Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
10 септември 2008
Мислења
125
Поени од реакции
0
Atanase,gi nemas gledano utakmicite so Torus i Rabotnicki(prijatelskI). Od rabotnicki zaradi nego izgubime,so Torus ne bese nisto posebno. Mislam deka Talik u maliot dzep ce go ture
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Posto ja sum od Kavadarci i iskreno go iam gledano Lorens vo igra samo 10 minuti i mi ostavi dobar vpecatok.A ti bidi iskren i kazimi kolku ti go imas gledano od Strumica?
Доволно ми е да знам дека на секоја утакмица дава по 30 поени...А кога го знам ГОРАН САМАРЏИЕВ :kesa:каков играч е...Сигурен сум дека Лоренс е многу по јак од НЕГО !
 
Член од
24 октомври 2008
Мислења
1.382
Поени од реакции
248
Ha mislite kak osakate...inache nashiot Mihajlovski e Slobodan Bobi Mihajlovski...a chovekot lani igrashe i vo Rabotnicki no samiot si zema ispisnica i dojde vo Ovce pole...a ke vidime kako ke izigra so Feni utre ! :)
ii da ne znaete koja utakmica ke ja davaat na MRT ?
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Фени Индустри-Овче Поле утре во 19 часот сала Јасмин влез 50 денари па Кавадарчани шо да кажам друго освен навалете сите да гледаме добра кошарка..:salut:
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Море остај а таа него беше ли на Елена Цицлевска?:kesa:
Ноа јајо да не те види шо знам па ми вика гледај го ноа ама се олупило џоа од Идризпвои испаџа:pos2:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Море остај а таа него беше ли на Елена Цицлевска?:kesa:
Ноа јајо да не те види шо знам па ми вика гледај го ноа ама се олупило џоа од Идризпвои испаџа:pos2:
Јајо кажи му дека на условно сум само каа ќе излезам салам јас ќе му кажам ќе му а испиам жшката:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:незнам кај ме вишол он ама сварно сум салам ошишан како од затвор да сум излезен:pos2::pos2::baeh:
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Јајо кажи му дека на условно сум само каа ќе излезам салам јас ќе му кажам ќе му а испиам жшката:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:незнам кај ме вишол он ама сварно сум салам ошишан како од затвор да сум излезен:pos2::pos2::baeh:
Само за на хи5 си..само да те сликаме троа по озабен и исто каа ....:vozbud::vozbud::vozbud::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Znaci ja pred dva den gi zbrka denovite i zamalku ke ve izlazev.Znaci natprevarot e denes na 25.10.2008 vo 19:00h,Feni Industri:Ovce Pole Vlez pet banki...
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.659
Поени од реакции
2.867
abe so slusam feni ke go zatvarale od 1vi noemvri i ke im se kratelo plata na kosarkarite so zimaat golemi plati?tocno e toa???
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
abe so slusam feni ke go zatvarale od 1vi noemvri i ke im se kratelo plata na kosarkarite so zimaat golemi plati?tocno e toa???
Кој ти кажал нека ти дообјасне а инаку во Кавадарци такво нешто никој не знае еве прв пат слушаме од тебе инаку ако е така ќе видиме на 1 ноември.:smir:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
abe so slusam feni ke go zatvarale od 1vi noemvri i ke im se kratelo plata na kosarkarite so zimaat golemi plati?tocno e toa???
Pa ne veruvam deka ke mu bidat skrateni posto oni imat dogovor so timot za taa plata i nemoze tuku taka da mu gi skratat.Jasno e deka dokolku ne daj Boze Feni se zatvore i klubot ke se raspadne.Ali neveruvam deka ke dojde do toa...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom