Фан Клуб : Фени Индустри

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Kako ste decki. Jas eve od rucek so ekipata si dojdov pa ce odmaram malku.
Eve da mu kazam na deckoto od vcera so pisel deka ne sum jas i da kazam dali imam tetovaza. nema da kazam dali imam tetovaza posto toa e del od mojata intima. A nego go znam ide sekoj den u salato so VOJNICKI MASKIRNI PANTALONI I SEDE NA GO LEMATA TRIBINA SAM ILI SO SASETO. AJ CAO CE ODMARAM SEGA
koj toa be cema?? Jas veruvam deka si ti kaa go kaza noa za znaminjata so Toni sho sve i pravele za Tikves Florida :))) :vozbud:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
И вечер сите во сала да дадиме подршка.Една молба до капитенот и тимот да не застануваат сакаме 30+...позз
Ќе добиете и без тоа, која сатисфакција само ви е да тепате тим составен од инвалиди +30. Мзт во моментов нема играчи да состави прва петорка, така да нас нема да не погоди многу и таков пораз

Радуловиќ е повреден, Тасевски е суспендиран, Блажевски повреден, остануваат, Пејановиќ, Хелд, Кралевски и Деспотовиќ (станковиќ е способен за 7 минути се на се да игра) така да не очекувајте да видите ништо добро од цепениците од Мзт.

Да ве прашам, едно време имаше сајт КК Фени каде што течеше утакмицата по поени, дали уште го има тој сајт или секое чудо за три дена, па и тоа помина?
 
Член од
2 декември 2008
Мислења
329
Поени од реакции
5
Ќе добиете и без тоа, која сатисфакција само ви е да тепате тим составен од инвалиди +30. Мзт во моментов нема играчи да состави прва петорка, така да нас нема да не погоди многу и таков пораз

Радуловиќ е повреден, Тасевски е суспендиран, Блажевски повреден, остануваат, Пејановиќ, Хелд, Кралевски и Деспотовиќ (станковиќ е способен за 7 минути се на се да игра) така да не очекувајте да видите ништо добро од цепениците од Мзт.

Да ве прашам, едно време имаше сајт КК Фени каде што течеше утакмицата по поени, дали уште го има тој сајт или секое чудо за три дена, па и тоа помина? __________________
pa iskreno ja ne se sekavam deka nekad nesto poise sum ocekuval od cepenicite nasi ! edinstveno sum ocekuval od navijackata da dade se od sebe i da bide po interesno i da se dokazeme koj sme i sto sme!! :smir:
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
:toe::pop::pop::vozbud::vozbud::pos2::pos2:
гоки доаѓај у работнички....ѕвер...не закачувај дрес од фени бе лузери...ајде да се вратиме на стари времиња знаеш она па ра ра ра рам пам пам...титула...(со ритамот на текила)
1.вие не навивате за фени...(како што знам муабетот беше ЗБОГУМ ФЕНИ)
2.Ке дојде сосе фамилија
3.цпб го почитуваат
4.другата година ке дојде :icon_bigg
Зарем мислиш дека сите застанаа зад тоа?:pop::pop:
за врба нема замена :bip: не го даваме....едај го чекавме...сега да се надеваме дека ке ни дојде...е тогаш...без сомневање шампиони...мада и сега имам надеж
Е да,заебан е ВРБА,рачунајте сеа он ќе дава по 15 коша на утакмица и ќе губите минимално од нас:smir:
бато може не ти али тука на форумов они рекоа..расчистивме се со клубот...немаме ништо со него..Збогум фени...тоа беше муабетот не го измислив јас...прашај ги лозарчињава ваши
Епа истите тие ЛОЗАРИ беа на ФЕНИ против Фершпед и навиваа цело време кога навиваше останатата публика и ракоплескаа на секој постигнат поен на ФЕНИ
Добро бе тија шо боикотираат се 40 Лозари останатите 2000 сеуште стојат зад клубот.:helou:
Зарем и вие сте ЛОЗАРИ?






:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:

не го збори тоа јас се срамам...да бидам најлут навивач спрема сељандура ма ајде молим те...ти си за мене трошка леб
:drk::drk::drk::drk:

JAs sakam samo edno da prasammm...Atanase ili bilo koj vaka po od lozarite... dali lozari moze da iznenadat utre so MZT?:smir:...da se soberat site kako sto bese za kupot na RM pa cela sala da ece vo eden glas... poz. Zapad
Па ЛОЗАРИ нормално дека ќе бидат на ФЕНИ ама нема да навиваат и ако имаше од ФА ќе имаше
:kickbox::kickbox::angry3::angry3:
:costumed1:costumed1
абе брат што се замараш со овие?тука влегувам само да прочитам што ќе напишат и да се изнасмеам!!! иначе те молам не се зафркавај со нив воџа им е чак норис!!! да те потсетам да не заборавиш!!!:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:поздрав до сите сељаци од фемили
:pos2::pos2::pos2:



абе не ми кажувај тоа на мене синко...тоа иди збори го у тетово...тука у скопје владее наша мафија...ако знаеш то е тоа мислам...или си мислиш у стилот на корлеоне нешто
:pos2::pos2:
ени мени сени навивам за фени :pos2:
city park boy дај дур учиш да пишуеш научи не и да цитираме .. т.е =) на тие што им треба :smir::smir:
Абе ЈБГ не се сите скопјани па да бидат родени како сезнајковци :toe:

================================
ФА ако дојдеа јако ќе биде ејјјј
Ама докажаа дека се пички

Ама важно со нив сме чекале нова година:pop::pop:и ни дошле 3 пати па ништо не сме му направиле(а немавме причина за да му правиме нешто)
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
================================
ФА ако дојдеа јако ќе биде ејјјј
Ама докажаа дека се пички

Ама важно со нив сме чекале нова година:pop::pop:и ни дошле 3 пати па ништо не сме му направиле(а немавме причина за да му правиме нешто)
Момак, вие да имавте екипа како нашата во сала немаше да има ни 13 луѓе, вклучувајќи ги и роднините на играчите. Ние сме институција за вас, а тоа пички-мички, така можете да се тешите затоа што не сте како нас. И вие си го знаете тоа, и ние си го знаеме тоа, па дури и секое живо суштество на светов кое има централен нервен систем го знае тоа. Мислиш не провоцираш, оуууу ноуууу ви кажа Итар Пејо во еден наврат, вие можете само да гледате клипчиња од ЈуТјуб и да го дркате на нас. Ние сме вашите Гејт 13

И онака информативно, ќе не каменувавте како што ги каменувавте овие другиве? Видовте пред 3-4 дена кои се двете навивачки групи кои не се плашат од контакт.... што сте вие, 30 луѓе...зар можете да ни наштетите, зар мислите дека се плашиме од вас? Вие сте за нас комедијанти, ни служите за да имаме да се смееме и кога ве гледаме да си мислиме дека сме Гејт 13 или Гробари, е затоа сте вие...а до нашиот следен состанок, пошто вие и официјално не одите на Фени, така да нема да имаме на кого да се смееме, па и немаме причина да доаѓаме, можете само

www.youtube.com

Search: Aerodrom Family
 
Член од
9 декември 2007
Мислења
177
Поени од реакции
0
Момак, вие да имавте екипа како нашата во сала немаше да има ни 13 луѓе, вклучувајќи ги и роднините на играчите. Ние сме институција за вас, а тоа пички-мички, така можете да се тешите затоа што не сте како нас. И вие си го знаете тоа, и ние си го знаеме тоа, па дури и секое живо суштество на светов кое има централен нервен систем го знае тоа. Мислиш не провоцираш, оуууу ноуууу ви кажа Итар Пејо во еден наврат, вие можете само да гледате клипчиња од ЈуТјуб и да го дркате на нас. Ние сме вашите Гејт 13

И онака информативно, ќе не каменувавте како што ги каменувавте овие другиве? Видовте пред 3-4 дена кои се двете навивачки групи кои не се плашат од контакт.... што сте вие, 30 луѓе...зар можете да ни наштетите, зар мислите дека се плашиме од вас? Вие сте за нас комедијанти, ни служите за да имаме да се смееме и кога ве гледаме да си мислиме дека сме Гејт 13 или Гробари, е затоа сте вие...а до нашиот следен состанок, пошто вие и официјално не одите на Фени, така да нема да имаме на кого да се смееме, па и немаме причина да доаѓаме, можете само



www.youtube.com

Search: Aerodrom Family

Sto ne kamenuvale be?!? 1 kamen i begaa na site strani kako muvi bez glavi koga zakoci avtobusot...:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:

BTW nekoj rezultat na poluvreme neso se znae ?!?!
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
37 razlika a? uf uf uf uf nacekale stado bez kucinja pa udri mavaj hahaha
Абе можевме да ги тепаме и 50 разлика ама у последната чевртина ги пуштија Снупи,Баснарков и Ангелов па имаше комедии:pos2::pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom