Фан Клуб : Фени Индустри

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
Ти си луд ти си јак ти си Струмички манијак:vozbud:
:helou:


се гледе оти си неписмен како прво песната не е тк ,нешто по грешка си разберал и треба ли и нии да почнуваме да ги пишаме вашите глупи песни а ? и не е само тв у песната има уште :smir:
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
ееее КОЛ -ДИМИТРОВСКИ - и уште двајца денеска у струмица бее на излеване
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
ееее КОЛ -ДИМИТРОВСКИ - и уште двајца денеска у струмица бее на излеване
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: кое време беа таму само кажи ми молим те:pos2::pos2::pos2::pos2::salut:
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
Вечерва во Платинум беа Амир Абед, Донал Кол, Димитровски-Мачка и се мислам дека и овој Лоренс Меккенси беше имаше уште еден со нив ама не го знаев.
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
се гледе оти си неписмен како прво песната не е тк ,нешто по грешка си разберал и треба ли и нии да почнуваме да ги пишаме вашите глупи песни а ? и не е само тв у песната има уште :smir:
Абе јас му се обраќав на Виктораниус затоа така ја пишав
Инаку ја имам слушнато јас сум луд јас сум јак јас сум Струмички манијак:)
Нашите "глупи" песни се за заебанција....не се сватени песните сериозно
Де кажи како е оти јас вака а знам
А инаку кога сум рекол дека сум писмен?:):):):)
Поздрав:helou:
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
Абе јас му се обраќав на Виктораниус затоа така ја пишав
Инаку ја имам слушнато јас сум луд јас сум јак јас сум Струмички манијак:)
Нашите "глупи" песни се за заебанција....не се сватени песните сериозно
Де кажи како е оти јас вака а знам
А инаку кога сум рекол дека сум писмен?:):):):)
Поздрав:helou:
Моја грешка ... погрешно сум сватил и се извинувам :smir:
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
и шоо сааа оти провоцираш има ли ефект од тв а ?
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
mene omilena pesna od ajduci mi e: "ajduci zakon":pos2::pos2::pos2:
Темава е Фан Клуб:Фени Индустри морав да те потсетам, второ Ајдуци не се фанови на Фени Индустри така да си ја згрешил темата т.е си ги згрешил апчињата.. бтв баш ми е мило што ти се идоли ајдуци .!. јас многу не ги поднесувам Фемили.. ама има една песна што ја обожават но нема како да ја пеат..> 'ПРВА ТИТУЛА' ако незнаете како се пее прашајте ги вашите идоли ајдуци ако ги напучите вашите сестри може ќе ве научат да ја пеете но прво ОСВОЈТЕ ТИТУЛА! Е баш тоа титулата е маката за вас :pos: Бидете ми поздравени! :smir:
Се извинувам за офтопикот ама морав да му реплицирам можел тој можам и јас.
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
баш ми е мило што ти се идоли ајдуци .!. јас многу не ги поднесувам Фемили.. ама има една песна што ја обожават но нема како да ја пеат..> 'ПРВА ТИТУЛА' ако незнаете како се пее прашајте ги вашите идоли ајдуци ако ги напучите вашите сестри може ќе ве научат да ја пеете но прво ОСВОЈТЕ ТИТУЛА! Е баш тоа титулата е маката за вас
Фемили кога беа на гостување во Струмица, "идолите" не снимаа со телефони пошо се чудеа што им се деси во сала. 50 души надвикаа цела сала. И вие имате една песна што ја обожавате ама сакале-нејќеле ќе ја запеете - НЕ ПОСТОИТЕ. Ајде нека почне првенството и со оваа екипа каква што ви е да јадете едно 70 разлика и таман ќе ве снема од форумов. :baeh:
 

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.526
Поени од реакции
229
Фемили кога беа на гостување во Струмица, "идолите" не снимаа со телефони пошо се чудеа што им се деси во сала. 50 души надвикаа цела сала. И вие имате една песна што ја обожавате ама сакале-нејќеле ќе ја запеете - НЕ ПОСТОИТЕ. Ајде нека почне првенството и со оваа екипа каква што ви е да јадете едно 70 разлика и таман ќе ве снема од форумов. :baeh:
Море зошто цело време викате дека струмица нема да постое кога ќе постое не сум за струмица али сигурен сум дека ќе постое.:smir:
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Море зошто цело време викате дека струмица нема да постое кога ќе постое не сум за струмица али сигурен сум дека ќе постое.:smir:
Ќе видиме дали ќе постои, инаку немав намера да провоцирам ама бев приморан така да не ја расипуваме темата нека продолжи од каде што застана, односно од подготовките на Фени.:smir:
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Море зошто цело време викате дека струмица нема да постое кога ќе постое не сум за струмица али сигурен сум дека ќе постое.:smir:
Легендо не се глупирај не се знае дали ќе постое а јас би сакал да постое само да бидат малце послаби од нас:baeh::baeh:
:helou:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom