Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
па како он може да каже најлути ривали со нив сме биле...ние и они тоа нема да биде никад бе брат он стално почиња прв никој не го тера
Чекај малку сеа.Провокација е тоа шо реков најлути ривали.Мислев на тимовите та кур ме боли за СПБ.
А иначе да деко ви требаат сељаците пошто во просек месечно еден студент во Скопје остава по 150 евра месечно.Голем капитал е тоа
 

Nerazzuro

Young Team Aerodrom
Член од
28 ноември 2008
Мислења
95
Поени од реакции
2
го правевме муабетот за Албанци....може вие им завидувате што ги има тука нели ..си викате боље они у кавадарци да беа а ние у ск.....

не не сакате дека имаме се што сакаме
општо се...најголем..најубав град имаме
сеа трамвај ке ни стават нови автобуси
цело скопје се урбанизира кај се имаше сега и повеќе ке има
затоа вие ги мразите скопјани..затоа машко

јас немам омраза спрема никој ама вие само си ја стекнувате од нас
после ке речат зошто скопјани никого не сакаат...е ај зошто
зошто другите не не сакаат...и никој не ни треба..држава сме за вас
и секогаш ке бидеме никогаш нема да зависиме од вас и други такви
сељандури како тебе..запамти не сакам да се карам.....
абе брат што се замараш со овие?тука влегувам само да прочитам што ќе напишат и да се изнасмеам!!! иначе те молам не се зафркавај со нив воџа им е чак норис!!! да те потсетам да не заборавиш!!!:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:поздрав до сите сељаци од фемили
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
па како он може да каже најлути ривали со нив сме биле...ние и они тоа нема да биде никад бе брат он стално почиња прв никој не го тера
NE OBRNUVAJ VNIMANIE TOLKU NA DETALJITE OD RECENICITE,I CE TI BIDE POLESNO.:smir:
 
K

kaiser soze

Гостин
море шо сте се запнале не е он,он е едно друго, каа можеше бил гејтс да се запознава со разни типови и типчиња на фејсбукот,а и уште многу др. звезди од различен калибар ,зошто да не може и еден скромен човек каа чемата да си пише тука со нас.
 
Член од
3 декември 2008
Мислења
30
Поени од реакции
0
oti mu go poznavam stilot na lafenje,ne upotrebuva on takvi izrazi i za toa me nervira kaa nekoj saka da se ponasa so tug identitet,ama kako sakate....banda do utre najkasno kaa ce go prasas nego licno ce priznajs deka ne e on
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Чекај малку сеа.Провокација е тоа шо реков најлути ривали.Мислев на тимовите та кур ме боли за СПБ.
А иначе да деко ви требаат сељаците пошто во просек месечно еден студент во Скопје остава по 150 евра месечно.Голем капитал е тоа
оооффф...и што ако остава бе што ми значат мене тие пари ни имам сељаци под кирија па ни сакам да имам а за тие што имаат..незнам
од секоја гледна точка за мене немаат никакво значење а за пари...си имам пари иако не копам нива
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
1.041
Поени од реакции
43
Чекај малку сеа.Провокација е тоа шо реков најлути ривали.Мислев на тимовите та кур ме боли за СПБ.
А иначе да деко ви требаат сељаците пошто во просек месечно еден студент во Скопје остава по 150 евра месечно.Голем капитал е тоа
A seksovi so pagaat jaki?
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
epa jas cesto odam i gi pratam treninzite na feni od tribina taka da znam deka e istetovoran i znam kade i so e istetovoran zatoa i spomnav.aj eve neka kaze on ako ne e taka.samo ne znam dali e tuka.ili napravi zbrka tuka sea i taka si zamina
AKO NEKOJ TUKA PRAVE ZBRKA,TOGAS TOA SI SAMO TI I NIKOJ DRUG.ZA TETOVAZATA CE GO PRASAS NEGO KOA CE SE UKLUCE,JA NA SISTEMATSKI NE GI VODAM,A INACE IZBEGAVAM DA SE PREGLEDUVAM SO MASKI,NE SUM TAKVA KROJKA,POGOTOVO BEGAM PODALEKU OD DONALD.SO E SIGURNO SIGURNO E.A.INAKU ZA TRENINZITE,CISTO SUMNJAM DEKA MOZIS DA STANIS SABAJLE U DEVET ZA DA OJS NA TRENING.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Чекај малку сеа.Провокација е тоа шо реков најлути ривали.Мислев на тимовите та кур ме боли за СПБ.
А иначе да деко ви требаат сељаците пошто во просек месечно еден студент во Скопје остава по 150 евра месечно.Голем капитал е тоа

Какви 150евра бе ?? Ти знаеш што се 150евра за просечен македонец ???

БОГАТСТВО!!

И ај сеа одговори ми на прашањето (второто)
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
oti mu go poznavam stilot na lafenje,ne upotrebuva on takvi izrazi i za toa me nervira kaa nekoj saka da se ponasa so tug identitet,ama kako sakate....banda do utre najkasno kaa ce go prasas nego licno ce priznajs deka ne e on
A AKO IZLEZE DEKA E ON BIVA LI TI TUKA JAVNO,KAA SO NI PISIS DEKA SE LASTIME,ISTO TAKA JAVNO DA SE IZVINIS NA SITE?
 
Член од
3 декември 2008
Мислења
30
Поени од реакции
0
AKO NEKOJ TUKA PRAVE ZBRKA,TOGAS TOA SI SAMO TI I NIKOJ DRUG.ZA TETOVAZATA CE GO PRASAS NEGO KOA CE SE UKLUCE,JA NA SISTEMATSKI NE GI VODAM,A INACE IZBEGAVAM DA SE PREGLEDUVAM SO MASKI,NE SUM TAKVA KROJKA,POGOTOVO BEGAM PODALEKU OD DONALD.SO E SIGURNO SIGURNO E.A.INAKU ZA TRENINZITE,CISTO SUMNJAM DEKA MOZIS DA STANIS SABAJLE U DEVET ZA DA OJS NA TRENING.
da,ama zatoa pa retko propustam trening od5.30 porucek.eve i pregeska bev...i vcera i pred toa a i tebe te imam videno cat pat kako udaras posleden pat te vidiv so sinceto
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
A seksovi so pagaat jaki?
Ете најважното го заборавив.Скопјанки ве знаат дека сте педери па ај провинцијалките да ги лажеме.Мала шала.Ако бе другар сеа тука машки сме се шо е жена е за е*ење е сеа од кај била не е битно.Коа ќе ја зимаш некоа глеј да е некаква да не е од провинција
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
ооооууу какви сексови паѓаат баба...е затоа вредат...прееска слушав едни битолчанки

кој филип мор
онај мене шо ми се бендисва
од пролече :pos2:

:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom