Фан Клуб : Фени Индустри

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.680
Поени од реакции
2.924
bas taka alal da ti e i gabe igraci zemaa ustvari, eden igrac so e dobar neka mi kazat aj pa ke praime muabet ama bitno navivaat family dr so e bitno kako igra mzt hahahah poz
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
bas taka alal da ti e i gabe igraci zemaa ustvari, eden igrac so e dobar neka mi kazat aj pa ke praime muabet ama bitno navivaat family dr so e bitno kako igra mzt hahahah poz
So postov dokazuvas kolku znaes... auuu dabe zaboraviv ti navivas 2 pati godisno... samo protiv nas.... vie postoite samo radi nas
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Najdobro ke bide na Selodromcite da mu otvorime posebna tema za Selodromsko naivivanje bidejki od natprevaruvacka konkurencija nemat ni N.I pos se tolku inferiorni na toa pole so samo pravat kavgi zatoa nivnoto navivanje...
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Абе дека се најдобри Фа најдобри се(зборам за кошарка....)
Само вие постарите шо бевте кај паролата треба малце да му помагате на дечките од андер 18 трибината не така да си го дрвите па кога ќе дојде пуши Работнички да се запалите:tv:

Ама знаеме каква е тифо сцената кај нас:уништени Лозари,десеткувани Сити Парк Бојс(добро де може и претерав,на дербито беа добри ама има време ќе се управат),15 души Рибари,е тоа е конкуренцијата на ФА во ебаната тифо сцена кај нас:jaj:
Кога од секој град ќе има по еден кошаркарски клуб е тогаш ќе биде тоа вистинското(а не Карпош Соколи,Маврово,Торус,,...:tapp:),замислете Кумани,Ајдуци,Чкембари(не оти навиваат на кошарка,може имаат отидено некоа утакмица ама не е тоа тоа:toe:)да се вратат на трбина,ние барем да ја вратиме бројката од РК ВВ Тиквеш,Рибари да се управат малце и да се собираат барем по 100-150 души(а порано добри биле),Сити Парк Бојс они воопшто не се лоши и ако продолжат вака ќе се вратат на старите патеки.....е тоа би било тоа вистинското а не како сеа 4 навивачки групи од кои две бројат вкупно 80 членови:tapp:
Така да и немате некоја конкуренција па толку да си ја кревате цената

За тифо сцената во Кавадарци ќе кажам дека моментално е на најниско ниво од секогаш:tapp::tapp:
Сите се праат некои гратски дечиња и нема шанси некогаш да се собериме над 200 души,ќе му речам на некој ајде бе Лозар да те праам:) он ќе ми рече да де ќе се селачам таму ќе се дерам,или па море шо ти е тебе си фанал да навиваш тоа е најглупа работа...бла бла бла....е тоа се дечките од запад се праат некој ама они всушност се никој:pusk::pusk::pusk:
А многумина и тиа порано шо беа Лозари сеа се семкари :zid::zid::zid:

УЛТРАС:back:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
za razila, kaj nas da si clen na FAMILY AERODROM e gordost... zal mi e sto vo kavadarci na poinakov nacin gledaat na rabotite..
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Следниот со пост што нема да се однесува на кошарката и фан клуб Фени..ќе биде баниран...на подолго..
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Следниот со пост што нема да се однесува на кошарката и фан клуб Фени..ќе биде баниран...на подолго..
Извини Маркусе ама морам


48 мислења на фан клуб Фени...причината...гел за коса..

:pos2::pos2::pos2::pos2:

БТВ Фени следната утакмица ја игра дома против одличните Овче Поле:kesa:
Имам претчуство дека Мекензи ќе не посере хехеххе
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.680
Поени од реакции
2.924
kako da ne odlicniot tim na ovce pole haha ne me smej ke gi zgazite nema koj dr da ve tepa u liga osven rabotnicki svati go toa,ja mislev mzt posle mn se silea indijancive ali se spustija na zemja posle dva porazi po red jasno im stana mislam deka za 4to mesto ke se borat
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.345
Гледам маркус бааги подзабришал...
Ќе паѓаат и банови многу лесно во иднина.
Ај сега спортски дискутирајте. Без дрканици, ОК?
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
kako da ne odlicniot tim na ovce pole haha ne me smej ke gi zgazite nema koj dr da ve tepa u liga osven rabotnicki svati go toa,ja mislev mzt posle mn se silea indijancive ali se spustija na zemja posle dva porazi po red jasno im stana mislam deka za 4to mesto ke se borat
Тебе и дефинитивно не ти е лесно
Ќе се видиме у Јасмин па ќе праиме муабет и ти знаеш дека нашите играчи се губеа тогаш ама масакр ќе биде у Јасмин:wink:
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
kako da ne odlicniot tim na ovce pole haha ne me smej ke gi zgazite nema koj dr da ve tepa u liga osven rabotnicki svati go toa,ja mislev mzt posle mn se silea indijancive ali se spustija na zemja posle dva porazi po red jasno im stana mislam deka za 4to mesto ke se borat
Незнам како успеавте да ги победите... ама у Јасмин ќе ве згазат,Фени немат некоја поголема конкуренција како претходната сезона лесен им е патот до шампионската титула оваа година :toe:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Извини Маркусе ама морам


48 мислења на фан клуб Фени...причината...гел за коса..

:pos2::pos2::pos2::pos2:

БТВ Фени следната утакмица ја игра дома против одличните Овче Поле:kesa:
Имам претчуство дека Мекензи ќе не посере хехеххе
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom