ако не губете надеж :kesa:
Кога они можеа да не победат со 16 можеме и ние така да јас искрено верувам во чудо нема потреба од паника мислам иако не се надевам на ништо посебно од БИБЛ без Боњак и Мирак со нив да е друга песна ќе биде али што е тука тука е ако можиме да направиме пресврт ќе идеме на фајнал фор во Варна ако не здравје до година..:salut:
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
1.041
Поени од реакции
43
Тешко дека ќе ја биде....... Ама се докажавте во дебито во Евро Куповите и ова е прилично добро... Честитки од моја страна
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Тешко дека ќе ја биде....... Ама се докажавте во дебито во Евро Куповите и ова е прилично добро... Честитки од моја страна
Фала на честитките а вие во сабота да го спукате Работнички :vozbud::vozbud:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Баш како шо кажа Христов никогаш не вели никогаш.Мада разликата е голема меѓутоа со пожртвувана игра и максимална подршка од трибините може да се стигне.

За Мираковски
Мислев дека ќе се врати во Работнички но ете дојде кај нас.Мислев дека нашите ќе земат центар но и Мираковски не е лош.Сега имаме три плеја.Можеби е премногу но кога ќе размислам дека сега Чема ќе оди почесто на двојка ми олеснува.Талик и Мираковски кој ќе ги сопре.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Баш како шо кажа Христов никогаш не вели никогаш.Мада разликата е голема меѓутоа со пожртвувана игра и максимална подршка од трибините може да се стигне.

За Мираковски
Мислев дека ќе се врати во Работнички но ете дојде кај нас.Мислев дека нашите ќе земат центар но и Мираковски не е лош.Сега имаме три плеја.Можеби е премногу но кога ќе размислам дека сега Чема ќе оди почесто на двојка ми олеснува.Талик и Мираковски кој ќе ги сопре.
Јас мислам дека Горан ќе седи повеќе на клупа по доаѓањето на Мите и Иван.:back:
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Баш како шо кажа Христов никогаш не вели никогаш.Мада разликата е голема меѓутоа со пожртвувана игра и максимална подршка од трибините може да се стигне.

За Мираковски
Мислев дека ќе се врати во Работнички но ете дојде кај нас.Мислев дека нашите ќе земат центар но и Мираковски не е лош.Сега имаме три плеја.Можеби е премногу но кога ќе размислам дека сега Чема ќе оди почесто на двојка ми олеснува.Талик и Мираковски кој ќе ги сопре.

ako se lazeme ke dobijat podrska
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
ako se lazeme ke dobijat podrska
Неможам да ти го разберам значењето на ова што ти ми го напиша.Како прво убаво ти кажа Христов дека си зборувам за Фени пошто си имав мислење а не реплика на некој член а темата се вика Фени а не аеродромка така да неможам да те сванам шо ти е целта.
Нема да ти правам споредби ФА вс Лозари туку ќе ти кажам дека не секогаш но на моменти во Јасмин има таква атмосфера за каква вие можете да сонувате...А се смеевте кога нашиве бојкотираа.ццц
 

Kajgana Shop

На врв Bottom