Фан Клуб : Фени Индустри

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
кое тон месо и пијалок бе,вие се палите што така после година дена видовте нешто асално за јадење. Јас пошто можам да си приуштам секој ден гледам така да не се палам!!
Добро бе знајме за тебе кажа ти татко ти работел у обединети нации имаш јахта зграда у центарот на Рим и еве сеа дека добро се храниш хахаха КОЈ ГЛУПАК СИ ТИ!! Кремац :poss:
 
Член од
2 декември 2008
Мислења
329
Поени од реакции
5
Добро бе знајме за тебе кажа ти татко ти работел у обединети нации имаш јахта зграда у центарот на Рим и еве сеа дека добро се храниш хахаха КОЈ ГЛУПАК СИ ТИ!! Кремац :poss:
па боље кремац да бидам него клошар ко тебе и да живеам од времето!!
 
Член од
2 декември 2008
Мислења
329
Поени од реакции
5
добро е барем си признаваш
а што има лошо у тоа да бидеш кремац?

Слаб процесор а? Иако сте 20 души пак неможете да смислите нешто, па и да смислите стално е нешто глупо:pos2:
 

Mr.Tasev

Расад за лопате
Член од
30 ноември 2008
Мислења
271
Поени од реакции
76
а што има лошо у тоа да бидеш кремац?

Слаб процесор а? Иако сте 20 души пак неможете да смислите нешто, па и да смислите стално е нешто глупо:pos2:
:pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
нека му е честита победата на кк.фени.се надевам дека ке му се множат!:smir:
јас мислев дека овие шумадинциве се нешто појак тим-не друго туку го тепаа свислајн таково.кој знае може тогаш му бил денот:toe:
важно денеска убаво изгубија емил не му даде ни во ниеден момент да се отпуштат кошаркатите.станко беше супер во одбрана за у напад немам коментар,талик звер сварно не знам што бара во нашава лига,кол 18 поени супер он е стандард,гоцевски 16-јас мислам дека овој човек треба да вежба на аргесивност.многу се плаши му ги земаат топките под кош:kesa:а тоа се негови позиции.мене лично ме изнервира денеска оти сварно со неговата висина може да прави лом под кошевите само доколку е по агерсивен.позз
и се надевам ке гледаме финале со фени!
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Раднички Крагуевац коа беда од тим :shok:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Гоцевски Гоцевски ама пос коа се наапа коа му ја здрви преку човек со дополнително.Мислам се истури на кошот за се шо пршмаши.Добра партија на дечките.Победија тим кој во последната недела ги победи двата најдобри српски тима во регуларниот дел.И тоа доста убедливо.



^^^BaD_BoY^^^ напиша:
dali navistina postoi pesna eni meni seni navivam za feni?ili zaebancija e toa?
Тоа беше кога Лозари гостуваа во емисијата на Игор Џамбазов на сител.И Игор го рече тоа на заебанција...
 

Архивист

Ултрас
Член од
10 мај 2007
Мислења
2.926
Поени од реакции
608
Честитки за победата,али искрено играа против мизерен тим
Инаку навиваа ли лозари,зашо од она малку што го гледав како да слушнав навивање
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
1.041
Поени од реакции
43
Sala ili ne jaka e pesnata... Imaat i edna site Lozari igraat na lastik i peat pesni od Zlatno Slavejce hahahh

najaka koreorafija im e toa:back::back:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Олстар-мечот закажан за 17 јануари

Иако тоа сè уште официјално не е потврдено, традиционалниот олстар-меч помеѓу најдобрите македонски и странски кошаркари што играат во земјава ќе се случи на 17 јануари. Меѓу градовите-кандидати за организатор на овој настан засега се споменуваат Прилеп и Скопје. За време на олстар-викендот КФМ ќе ги прогласи најдобрите во 2008 година. Првенството продолжува на 21 јануари.

Ако биде во Прилеп одиме секако можно да ќариме и некој дрес :vozbud:бтв ако не разберат дека сме од Кавадарци ќе не :tapp::pos2::pos2: за знамето шо му го земе :pos2::pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom