Фан Клуб : Фени Индустри

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
ок бе ако ни го дадете врба
за врба нема замена :bip: не го даваме....едај го чекавме...сега да се надеваме дека ке ни дојде...е тогаш...без сомневање шампиони...мада и сега имам надеж
 
Член од
2 декември 2008
Мислења
17
Поени од реакции
0
1.вие не навивате за фени...(како што знам муабетот беше ЗБОГУМ ФЕНИ)
2.Ке дојде сосе фамилија
3.цпб го почитуваат
4.другата година ке дојде :icon_bigg
JAKA SLIKA NEMA SO.
IMAM DOGOVOR SO FENI DO 2015.
A I BANDATA NE ME PUSTA. OSVEN AKO NE ME IZBRKAT NE SI ODAM OD FENI.NE SI ODEV I OD RABOTNICKI AMA LAZO LECIC ME IZBRKA AMA TOA E ZIVOT IDE DALJE.
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
TI MENE BATO POSLE TIE REFERATI SO GI PISEV,TAKA LI ME PROCENI OTI JA NE NAVIVAM ZA FENI I ZBOGUM SUM REKOL. A ZA IDENJETO TAMU,SE ZAFRKAVAM,JA NE MOZAM DA RESAVAM ZA TUDJ ZIVOT I FAMILIJA.A, TOA DEKA GO POCITUVATE ZNAM,GI GLEDAV SLIKITE I ZATOA NEKNJA TI PISEV ZOSTO MORA SO POLICIJA DA IDITE TUKA I DA FRLATE SO PETARDI I UPALJACI.BAS ZARADI NEGO.CELA NEGOVA FAMILIJA SEDI NA TAA TRIBINA I AKO MISLIS DEKA TE LAZAM,CE TI POTVRDAT SITE DRUGI TUKA OD FORUMOT PA I ON SAM AKO NE SI LEGNA VECE.
бато може не ти али тука на форумов они рекоа..расчистивме се со клубот...немаме ништо со него..Збогум фени...тоа беше муабетот не го измислив јас...прашај ги лозарчињава ваши
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
pravo da ti kazam vo feni ki e super a za toa luzeri ne si vo pravo a inaku najdraga titula mi e ovaa so feni bez da se navredite site. i ne se provocirajte ne e ubavo za nikoj nema da ima debata ce izbegame od temata.FENI VO SRCE I DUSA KOJ NE MRAZI NEKA PATI I NEKA NE SLUSA.
Dobar sum a.VO FENI DO KRAJOT NA KARIERATA SE NADEVAM SEKOJA CEST ZA VREMETO POMINATO VO RABOTNICKI AMA ZNAES KAKO POMINAV TAMU NA KRAJOT TAKA DA NE SAKAM DA SE NAVRACAM NA TOA.
Почнуваш да ја ублажуваш работата спрема Фени ама почетокот ти беше лош батка.Поцети се во каква атмосфера игравте лани а како играте сега.Му се смееја на Лозари шо не навивале.Се било со причина.Па ако дочекаме од тебе да поздравува туѓи навивачи шо останало за другите?Чековски дали и знае дека постојат Лозари?Прв пат кога ти ги читав постовите знаев дека си или Горан или Марјан или евентуално Ѓорѓи ама кога помислив дека третиот не се замара за ништо уште помалку да пише у еден на форум а првиот дека ни е капитен кавадарчанец локал патриот во никој случај не би поздравувал со оглед на околностите овааа сезона најлутите навивачи остана уште Марјан затоа и го спомнав прво него.Но ете испадна дека капитенот поздравува туѓи навивачи.Ааа го заборавив и Рајковиќ.Помислив и нанего ама каа рече брка со Радуле коа нема Рајко да го брка
 
Член од
2 декември 2008
Мислења
17
Поени од реакции
0
по постов не ми личиш на играч...него на навивач...искрено се сомневам:smir:
NE SE SEKIRAJ JAS SUM. MOZIS DA GO PRASAS GOGO KOJ E NAJ JAKIOT NAVIVAC NABARSA OD KAVADARCI I CE TI KAZE A KO NE MI VERUVAS.A DA TI KAZAM PRED NEKOJ DEN SE VIDOV SO VRBA I MI KAZA DEKA NE PLANIRA DA IGRAE NIKADE. DAJ BOZE DA DOJDE VO RABOTNICKI IMA DA BIDE JAKO.SPARTANCITE SE SPREMNI.
 
Член од
28 ноември 2008
Мислења
26
Поени од реакции
0
бато може не ти али тука на форумов они рекоа..расчистивме се со клубот...немаме ништо со него..Збогум фени...тоа беше муабетот не го измислив јас...прашај ги лозарчињава ваши
Добро бе тија шо боикотираат се 40 Лозари останатите 2000 сеуште стојат зад клубот.:helou:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
NE SE SEKIRAJ JAS SUM. MOZIS DA GO PRASAS GOGO KOJ E NAJ JAKIOT NAVIVAC NABARSA OD KAVADARCI I CE TI KAZE A KO NE MI VERUVAS.A DA TI KAZAM PRED NEKOJ DEN SE VIDOV SO VRBA I MI KAZA DEKA NE PLANIRA DA IGRAE NIKADE. DAJ BOZE DA DOJDE VO RABOTNICKI IMA DA BIDE JAKO.SPARTANCITE SE SPREMNI.
Ако се бракате со Врба ќе го стигниш?Или пак ќе го остават Талик а ти на двојка?
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
KAKO NEMA DA GI POZDRAVAM.
POZDRAV DO LOZARI I EVE DA VI KAZAM DEKA TOA SO GO NAPRAVITE LANI PRED POSLEDNATA UTAKMICA SO STRUMICA CE GO PAMTAM CEL ZIVOT. FALA MNOGU VO TIE TESKI MOMENTI KOGA SITE NE OTPISAA VIE NI DADOVTE OGROMNA PODRSKA. USTE EDNAS FALA MNOGU NA LOZARI ZA MINATATA SEZONA. A ZA OVAA NE ZNAM TOCNO SO E RABOTATA IAM PREMNOGU MUABETI I NE ZNAM SO E TOCNO TAKA DA SE NADEVAM DEKA CE SE RESE PROBLEMOT AKO SAKATE EVE I JAS CE POMOGNAM KOLKU SO MOZAM. INAKU ZNAMETO LOZARI KAVADARCI GO PRAVEME JAS I TONI ZA NA TIKVES FLORIDA POZADI SALA.
Ete do site tie koj sto jadevte gomna za nas deka navivame za sendvici sokovi i bla bla uste so li ne kazate ali aj nema vrska toa minato e NEMA POTREBA DA SE ZABLAGODARUVAS SE ODDUZI SO TITULATA :)) a za muabetite da se vrtat mnogu muabet ali ajde eve ako se zalagas za vrakanje na LOZARI NA FENI moze da se prave muabet i da ne islusas nas i da kazis posle seto toa dali vrede da navivas za takva uprava kako sto e vasta mn mi e krivo sto e takva atmosferata vo salata na vasi utakmici a i mnogu mi e krivo koga gi gledam nekoj si CEJKA NEKOJ SI DZERA KAKO SE GLUPIRAAT
 
Член од
28 ноември 2008
Мислења
26
Поени од реакции
0
NE SE SEKIRAJ JAS SUM. MOZIS DA GO PRASAS GOGO KOJ E NAJ JAKIOT NAVIVAC NABARSA OD KAVADARCI I CE TI KAZE A KO NE MI VERUVAS.A DA TI KAZAM PRED NEKOJ DEN SE VIDOV SO VRBA I MI KAZA DEKA NE PLANIRA DA IGRAE NIKADE. DAJ BOZE DA DOJDE VO RABOTNICKI IMA DA BIDE JAKO.SPARTANCITE SE SPREMNI.
Е ова е лошо у пресрет на европското капитенот на репрезентацијата не планира да игра никаде.
 
Член од
2 декември 2008
Мислења
17
Поени од реакции
0
Почнуваш да ја ублажуваш работата спрема Фени ама почетокот ти беше лош батка.Поцети се во каква атмосфера игравте лани а како играте сега.Му се смееја на Лозари шо не навивале.Се било со причина.Па ако дочекаме од тебе да поздравува туѓи навивачи шо останало за другите?Чековски дали и знае дека постојат Лозари?Прв пат кога ти ги читав постовите знаев дека си или Горан или Марјан или евентуално Ѓорѓи ама кога помислив дека третиот не се замара за ништо уште помалку да пише у еден на форум а првиот дека ни е капитен кавадарчанец локал патриот во никој случај не би поздравувал со оглед на околностите овааа сезона најлутите навивачи остана уште Марјан затоа и го спомнав прво него.Но ете испадна дека капитенот поздравува туѓи навивачи.Ааа го заборавив и Рајковиќ.Помислив и нанего ама каа рече брка со Радуле коа нема Рајко да го брка
ATANASE ZOSTO TAKA RAZMISLUVAS. PA JAS POMINAV 8 DOBRI GODINI VO RABOTNICKI I NE SUM IMAL NITU EDEN PROBLEM SO NAVIVACITE PA RED E DA GI POZDRAVAM. SEGA AKO OTIDAV VO OVCE PPOLE NA PRIMER NE TREBA LI DA GI POZDRAVAM NAVIVACITE NA FENI ILI LOZARITE. DA TI KAZAM ISKRENO KOGA JAS NAVIBAV ZA TIKVES SO LOZARI TOA BEA PREKRASNI VREMINJA. INAKU JAS IMAM MNOGU GOLEMA ZELBA DA SE VRATAT LOZARI NA NASITE UTAKMICI AMA NE ZNAM TOCNO SO E PROBLEMOT I EVE USTE EDNAS VIKAM SO E DO MENE CE POMOGNAM OD SE SRCE. INAKU JAS SUM LOKAL PATRIOT DA ZNAIS I DA NE SE SEKIRAS. A DA PROCITAS DEKA OVIE GI SAKAM ILI OVIE GI MRAZAM TOA OD MENE NEMA DA GO VIDIS. BIDETE POZDRAVENI SPIJAM. UTRE MZT CE GO GAZIME
 

Kajgana Shop

На врв Bottom