Фан Клуб : Фени Индустри

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
hahaha ako nema sestra majka ti seedno ili se kavadarecko ke ti ebam si znaat kavadarcanki ubavo hahaha a dali mi e secen ic kur da ne te boli zs u skopje vi se ebat sestrite fakt e toa poz

Бравооо, сврши ли сеа или при крај си, ај ај работи на случајот че биде немај гајле, мора да ти е тешко шо не можиш се цела рака да си ги фаниш ама труди се :drk:
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
hahaha ako nema sestra majka ti seedno ili se kavadarecko ke ti ebam si znaat kavadarcanki ubavo hahaha a dali mi e secen ic kur da ne te boli zs u skopje vi se ebat sestrite fakt e toa poz
Ауф... сите си знаат од вас најголеми ебачишта сте море мрш да ви ебам педерите глупи!
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
uzivaj bitno vi ebam se zensko u kavadarci hahaa a ti vikaj deka mi e mal hahaha
P.S. VO SKOPJE VI SE EBAT SESTRITE
Море дете ај кога ќе дојдете во Кавадарци ЦПГ кажи ми се и да дојдам и јас сотебе да видам што ебиш ти а ако лажиш тебе Никсон од Марена ќе те ебе бива ли а :vozbud::pos2::pos2:
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Море дете ај кога ќе дојдете во Кавадарци ЦПГ кажи ми се и да дојдам и јас сотебе да видам што ебиш ти а ако лажиш тебе Никсон од Марена ќе те ебе бива ли а :vozbud::pos2::pos2:
Каков Никсон бе премија е он за нив, они на Грне му се пучат и после му пеат дека половиот орган му е мал.

П.С. Слушам Грне плукал :pos2:
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Море дете ај кога ќе дојдете во Кавадарци ЦПГ кажи ми се и да дојдам и јас сотебе да видам што ебиш ти а ако лажиш тебе Никсон од Марена ќе те ебе бива ли а :vozbud::pos2::pos2:
Брат дај не се заебавај,Никсон ако му го перне не остануе жив:pos2::pos2:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Центарец каде фана бе :pos2::pos2::pos2: Море Феномен уклучи се на скајпот бе мрчо еден.. :pos2::pos2::pos2:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
17:30 Спортска сала Јасмин Кавадарци влез 100 денара:smir: Друго нешто треба ли :pos2::pos2:
Los e terminot.Vtora smena zavrsuat u 18 i 30 ili 19.ce se bega ke se prave nekako.Se pregovara da se skratat casevite pa ke vidime.Mozebi toa ke bide precka da se napolni salata ali ke vidime
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Не бе какво бегање шо ви е вас.











Ја не ни одам утре бе :pos2: Тасо кажи му на трајчо овцата дека сум болен :vozbud:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Не бе какво бегање шо ви е вас.











Ја не ни одам утре бе :pos2: Тасо кажи му на трајчо овцата дека сум болен :vozbud:
Ke mu kazam ako otidam ako ne nekoj tret ke mu kaze a ako otidam sedam do cetvrti posle odam na kosarka.Ali veruam deka noviot pretsedatel na gimnazijata ke narede da se skratat casevite.Toa ke mi bide milo poso togas garant ke se napolni salata inace ja sekako odam.Ustvari podobro koga ke svanis tia so nema da izbegat ne ni sakat kosarka a takvi zosto ti se vo sala...
p.s
Aaa bravo super taka odlicno(na koj te potseka?)
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
74
Поени од реакции
3
Мафијо по се изгледа уште утре Лозари се враќат на трибина:vozbud::vozbud::vozbud:
Koj ke se враќа еден ако видам главите има да ви ги сокршам не ширите дезимформации нема да се навива утре!!! БОЈКОТОТ ке трае додека не се разговара со некои личности како што треба е така ае позз :smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom