Фан Клуб : Фени Индустри

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
mnogu dobra slika.maci djurov go ima, a i goran e pola djoa majstor cacko go slikal,a u pozadina glaven e dimcetoooo.


de objasni mi ja vaa ziti se ,so e fintata so burekot.
gledam oti vi se valkate od smea,a ja ne a znam so e rabotata.:toe::toe:
димче чека топка трајковски се нервира,а кралевски пробува да го спречи симич....аииии симич 120 кила а кралевски 70 разликата е голема
 
K

kaiser soze

Гостин
mnogu dobra slika.maci djurov go ima, a i goran e pola djoa majstor cacko go slikal,a u pozadina glaven e dimcetoooo.


de objasni mi ja vaa ziti se ,so e fintata so burekot.
gledam oti vi se valkate od smea,a ja ne a znam so e rabotata.:toe::toe:
хахах многу смеа паѓа на таа,каа ќе викне екипата у салата.
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Абе Златко Гоцевски ногу убав бурек правел сите лафат :pos2:
 
K

kaiser soze

Гостин
izvini timce za postot so ti go isprativ u vrska so kodosenjeto.
pravo da ti kazam mnogu sum iznenaden,koj bil.
ne mi izgledase deckoto ama ic za taka.ne deka ne e prav oti stvarno toa so go citav i jas pred da se uklucam,stvarno gi pominuva site granici na normalnoto,ama nikogas licno jas ne bi reagiral so kodosenje.
cela moja familija imala maka 100 godini nanazad od kodosi,i od toa sum stanat alergicen na kodosenje,i ne znam so da e jas ce cutam.
izvini uste ednas.:kesa::smir:


dobar e street kings.ima pukanici.babylon a.d so vin dizel mi bese poubav.
kazujte so e fintata so burekot oti ne vi kazuam vice ni eden film.
епа нели ти кажаа,читај погоре.
гоцевски го фалеле ногу убави буреци правел.
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
Gocevski go vikame Burek na prekar :)) taka malce se drapame oti golem nos ima hahaha aj da spijme dockina e
da be ,noa nozeto so sece burek.he,da si ibite vekot.na sto coveci i ja mu go iam nadenato na zaebancija toa,i da ne mi tekne.
ajde na spanje.ce nanaaaa:helou:m:helou:

Гоцевски е ѕвер бе
agree with you1000%.centar so takva brzina nemalo kaj nas.samo uste da pocne da gi kove kako donald.
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
More Ridzis bese naj jak kaa mu go izvadi K... na gostinskite navivaci vcera so fersped
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
More Ridzis bese naj jak kaa mu go izvadi K... na gostinskite navivaci vcera so fersped
Викаш го подизвади а :pos2: ѕвер е Риџис, треба да учите школо од него бре а не се собрале само воа ноа че прајме, му загазуе и не а мисле
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
fa997...баниран од темата..причината...несоодветен јазик..кодоши имаше двајца...
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Прва работа, ви дојдовме 3 пати, еднаш 250 души бевме, не снимавте со телефони, се чудевте што ви се деси. Така да сајбер хулигану ако си толку јак што не дојдеш ти во Скопје ако сакаш некого да правиш сапун. Втора работа немаме екипа за која што заслужува да се иде и да се навива на гостување, МЗТ ја има најслабата екипа од постоењето.

И пак ќе кажам што има јас да ти докажувам што се ФА во навивачката сцена, на тебе Козару глуп. Пушти си YouTube напиши family aerodrom и :drk:на нас.
Абе човек вие тогаш дојдовте ама ние тогаш немавме причина за да ве напаѓаме:toe:
Колку ли сакам да дојдете па да ви на запеиме мртовечката:pop::pop:

БТВ СМЕ ВЕ СНИМАЛЕ СО МОБИЛНИ:pos2::pos2::pos2:
ИСТАТА ФОРА ШО МУ ЈА ПРАВЕВТЕ НА СТРУМИЧАНИ:tv:
а бе гејче едно скопско-ви го спопика убаво доналд па нормално дека ке биде гнасен.
па подобро да бидеш црнец талентиран за кошарка отколу скопски центарски дечко што се работи во гтц клозетите преку дупче!
:zver::zver::zver::cuc::cuc::cuc:

Mozda F.A ni se najgolemi rivali , ama barem se dostojni da ni bidat rivali . Vie ste ocajni , katastrofa , beda. Ste ne nadvikale i nas i f.a . Of mori majko , pa vie pesni nemate. Cyber Huligani , koga F.A vi gi skrsija prozorcite od avtobusot vo aerodrom cvikavte na forum kako toa bilo nenavivacki , pederski , vamte tamte. A istoto go storivte i vie sega . A toa sto gubite transparenti na site strani.... toa druga rabota e
Се надевам дека пак ќе дојдоте у КАВ ама сепак повеќе ми е мерак да не ни дојдат ФА
I uste edna rabota lozarcinja moi mili , vie koga imavte mal problem so cuvarite (koisto imaat po 50tina godina)vo Feni placevte ko mali deca po forumi, i stapivte vo bojkot. Posto strasnite cuvari ve natepale . Dodeka nie gi odbivme i policijata i toa ruznata agencija za obezbeduvanje. Pozdrav do toj od security mangupot so pesnata"Gde je gore , gde je dole "
Ме интересира од што плачеше тоа момчето од СПБ?:nesum:

Јас ќе ти кажам чим ти не знаеш, во главниот град на Македонија - СКОПЈЕ
Уште колку време отприлика дел од МАКЕДОНИЈА?
Se povikuvaat clenovite na navivackite grupi F.A i C.P.B na zurka vo studentskiot dom Stiv Naumov vo petok so pocetok vo 23:00 . Zurkata ja organizraat grupa Kavadarski devojki so cel da ni se "IZVINAT" za glupavosta na nivnite bratcinja i ostanati rodnini na forumov. Isto taka me zamolija ako moze po edna milka cokolada da im doneseme. Greota se , se nemaat kuznaj od koga oblazeno
И јас ќе дојдам:tv:

Family, ne naviva so komiti be alooooooooooo !!!!!!!!!
А ние пиеме нафта?:jaj:
не е наша работа да се провоцираме како вас бе..фени до пред 2 години го тепавме со по 60 разлика кај бевте вие тогаш...него случнавте од оваа година фени ке биде јак и ке навиваме таму ве излажале ви дале по еден сендивич..и ајде фениии напред фении...сеа нема сендвичи..фени другата година паѓа..ако не и до оваа полусезона и збогум фени..крај на приказната
ХаХАХХАХАХАХАХХАХАХ

Mene me interesira edna rabota za Radnicki is Skoplja ili SHKUP!!! Mozebi na Lozari Feni im davase i sendvici i pivo ama vas STERJO kolku sto gledam samo :drk: E vo so go tegne deckoto vi go dava. :vozbud::vozbud::vozbud:
:pos2::pos2::pos2:


moze i da izlezis vo pravo za u godina ,so jas licno sumnjam deka taka ce bide no toa e nasata surova realnost.nastrana site zaebancii,gleas so se sluci so strumica,a imaa stvarno strasna ekipa,samo mu falese malku povece srce.
zatoa dimce u kavadarci nikogas nema da igrae kosarka duri i da e posledniot igrac na zemjata.nisto vo zemjava ne e stabilno pa ne moze da ni bide ni sportot stabilen.doduse kaj vasiot sponzor toa ne e, i nikogas nema da bide,medjutoa on e zafanat so drugi raboti,kako na primer da si ja stave cela makedonija pod suvo.e, duri togas ne ni bega nivata na site,da znajs.mislis li deka e problem na shterjo da potrose 500.000 evra po sezona ako saka?ama on gi drze igracite za po 7-800 evra i ne mu dava plata po tri meseci.a, vie odete i tepajte se so site i so policii i obezbeduvanja za dzabe.ne mislam za dzabe,deka ne vi davat pari za da navivate,tuku vo smisol deka mu pravite teatar na nekoj so pere pari.
bidi mi pozdraven.
Му даваат:smir:
Море додека е Риџис расположен за ќотек поарно нека не идат, еден по еден ќе ги ваде и ќе ги млате :tapp:
Леле РИЏИС легендо,ги сокрши СПБ а и многу јако го измлатил детето шо испадна да се моча:pipi::pipi:
А башка и му загази у коцката
РИЏИС МОЈОТ ПРИЈАТЕЛ:eek:jea::eek:jea::eek:jea:
 
Член од
25 ноември 2008
Мислења
11
Поени од реакции
0
abe ovie od CPB doagjaat so lacoste bluzi,salcinja(modni),patiki isto lacoste abe da se skinis od smea. kako da odat na modna revija,ne da navivaat
 

Kajgana Shop

На врв Bottom