Фан Клуб : Фени Индустри

K

kaiser soze

Гостин
Е браво,се погоди...Ќе ти кажам уште еднаш,на какви места низ европа сум бил јас,ти само можеш да сонуваш!А за тоа од каде си купувам патики,нека остане за мене :)
Не се труди веќе да ми продаваш памет:),не ти реплицирам повеќе.
ако сакаш да кажиш за твојта и мојта источна соседка европа очигледно грешиш,оти тоа не,а тешко и дека ќе биде,од искуство ти го кажувам тоа оти сум учел таму.може си шетал не викам русе,јамбол,пазарџик ваму таму ама тоа не те праве попаметен од сите нас.
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Иначе ќе заборавев, и рамбовки морате да имате да имате за да бидете како Гревчиња Исток.

И по можност да се викате односно да имате имиња од типот на АТАНАСЕ:vozbud:
Тоа де и ја му викам...Ѕвер си :vozbud::vozbud:

Иначе кога сме кај кошарката спомна нешто МЗТ нема тим за да се подржува на гостувања.Индиректно тоа во превод ти значи секако ќе го јадиме.НЕЛИ ВИЕ БЕВТЕ (секако според вас) најверните навивачи и во добро и во лошо.Ама му кажав на еден твој колега што е педер.Тоа што лани мававте по автобусот а сега не сакате да дојдите.Тоа е тоа.А почнавме и од Вардар да губиме а?Сега следуваат уште два фиксни порази...поарно дојдите навивајте ние кога играме во мало
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
ако така правиме муабет вие синока уште што не зборевте за како што било во кав.колку сме биле селаци негостопримливи и со ли уште не...тука нема друже место за зло памтење(се е зло):jaj:.ние знаеме дека вас ве боли ама многу поразот од фени и тоа со 21 кош разлика али таа е ние поштено си победивме!
и никој од вас момците од спб поштено не ни кажа честита победа како што ние го направивме на првата утакмица кога изгувивме!
сепак тоа е дел од културата!
и да се 50 коша разлика не се бунам..се побунив ли за амак..не ..пораз јбг сте не тепале сте не тепале за арно нека е...али другчие почна се
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
не е наша работа да се провоцираме како вас бе..фени до пред 2 години го тепавме со по 60 разлика кај бевте вие тогаш...него случнавте од оваа година фени ке биде јак и ке навиваме таму ве излажале ви дале по еден сендивич..и ајде фениии напред фении...сеа нема сендвичи..фени другата година паѓа..ако не и до оваа полусезона и збогум фени..крај на приказната
ае види тука кој кодоши
http://forum.kajgana.com/showthread.php?p=1919996#post1919996:nesum:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom