Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
а кој е тој на сликата јас не го знам може ли некој да ми кажи на кратко што како?

toj na sllikata e toni kecev- manga... lokalen mangup od strumica... na slikata ima 18 godini i od togas e ossuden na 10g zatvor... pred nekoe vreme bese pusten na vikend, ama izbegal i bese faten vo grcija vo nekoj nivi, sea pak e vo zatvor.. pozdrav
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
а кој е тој на сликата јас не го знам може ли некој да ми кажи на кратко што како?
toa e toni kecev-mandza,mislam deka ubi nekoi ludje vo gevgelija,kako izbegan od zatvorot,ako ne sum greska.
vodza popravi me ako gresam
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
toj na sllikata e toni kecev- manga... lokalen mangup od strumica... na slikata ima 18 godini i od togas e ossuden na 10g zatvor... pred nekoe vreme bese pusten na vikend, ama izbegal i bese faten vo grcija vo nekoj nivi, sea pak e vo zatvor.. pozdrav
фала за објаснувањето!
друга работа ке иде ли кај вас некој кошаркар затоа што мзт е во очајна состојба?јас мислам дека ваков лош почеток на сезоната не е има мзт! или до тренерот е?мал ли број играчи ?
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
фала за објаснувањето!
друга работа ке иде ли кај вас некој кошаркар затоа што мзт е во очајна состојба?јас мислам дека ваков лош почеток на сезоната не е има мзт! или до тренерот е?мал ли број играчи ?

ne e do trenerot, mnogu sme oslabeni ovaa godina... se nadevame na sponzori na polusezona... inace sea se spremame za derbito vo sabota.. ke bide jako, intenzivno se spremame !!!
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
ne e do trenerot, mnogu sme oslabeni ovaa godina... se nadevame na sponzori na polusezona... inace sea se spremame za derbito vo sabota.. ke bide jako, intenzivno se spremame !!!
osven vas fanovite,nisto ne ostana od mzt.i vardar ve kutna duri.a ubavo ce bese i mzt da e pojak.ono ne oti ce smene nesto bitno,ama bar povece interesni utakmici ce imase,vaka feni-amak 30 razlika,feni-fersped pa 30 razlika i mislam ako ne trgnat kujnite od tipot na mitrevski i zlatevski,se znae uste sega koj e sampion.
 
K

kaiser soze

Гостин
ne e do trenerot, mnogu sme oslabeni ovaa godina... se nadevame na sponzori na polusezona... inace sea se spremame za derbito vo sabota.. ke bide jako, intenzivno se spremame !!!
го гледав пред некој ден јане петровски со черкаси кога играеја,абе алал да му е на детето одма се снашло у нова средина,не дека е којзнае колку јака лигата у украина ама па му е главен играч у тимот.а аврамовски дрво беше и таков и останал.
 
Член од
25 ноември 2008
Мислења
138
Поени од реакции
1
Decki ne se sekirajte . Pregovarav deneska so upravata i del od kosarkarite i vo mnogu skoro vreme ke imame nas sajti nas forum taka da nema da ima banovi kako sega so ni pravat i ke gi nema nitu ovie od dzunglata nitu ovie od selodrom. Ajde ako nesto ne vi se dopagja banirajte gi site. Pa prajte si muabet posle megju sebe. Ke vi bide dobro se nadevam. :baeh::baeh::baeh:

osven vas fanovite,nisto ne ostana od mzt.i vardar ve kutna duri.a ubavo ce bese i mzt da e pojak.ono ne oti ce smene nesto bitno,ama bar povece interesni utakmici ce imase,vaka feni-amak 30 razlika,feni-fersped pa 30 razlika i mislam ako ne trgnat kujnite od tipot na mitrevski i zlatevski,se znae uste sega koj e sampion.
Ako nekoj gi natepa mitrevski i milojevic castam celodnevna pijanka u Kavadarci pa makar i da bil tepacot od SHKUP.:vozbud::vozbud::vozbud:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
не е наша работа да се провоцираме како вас бе..фени до пред 2 години го тепавме со по 60 разлика кај бевте вие тогаш...него случнавте од оваа година фени ке биде јак и ке навиваме таму ве излажале ви дале по еден сендивич..и ајде фениии напред фении...сеа нема сендвичи..фени другата година паѓа..ако не и до оваа полусезона и збогум фени..крај на приказната
 
Член од
25 ноември 2008
Мислења
138
Поени од реакции
1
не е наша работа да се провоцираме како вас бе..фени до пред 2 години го тепавме со по 60 разлика кај бевте вие тогаш...него случнавте од оваа година фени ке биде јак и ке навиваме таму ве излажале ви дале по еден сендивич..и ајде фениии напред фении...сеа нема сендвичи..фени другата година паѓа..ако не и до оваа полусезона и збогум фени..крај на приказната
Mene me interesira edna rabota za Radnicki is Skoplja ili SHKUP!!! Mozebi na Lozari Feni im davase i sendvici i pivo ama vas STERJO kolku sto gledam samo :drk: E vo so go tegne deckoto vi go dava. :vozbud::vozbud::vozbud:
 
K

kaiser soze

Гостин
не е наша работа да се провоцираме како вас бе..фени до пред 2 години го тепавме со по 60 разлика кај бевте вие тогаш...него случнавте од оваа година фени ке биде јак и ке навиваме таму ве излажале ви дале по еден сендивич..и ајде фениии напред фении...сеа нема сендвичи..фени другата година паѓа..ако не и до оваа полусезона и збогум фени..крај на приказната
де пе ти па кулирај,кој ве прозвал па вас,ако пропадне фени воа дарфур ќе биде ќе нема шо да јадиме а,ако е така да прибираме резерви на храна.и потихо малце нели гледаш дбк ни упадна на форумот.
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Mene me interesira edna rabota za Radnicki is Skoplja ili SHKUP!!! Mozebi na Lozari Feni im davase i sendvici i pivo ama vas STERJO kolku sto gledam samo :drk: E vo so go tegne deckoto vi go dava. :vozbud::vozbud::vozbud:
дали јас вреѓам нешто во горенаведениот пост, дали ја кажувам вистината? ние не бараме ништо и ништо неќам ни да ми даде..не сум како вас..додека газда има пари ке идеме..кога ке снема ...крај..збогум фени
 
Член од
25 ноември 2008
Мислења
138
Поени од реакции
1
FENI KE SE RASPADNE NA 26 JULI VO 5 i 17 casot vo 2**3 godina . Nema da moze da opstoi ligata od objektivni pricini poradi toa sto so eden klub liga ne biva.

:vozbud::vozbud::vozbud:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
де пе ти па кулирај,кој ве прозвал па вас,ако пропадне фени воа дарфур ќе биде ќе нема шо да јадиме а,ако е така да прибираме резерви на храна.и потихо малце нели гледаш дбк ни упадна на форумот.
па на кој му е мувата на капата си вика иш , како нема да земат се од почеток да читаат па да видиме кој се тие што секогаш ги почнуваат караниците
 

Kajgana Shop

На врв Bottom