Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
city park boy дај дур учиш да пишуеш научи не и да цитираме .. т.е =) на тие што им треба :smir::smir:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
о бре дечко од центар се гледа колку си писмен-кога ти е теско да пишуваш некои работи на мкд.
и после немој да се буниш како минатиот пат зошто толку се заострува ситуацијата кога еве ти доказ дека ти пак прв почна да провоцираш.
и ако немаш друга работа соберете се со селодромци кај скопјанка па довршете го започнатото од пред некој ден.:pos2::pos2:
а што тебе ти е криво дека никад нема да видиш таков настан..немаш каде а за тоа сељак ми требаат 5 секунди повеќе него за сељо:bip:
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
1.041
Поени од реакции
43
[/quote]
ако немаш слушнат за поимот криминолг,не сум ти јас крив.[/quote]

CSI GOMNA DA JADAT........
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
city park boy дај дур учиш да пишуеш научи не и да цитираме .. т.е =) на тие што им треба :smir::smir:
ти дечко убаво си го знаеш кодошкиот занает не ти треба да знаеш да цитираш.
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
1.041
Поени од реакции
43
искрено може нешто да те прашам..може да те викам сељо пошто сељак за пишување ми е малце потешко

ПА ЧИМ СИ ПОЧНАЛ КАЖИ....!!!
о бре дечко од центар се гледа колку си писмен-кога ти е теско да пишуваш некои работи на мкд.
и после немој да се буниш како минатиот пат зошто толку се заострува ситуацијата кога еве ти доказ дека ти пак прв почна да провоцираш.
и ако немаш друга работа соберете се со селодромци кај скопјанка па довршете го започнатото од пред некој ден.:pos2::pos2:[/quote]

so be selodromci od kaj si ti be?
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
а што тебе ти е криво дека никад нема да видиш таков настан..немаш каде а за тоа сељак ми требаат 5 секунди повеќе него за сељо:bip:
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
ау добро бе тоа што го направивте вие со аероромци го сметаш за гордост.се гледа кој сељак си што се палиш на масовни тепачки.
гордеј се со нешто по корисно а не да кршеш глави,станови и коли.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
ти дечко убаво си го знаеш кодошкиот занает не ти треба да знаеш да цитираш.

:pos2::salut: БРат тоа што некои од нас поштуваат правила на форум ... ако викаш дека се кодоши ок =)

А иначе ... http://forum.kajgana.com/member.php?u=17973

Лепотанчињава шо се ?? Знам дека го знаеш одговорот =)
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
ау добро бе тоа што го направивте вие со аероромци го сметаш за гордост.се гледа кој сељак си што се палиш на масовни тепачки.
гордеј се со нешто по корисно а не да кршеш глави,станови и коли.
епа барем ние сме ултрас ајде..вие што сте
 
K

kaiser soze

Гостин
ако немаш слушнат за поимот криминолг,не сум ти јас крив.[/quote]

CSI GOMNA DA JADAT........[/quote]
и CSI MIAMI ИСТО,а и монк не е на одмет.:tv:
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
1.041
Поени од реакции
43
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
ау добро бе тоа што го направивте вие со аероромци го сметаш за гордост.се гледа кој сељак си што се палиш на масовни тепачки.
гордеј се со нешто по корисно а не да кршеш глави,станови и коли.
dobro be od kaj si.... onaka te prasav
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
:pos2::salut: БРат тоа што некои од нас поштуваат правила на форум ... ако викаш дека се кодоши ок =)

А иначе ... http://forum.kajgana.com/member.php?u=17973

Лепотанчињава шо се ?? Знам дека го знаеш одговорот =)
е што се тиа де кажи ми.да ми дадеше страна со луге што кодошат кај администраторот ке ти подадев рака
а тој линк ништо не ми значи!
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
еј почнаа нешто цитативе да се пореметуваат така на тоа што сакаш да цитираш ке го избришеш горниот дел кај што пишуе quote али од името на другиот член не на тој што сакаш да пишеш

е што се тиа де кажи ми.да ми дадеше страна со луге што кодошат кај администраторот ке ти подадев рака
а тој линк ништо не ми значи!
јас ги кодошам оние што праат по 5 јузери како на пример тој што беше флипфолпфлоп а се надевам дека пак ке го фатам...а тука е
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
еј почнаа нешто цитативе да се пореметуваат така на тоа што сакаш да цитираш ке го избришеш горниот дел кај што пишуе quote али од името на другиот член не на тој што сакаш да пишеш
немаш гајле има човек моментално што е близок до администраторите ај нека уригира да си ги поправат работите.поз и лека нок
 

Kajgana Shop

На врв Bottom