Фан Клуб : Фени Индустри

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
во селото ....кавадарци таун хахахха
На следното гостување поубаво ќе го запамтите "селото":pop::pop:

Ова ако е точно јас кур ќе сечам.

Првата година кога Струмица беше шампион, спонзори си беа само Агроефодија заедно со грците. Тогаш одеше се како подмачкано и освоивме титула. Но потоа другата година влезе и Заев како спонзор, и тука веќе почнаа работите да одат надолу. Му праќаа инспекции во клубот, разни казни се плаќаше и то.

Политичар во клуб е еднакво на смрт.

А тоа дека дал 200.000 евра од сопствен џеб, нема врска.
Сакаше крадец во клуб е еднакво на смрт?:kesa::kesa:

БТВ



:helou::helou::helou:

kako prvo,so pari ne e loso,makar so znajs kako covecite se programirani kolku i da ima pa mu trebat,drugo zenata i da saka ne moze da me vara,zatoa so taka sum si a naredil rabotata(ne a setam nogu nakaj Strumica da ne zeme skolo),i kaa treto nemam ja nisto protiv strumicani,ama edino strumicani tuka se ubacuvat i prodavat mozok,pa kolku i da saka covek mora koa vi odgovara da bide negativen kaa ti so vikas.napisi nesto so stvarno ce bide interesno(ete kaa victoranius mislam bese na pr.)i ce te prifanat u diskusija.vi site pufki tuka prodavate ,via od strumica bil volku dobar,nia od feni ne cinel,i so saks da ti vikame taka li e,a mene mi se smaci na site poodelno da vi odgovaram.ako bea tolku arni,via so gi falite,a nasite poslabi so nesto togas osum pati ve tepaa lani.ednas na sreca,vtorpat mu se pogodilo,ami osum pati.da ne ispadne vaa vasata kaa lovdzijata so meckata.ako ne stavam ikona so cvece ili smiley ne znaci deka sum negativen.ti mislis izgleda loso koa pisis,pa taka gi tumacis i odgovorite.eve ti pozitivno nesto.:smir::smir:
:cuc::cuc::cuc:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom