Фан Клуб : Фени Индустри

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Ама Мите сака плата,не игра тој за 1 500,2 000 како Иван.:helou:

Како што реков парите не се проблем едниствен проблем е тоа што ќе чека до последен момент евентуален трансфер во странство (се надевам дека нема да се случе)ако не се остваре доаѓа во Фени условите финансиски се договорени..:smir:
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Хо хоо шо му на виа нашите бре, да не му падна лото на Амир :vozbud:

Марин нека се поте сеа, може да сонуе титула чебапчето ако дојде кај нас :vozbud:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Јас мислам дека Мираковски повеќе му е потребен на Работнички неголи нас.Трајчето и Горан покриваат солидно на единицата.Еве сега со Иван и Преката на двојка.Нас ни фале висок центар мислам.Али си ја знаат тренерите работата.Здравје во Јуни ВТОРА ТИТУЛА...


ЕДИТ:
Оѓин силен да ме изгоре го заборавив Земо на позиција кец
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Јас мислам дека Мираковски повеќе му е потребен на Работнички неголи нас.Трајчето и Горан покриваат солидно на единицата.Еве сега со Иван и Преката на двојка.Нас ни фале висок центар мисалам.Али си ја знаат треберите работата.Здравје во Јуни ВТОРА ТИТУЛА...


ЕДИТ:
Оѓин силен да ме изгоре го заборавив Земо на позиција кец
Мња да те мсне како земчето можеше да го заборавиш може оти е ситно :pos2::pos2: али ако биде виа трансфер е тогаш виќе ќе му се крене шеќерот на Маринчо чичкото на Столета:pos2:

Хо хоо шо му на виа нашите бре, да не му падна лото на Амир :vozbud:

Марин нека се поте сеа, може да сонуе титула чебапчето ако дојде кај нас :vozbud:

Не бе Фанал у кладилницата:vozbud::pos2::pos2:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Мња да те мсне како земчето можеше да го заборавиш може оти е ситно :pos2::pos2: али ако биде виа трансфер е тогаш виќе ќе му се крене шеќерот на Маринчо чичкото на Столета:pos2:
И со Митто,Иван според мене Работнички останува фаворит за титулата.
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
И со Митто,Иван според мене Работнички останува фаворит за титулата.
И нивниот најголем адут од клупата Марин со својот најдобар играч Мачка :pos2::pos2: биди објективен брат реалноста е друга друго се желбите:helou:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
И нивниот најголем адут од клупата Марин со својот најдобар играч Мачка :pos2::pos2: биди објективен брат реалноста е друга друго се желбите:helou:
Марин вс Емил?Не треба да се трошат зборови:back:
Реалноста е таа.Новиот турчин на Работнички е страшен играч.Ќе намали сега 3-4 килограми ќе се спрема и физички малце и ќе видиш што ќе прави.Ви реков според МЕНЕ Работнички останува фавортит за титулата.:pipi:
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Марин вс Емил?Не треба да се трошат зборови:back:
Реалноста е таа.Новиот турчин на Работнички е страшен играч.Ќе намали сега 3-4 килограми ќе се спрема и физички малце и ќе видиш што ќе прави.Ви реков според МЕНЕ Работнички останува фавортит за титулата.:pipi:
Да да добар е, тиа не можат да го наранат таму, ѓоа сумо борач е :pos2:

Значи со виа двајца играчи има да ги примат сув Штерјовци, каков Марин какви бакрачи, Фил Џексон нека го земат ако сакат има да ги силуваме :tv:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Да да добар е, тиа не можат да го наранат таму, ѓоа сумо борач е :pos2:

Значи со виа двајца играчи има да ги примат сув Штерјовци, каков Марин какви бакрачи, Фил Џексон нека го земат ако сакат има да ги силуваме :tv:
Де бе ти ногу се разбираш Марин е најдобар :pos2::pos2:
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
МОРЕ ЧЕ ВРИЈМЕ ЛИ БРЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ :vozbud:
 
Член од
9 декември 2007
Мислења
177
Поени од реакции
0
Vie ste retardirani:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
ke bide zustro za titula,iako so ivan i mirakovski i ja mislam deka ste poajki,ama ke vidimeeeeee:vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom