Фан Клуб : Фени Индустри

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Фала Фала ... ама што стана со виното и пивото што го подготвифте за победата ?:jaj:
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
neka vi e cestita pobedata.se nadevam deka ke vi bide posledna.bez lutenje ali teski provokatori ste posle ovaa vcerasnava utakmica.ok dobivte krila!!i nikoj nema pravo da zboruva za drug grad kolku bil kulturen narodot ili ne za toa sto nie sme luge edno isto nie site sme makedonci.ne go zaboravate toa za toa sto toa site nas ne povrzuva!
Не за друго туку вие цело време се форсиравте колку сте културни.. и на вратата одма кога влеваш им даваа лист на сите да не фрлат запалки хартија ништо.. за да покажат колку биле културни и спикерот нон стоп зборуваше за тоа колку сте биле културни а се покажавте како нецивилизирани суштества.Што ви се криви нашите играчи,или пробавте нас да не имитирате... ние мававме по КФМ затоа што сакаа да не уништат а вие затоа што губевте, и што е најсрамно и некултурно по вашите играчи сте мавале плукале..
ТОТАЛЕН ПОРАЗ е ова за вас :)
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Па не бевме ни ние подобри минатиот пат..така да без сувишни коментари во стилот магарето му рекло на зајакот оти има големи уши...
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
I KOGA KJE DOJDE I TOJ DEN
KOGA TI KJE BIDES PORAZEN
ZNAJ TI NIKOGAS ,NEMA DA SI SAM
NAPRED SKOPJE KJE TI ZAPEAM !!!


se pokazaa vernite , ne sakam vekje zbor da cujam za kavadareckata publika bidejki se pokazaa na delo..........
 

Lazarov

К.К Струмица
Член од
9 декември 2007
Мислења
848
Поени од реакции
64
И кога ќе победиш, И КОГА ЌЕ ИЗГУБИШ, фени наш Македонски во срце ќе ни останеш.

Така ли одеше песната, или имате грешки ? :pos:
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
I KOGA KJE DOJDE I TOJ DEN
KOGA TI KJE BIDES PORAZEN
ZNAJ TI NIKOGAS ,NEMA DA SI SAM
NAPRED SKOPJE KJE TI ZAPEAM !!!


se pokazaa vernite , ne sakam vekje zbor da cujam za kavadareckata publika bidejki se pokazaa na delo..........
Цел град очекуваше победа од Фени.. едни кога си одев по патот ме прашаа како заврши Фени и реков дека изгубија и не им се веруваше мислеа дека ги зафркавам :).Како не им е срам на кавадарчани да плукат по нејзините играчи не ми е јасно цццц!!!:icon_neut
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
I KOGA KJE DOJDE I TOJ DEN
KOGA TI KJE BIDES PORAZEN
ZNAJ TI NIKOGAS ,NEMA DA SI SAM
NAPRED SKOPJE KJE TI ZAPEAM !!!


se pokazaa vernite , ne sakam vekje zbor da cujam za kavadareckata publika bidejki se pokazaa na delo..........

Полека со заклучоците друже, не сме сите такви.
 
Член од
9 август 2007
Мислења
105
Поени од реакции
4
Еј знам дека ни завидувате но незнам дали сте свесни дека ФЕНИ има платено за титулата и сето ова е заблуда една од ваша страна, не се тепајте многу во гради да не ја изгубите титулата во Струмица сеуште не е готово.
 

Lazarov

К.К Струмица
Член од
9 декември 2007
Мислења
848
Поени од реакции
64
Еј знам дека ни завидувате но незнам дали сте свесни дека ФЕНИ има платено за титулата и сето ова е заблуда една од ваша страна, не се тепајте многу во гради да не ја изгубите титулата во Струмица сеуште не е готово.
Што друго да кажам, се е кажано погоре !
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Абе да судат судиите како минатиот натпревар мислам дека би ги добиле во Струмица! И тоа им е и желба на нашите играчи посебно на Соколов и на Тасовски !
 
Член од
30 септември 2007
Мислења
369
Поени од реакции
0
Еј знам дека ни завидувате но незнам дали сте свесни дека ФЕНИ има платено за титулата и сето ова е заблуда една од ваша страна, не се тепајте многу во гради да не ја изгубите титулата во Струмица сеуште не е готово.
I eve dragi citateli na kajgana so ovoj post sto go citirav se e kazano c c c c ne mi se veruva do vcera velea deka imaat jaka ekipa deka titulata so fer i korektna igra ke ostane vo Kavadarci a sega videte sto zboruvaaat. SVAKA VI CAST KAKO VAS NEMA NIKOJ DRUG NA FORUMOT. a ke si go prasam jas dali Feni ke osvoi titula vo Strumica.
 
Член од
31 мај 2008
Мислења
155
Поени од реакции
3
ti kako prvo nemas pravo da go navreduvas gradot dali imal sportska sultura ili ne,....i sisinjata bea provokacija od vasata "kazna"sto ne vi ja ispraznija salata vo strumica i ne vi izrecija kazna na sledniot natprevar bez publika.tomce dimiskovski treba dobro da go zagree stolceto i da razmisli dali dobro postapuva vo kaznite zatoa sto ako bidat samo paricni neka ocekuva ne sisinja moze i boci za pivo da letaat na terenot.:nenene:
Ако не платиме 60.000 ден. ќе играме без публика, а мислам дека и веќе е се платени 100.000 ден... така да ќе има публика...

neka vi e cestita pobedata.se nadevam deka ke vi bide posledna.bez lutenje ali teski provokatori ste posle ovaa vcerasnava utakmica.ok dobivte krila!!i nikoj nema pravo da zboruva za drug grad kolku bil kulturen narodot ili ne za toa sto nie sme luge edno isto nie site sme makedonci.ne go zaboravate toa za toa sto toa site nas ne povrzuva!
Фала. А дали ќе ни биде последна за тоа ќе правиме муабет после некој ден... За провокатори, убо се гледа кој провоцираше уште пред да почне натпреварот.
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Полека со заклучоците друже, не сме сите такви.

ok,moze i jas loso izgeneralizirav ama sepak od 3000 lugje mozebi 50 aplaudirale i sportski go podnele porazot.............

a za forumov be so da kazam?????? samo ti i atanase se javivte ..... kaj se drugite?????
 
Член од
31 мај 2008
Мислења
155
Поени од реакции
3
ok,moze i jas loso izgeneralizirav ama sepak od 3000 lugje mozebi 50 aplaudirale i sportski go podnele porazot.............

a za forumov be so da kazam?????? samo ti i atanase se javivte ..... kaj se drugite?????
Се слави на големо, зато ги нема :) Малце шала :Р

Него ќе има казни за тоа што се случуваше вчера? А „мора“ да има .... Само колку ќе ги „осакатат“
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Абе Фени как шо вика еден мој другар, може титулата да га дигне у вецето, ако тепа!
Нема шанси на терено да га дигне, додека има публика :)
У право е

:pos2::pos2::pos2: Taма право ќе се сликат :pos2::pos2::pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom