Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
Abe neka ne se pravat mnogu pametni novinarite , sto sakam ke zboram za toa crncugata gnsna
а бе гејче едно скопско-ви го спопика убаво доналд па нормално дека ке биде гнасен.
па подобро да бидеш црнец талентиран за кошарка отколу скопски центарски дечко што се работи во гтц клозетите преку дупче!
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
а бе гејче едно скопско-ви го спопика убаво доналд па нормално дека ке биде гнасен.
па подобро да бидеш црнец талентиран за кошарка отколу скопски центарски дечко што се работи во гтц клозетите преку дупче!
Najdobro e da bides iskompleksirano selsko klosarce , cijasto sestra se pravi LOM vo Skopje za milka cokolado od 100 grama. Gruevski epten ja utna rabotata so proektot "INTERNET ZA SEKOGO" , da znaese kakvi se ropaci ke pocnat da koristat internet nemase da mu tekne takva kampanja da pravi
 
Член од
27 март 2008
Мислења
201
Поени од реакции
4
Прва работа, ви дојдовме 3 пати, еднаш 250 души бевме, не снимавте со телефони, се чудевте што ви се деси. Така да сајбер хулигану ако си толку јак што не дојдеш ти во Скопје ако сакаш некого да правиш сапун. Втора работа немаме екипа за која што заслужува да се иде и да се навива на гостување, МЗТ ја има најслабата екипа од постоењето.

И пак ќе кажам што има јас да ти докажувам што се ФА во навивачката сцена, на тебе Козару глуп. Пушти си YouTube напиши family aerodrom и :drk:на нас.
abe selanduro glupava koj go lazes sega???? nas ili se lazes sam sebesi zar zaboravi kako ve nadvikavme na sred skopje toj den koga kako pi*ki mavavte so kamenja na nas a ne da dojdete kako mazi da se soocite :pos2::pos2::pos2::pos2: ali da vi kazam deka so 50-setina lozari ve nadvikavme vo skopje i sam znaes ne gi lazi drugite no pred se ne se lazi sam sebe zatoa sto takvi idioti kako FA ne se radjaat cesto :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud: poslednata generacija na glupi deca bese koga se rodivte vie mislam deka bese 26 april 1985 katastrofata vo cernobil :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
abe selanduro glupava koj go lazes sega???? nas ili se lazes sam sebesi zar zaboravi kako ve nadvikavme na sred skopje toj den koga kako pi*ki mavavte so kamenja na nas a ne da dojdete kako mazi da se soocite :pos2::pos2::pos2::pos2: ali da vi kazam deka so 50-setina lozari ve nadvikavme vo skopje i sam znaes ne gi lazi drugite no pred se ne se lazi sam sebe zatoa sto takvi idioti kako FA ne se radjaat cesto :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud: poslednata generacija na glupi deca bese koga se rodivte vie mislam deka bese 26 april 1985 katastrofata vo cernobil :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
Mozda F.A ni se najgolemi rivali , ama barem se dostojni da ni bidat rivali . Vie ste ocajni , katastrofa , beda. Ste ne nadvikale i nas i f.a . Of mori majko , pa vie pesni nemate. Cyber Huligani , koga F.A vi gi skrsija prozorcite od avtobusot vo aerodrom cvikavte na forum kako toa bilo nenavivacki , pederski , vamte tamte. A istoto go storivte i vie sega . A toa sto gubite transparenti na site strani.... toa druga rabota e
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
Najdobro e da bides iskompleksirano selsko klosarce , cijasto sestra se pravi LOM vo Skopje za milka cokolado od 100 grama. Gruevski epten ja utna rabotata so proektot "INTERNET ZA SEKOGO" , da znaese kakvi se ropaci ke pocnat da koristat internet nemase da mu tekne takva kampanja da pravi
NAJJAKO bese posle utakmicata koga nasite kosarkari se pozdravuvaa so publikata i prodolzija nakaj cpb i od niv dobija aplauz TOA E ZA POFALBA I SVAKA IM CAST. Toa pokazuva deka znaat i oni so e fer kosarka i fer utakmica i fer ponasanje od igracite na Feni a ne kako Dimce Tasovski indijanecot
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
abe selanduro glupava koj go lazes sega???? nas ili se lazes sam sebesi zar zaboravi kako ve nadvikavme na sred skopje toj den koga kako pi*ki mavavte so kamenja na nas a ne da dojdete kako mazi da se soocite :pos2::pos2::pos2::pos2: ali da vi kazam deka so 50-setina lozari ve nadvikavme vo skopje i sam znaes ne gi lazi drugite no pred se ne se lazi sam sebe zatoa sto takvi idioti kako FA ne se radjaat cesto :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud: poslednata generacija na glupi deca bese koga se rodivte vie mislam deka bese 26 april 1985 katastrofata vo cernobil :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
Леле дај да викнеме камери да го снимаат ова што кажа:pos2:

Најсериозно вие сте за греота, како прво сте 50 души, второ ФА никогаш не била надвикана од никоја навивачка група на домашен терен, и смешно ми е кога ми каже дека Лозари го направиле тоа. ЛОЗАРИ алооо свести што пишуваш, нормален ли си бе !?

Еве ви кажав имавте 4 шанси да направите нешто, 3 пати кај вас во селото и еднаш на репрезентација.

Ама стварно не ми се верува што кажа, ц ц ц кај живееме бе ?
 
Член од
5 декември 2007
Мислења
428
Поени од реакции
5
абе куртонии како не ви е срам да лажете по форуми бе????
сте влегле во коцката кај нас а???хахха смешни сте бе

криво ми е што момичето од с.кавадарци и покрај големите напори да го заведе центарец и уште 2,3ца остана сува....

поздрав до дечкото од обезбедувањето со песната.........ustaj sine zora je
 
Член од
27 март 2008
Мислења
201
Поени од реакции
4
Mozda F.A ni se najgolemi rivali , ama barem se dostojni da ni bidat rivali . Vie ste ocajni , katastrofa , beda. Ste ne nadvikale i nas i f.a . Of mori majko , pa vie pesni nemate. Cyber Huligani , koga F.A vi gi skrsija prozorcite od avtobusot vo aerodrom cvikavte na forum kako toa bilo nenavivacki , pederski , vamte tamte. A istoto go storivte i vie sega . A toa sto gubite transparenti na site strani.... toa druga rabota e
na dzamovite ne frlaa lozarite brat nie bevme site sobrani vo klubceto toa go storile nekoi drugi deca nema vrska so nas ne zasluzivte takvo vnimanie da odime nekade daleku za da frlime na vas dovolno ni bese sto ve natepavme vnatre vo salata :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
Mozda F.A ni se najgolemi rivali , ama barem se dostojni da ni bidat rivali . Vie ste ocajni , katastrofa , beda. Ste ne nadvikale i nas i f.a . Of mori majko , pa vie pesni nemate. Cyber Huligani , koga F.A vi gi skrsija prozorcite od avtobusot vo aerodrom cvikavte na forum kako toa bilo nenavivacki , pederski , vamte tamte. A istoto go storivte i vie sega . A toa sto gubite transparenti na site strani.... toa druga rabota e
Prijatele ova vase izdanie vo kavadarci mislam na cpb ne bese ona na sto sme naviknati da ve gledame od pred 5 godini. Povece mi licevte na F A i nejzinite ne pismeni selodromci. Daj vratete si go vasit stil na navivanje a ne da bidete kopija na selodromcite. So pocit kon vas ova iskreno vi go kazuvam ne e navreda
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
Леле дај да викнеме камери да го снимаат ова што кажа:pos2:

Најсериозно вие сте за греота, како прво сте 50 души, второ ФА никогаш не била надвикана од никоја навивачка група на домашен терен, и смешно ми е кога ми каже дека Лозари го направиле тоа. ЛОЗАРИ алооо свести што пишуваш, нормален ли си бе !?

Еве ви кажав имавте 4 шанси да направите нешто, 3 пати кај вас во селото и еднаш на репрезентација.

Ама стварно не ми се верува што кажа, ц ц ц кај живееме бе ?
Vie na reprezentacijate navivavte za mzt a ne za nea i trebe da se sramite od toa. Isto i na Simic mu vikavte. So toa pokazavte deka pojma nemate od navivacka kultura.Imas na you tube snimki od Lozari so Pelister vidi gi slobodno ne se srami. E koga vie toa ce go napravite moze da si gi merite so LOZARI ama starata ekipa ne so decata so se sega.
 
Член од
27 март 2008
Мислења
201
Поени од реакции
4
:smir:
абе куртонии како не ви е срам да лажете по форуми бе????
сте влегле во коцката кај нас а???хахха смешни сте бе

криво ми е што момичето од с.кавадарци и покрај големите напори да го заведе центарец и уште 2,3ца остана сува....

поздрав до дечкото од обезбедувањето со песната.........ustaj sine zora je
abe idiotce koj laze tuka????
jas vlegov i vodza a i ridzis isto taka ako imas nesto drugo da kazes slobodno
Ali te molam ovoj pat bez dezinformacii
 

Kajgana Shop

На врв Bottom