Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
Треба да го забранат форумот за дечиња.
Според мене треба да те банират админите.
Ама ај чим тебе не те санкционират еве че се изразам и јас.
Кхм.

Плус и ако те разбере дечко ти дека се селанчиш вака по форумите че ти се скара.
Ми звучиш како геј.

Ако не знаиш шо е тоа геј, прашај го дечко ти че ти каже.

Верувам дека животна желба ти е да те легне Тони Симиќ на музика од Елтон Џон.


Јас верувам дека животна желба ти е да ти го опне Марк Дин на музика од Бајага :smir: ГЕЈ?! зарем тој збор стигнал и до СЕЛАВА у мк? ете ти нов проблем сеа..:pos2::pos2::pos2: Добро е денес сабота одмара нивата..Спреми се па со нови сили од понеделник :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Многу јако го заеба браво... дај не се глупирај...господ кога фрлал памет ти чадор си носел!:helou:
A и ти се најде во муабетот?

:pos2::pos2: Ocigledno poradi ovie od Aerodrom ke gi zamrazam site skopjani.A bas steta ima i fini momci vo Skopje.So ovie od Centar se razbirame ama so ovie od Selodrom nema razbiracka.Ama bas i ti kako so kaza backo se razlikuvaat momcite od centar i od selskite provincii...
Не се ни сомневав дека си обратен, но сега им ги тргна на сите сомнежите дека го сакаш од позади...ако разбирај си се со нежните момчиња, не ни треба разбирачка нас со нив, а богами сега ни со вас :pos2:
 

badluckguy

Оган под ѕвездите
Член од
8 октомври 2007
Мислења
2.925
Поени од реакции
131
Јас верувам дека животна желба ти е да ти го опне Марк Дин на музика од Бајага :smir: ГЕЈ?! зарем тој збор стигнал и до СЕЛАВА у мк? ете ти нов проблем сеа..:pos2::pos2::pos2: Добро е денес сабота одмара нивата..Спреми се па со нови сили од понеделник :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
Skopjankite mnogu ne sakaat nas seljcistava...ne znam zosto.:)
 
Член од
8 октомври 2008
Мислења
33
Поени од реакции
0
kako be decki lorens mckenzi
sega gledate li zosto Emil ne go sakal vo ekipata
5/11 za dva, 3/11 za 3, 0 ass., so takva igra i od Ovce Pole ce go izbrkat a ne pa li od kaj nas.
Se kladam deka za edna nedela ce si ode i od tamu, da mu ebam toa basketdgijata.
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Јас верувам дека животна желба ти е да ти го опне Марк Дин на музика од Бајага :smir: ГЕЈ?! зарем тој збор стигнал и до СЕЛАВА у мк? ете ти нов проблем сеа..:pos2::pos2::pos2: Добро е денес сабота одмара нивата..Спреми се па со нови сили од понеделник :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
:pos2::pos2::pos2:me nasmea so voa GEJ.Ubevo si kaza ti bratko.Ne si ni ti svesen deka sam si go opna suv.ZAREM GEJ STIGNA I DO SELAVA.Ne e stignat do selava.Toa go ima samo vo skopje i nikade na drugo mesto.A i neznam dali ste dorasnati da bidete gejovi posto vie ste obicni pederista
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Interesna utakmica deneska.Kol kaj nas standard.Kaj niv Mekkenzi i Ristik.Mekkenzi prvo poluvreme go navlece gnevot na publikata prema rajkovik poradi negovoto brkanje od Feni.No vo vtoro podzapre malku...Kaj nas voopsto vo igra ne vlegoa Dimitrovski i Cekovski...
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.791
Поени од реакции
1.507
Јас верувам дека животна желба ти е да ти го опне Марк Дин на музика од Бајага :smir: ГЕЈ?! зарем тој збор стигнал и до СЕЛАВА у мк? ете ти нов проблем сеа..:pos2::pos2::pos2: Добро е денес сабота одмара нивата..Спреми се па со нови сили од понеделник :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
Јас се извинувам до админите и до тебе за горенапишаното од моа страна а и воедно до сите читатели на форумот.

Ти не си геј.
Ти си пасивен педер. Не се сите такви во Скопје познавам и фини луѓе од таму. Ама ти си плачиш за курот на Бонер Апшоу.

Бојане да му го пушиш на Апшоу под туш.
Многу си глуп.

Според никот нај веројатно си 97 генерација и интересно е да се виде колку си глуп уште во рана возраст.

Имаш потенцијал да станиш по глуп и од Јорданчо Давитков, и се надевам тоа да се десе па да ги викаме од Discovery (се чита дискавери) да снимат документарец за тебе. Може че фаниме некој динар од тебе, а не само да и ги трошиш парите на мајка ти.

Поради тоа што си премногу глупаво, мислам дека нема да разбериш голем дел од воа шо го читаш (чудо е тоа како знаиш да работиш на компјутер), така да прочитај го повече пати на глас без да трепниш за барем површински да сватиш нешто.

И кога че го читаш, сконцентрирај се, пробај да не мислиш на други работи како курот на Бонер Апшоу или на други црнци. :)

Голем поздрав до тебе, и извинување до админите ама неможев да ти одолеам :)
 
Член од
8 октомври 2008
Мислења
33
Поени од реакции
0
nasata publika voopsto nezasluzuva da ima sport vo Kavadarci. Kakov gnev be brate, navivaa prvo poluvreme za Ovce Pole a posle kako nekoi picki gi navednaa glavite i glas ne slusname od niv (posebno deckite od zapadot)
 
V

Viktoranius

Гостин
kako be decki lorens mckenzi
sega gledate li zosto Emil ne go sakal vo ekipata
5/11 za dva, 3/11 za 3, 0 ass., so takva igra i od Ovce Pole ce go izbrkat a ne pa li od kaj nas.
Se kladam deka za edna nedela ce si ode i od tamu, da mu ebam toa basketdgijata.
Па според статистиката што ја кажа и не изиграл баш слабо ако на памет имаме и со какви играчи располага Овче поле.

5/11 за 2 тоа ти е 10 коша и плус 3/11 за 3 тоа ти е 9, значи вкупно 19 коша што е доста солидно.
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Па според статистиката што ја кажа и не изиграл баш слабо ако на памет имаме и со какви играчи располага Овче поле.

5/11 за 2 тоа ти е 10 коша и плус 3/11 за 3 тоа ти е 9, значи вкупно 19 коша што е доста солидно.

Над 20 коша имаше Мекензи, ама многу голем себичњак е, сите акции сака сам да ги завршува, и каков е тој плеј асистенција да не направе, не знам шо толку го бендиса нашата публика па дури и му аплаудираа :tapp:
Дефинитивно не ни требаше таков играч, Талик е покорисен од него и денеска изигра фантастично.
 
Член од
8 октомври 2008
Мислења
33
Поени од реакции
0
Над 20 коша имаше Мекензи, ама многу голем себичњак е, сите акции сака сам да ги завршува, и каков е тој плеј асистенција да не направе, не знам шо толку го бендиса нашата публика па дури и му аплаудираа :tapp:
Дефинитивно не ни требаше таков играч, Талик е покорисен од него и денеска изигра фантастично.
taka e jas toa istoto sakav da go kazam. Igra plej a ima 10 izgubeni topki i 0 ass.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom