Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Сега си дојдов од штабот а има и плакат на влезот на салата и пише се ако не веруваш оди слободно види,а тоа дали е скапа картата не верувам оти кај нас салата се полне на секоја утакмица со карпош се полнеше не па сеа финале.
Zamene li bese voa nameneto?:smir:
 

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.526
Поени од реакции
229
Вака сега, ние имавме причина зошто мававме шишиња и не ми е жал за тоа! А вие уште сега се спремате за такво нешто.. а уште не е ни почнат натпреварот.На нас не навредувате како сме можеле да го направеме тоа...Струмица било село.. :pos:. Ние не ни помислувавме на такво нешто ама кога судиите ќе ти се качат на глава...од 17 коша разлика за нас одма на 2 разлика за Фени.. неможе тоа така :nenene:.Значи вие без причина ќе мавате на играчите (доколку изгубите) и пак ќе бидете културни.. :pos:
Море ако победиме зошто да маваме ако изгубиме недај боже тогаш ќе се деси она непосакуваното ама кај нас посакувано сеа разбираш ли.:helou:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Da vi se pofalam nesto...
Oti neznam da sviram so prsti si kupiv svirce za utre(24h pomina) na utakmicata.trralalalalalaa
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
e dobro de .......ne e valjda deka preku gulab pismonosec si ja pratila????

on e celo vreme online kje vidi........
Оф топик:Уште оваа тема не си ја усерал и тука ќе јадеш бан.
Он: Се знаат ли за утре кој ќе се судиите на натпреварот??
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Оф топик:Уште оваа тема не си ја усерал и тука ќе јадеш бан.
Он: Се знаат ли за утре кој ќе се судиите на натпреварот??
Na stranata na KFM ne pisuva nisto.Sigurno sega Amir razmisluva koj da gi ture za utre da sudat...So penkaloto i listot vo krevet i vika - Ovoj ne (go skrta)-Ovoj dobar e ali sepak ednas me pogledna naporecki(go skrta)-E ovoj ke sudi,dobar e (go zaokruzuva) :pos2::pos2::pos::pos:

P.S
Divna me saka...Divma ne me saka...Divna me saka...ne me saka...Yesss Divna me saka :pos::pos::pos::pos::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Na stranata na KFM ne pisuva nisto.Sigurno sega Amir razmisluva koj da gi ture za utre da sudat...So penkaloto i listot vo krevet i vika - Ovoj ne (go skrta)-Ovoj dobar e ali sepak ednas me pogledna naporecki(go skrta)-E ovoj ke sudi,dobar e (go zaokruzuva) :pos2::pos2::pos::pos:

P.S
Divna me saka...Divma ne me saka...Divna me saka...ne me saka...Yesss Divna me saka :pos::pos::pos::pos::pos2::pos2::pos2::pos2:
Епа кога неможат да победат така мора да бира судии :):)
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Na stranata na KFM ne pisuva nisto.Sigurno sega Amir razmisluva koj da gi ture za utre da sudat...So penkaloto i listot vo krevet i vika - Ovoj ne (go skrta)-Ovoj dobar e ali sepak ednas me pogledna naporecki(go skrta)-E ovoj ke sudi,dobar e (go zaokruzuva) :pos2::pos2::pos::pos:

P.S
Divna me saka...Divma ne me saka...Divna me saka...ne me saka...Yesss Divna me saka :pos::pos::pos::pos::pos2::pos2::pos2::pos2:


Тасо бе дааа де не смеј вака, утре сабајле треба да ставам :pos:
Али како ти истекна воа со Дивна алал да ти е :pos:
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
A ti ako ne a kazis kaj biva?????:tapp:
pa moram da kazam koga gluposti se praat........

Оф топик:Уште оваа тема не си ја усерал и тука ќе јадеш бан.
Он: Се знаат ли за утре кој ќе се судиите на натпреварот??

off topic:nepravedno sum baniran ama aj kje istrpam,ne se zalam posto toa ne e odlika na aerodromcite.......

on topic; koi i da se,vie kje izgubite...........
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
pa moram da kazam koga gluposti se praat........




off topic:nepravedno sum baniran ama aj kje istrpam,ne se zalam posto toa ne e odlika na aerodromcite.......

on topic; koi i da se,vie kje izgubite...........
Вас ве победивме така да тишина :) ќе видеме утре кој ќе победи ништо не се знае.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom