Фан Клуб : Фени Индустри

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
ENI MENI SENI
FENI SAMPION
FENI INDUSTRI
EHHEHEHEHE
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Хехее, шегаџии деца, али ако..
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
sto se zapnavte na igor pesnata...toj ja izmisli pesnata a kolku so znam ne e clen na navivackata grupa lozari.toj e soumen i toa vcera bese sou ne bese natprevar.emisijata e za naviva4kite grupi.ali bas steta so vie ne ja svakate taa smisla za sou...zatoa nemojte voopsto daja gledate ako nemozete dase pronajdete vo nea
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Хаха... ЕНИ МЕНИ СЕНИ!! се глупирате од ден на ден се повеке и повеке... прво со знамето шо ви го земааме па со електричните тапани па оти сте најјаки навивачи у македонија... ц ц ц ..,.не личите на навивачка група. да има анкета 99% ке биде дека НЕ ПОСТОИТЕ!
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Хаха... ЕНИ МЕНИ СЕНИ!! се глупирате од ден на ден се повеке и повеке... прво со знамето шо ви го земааме па со електричните тапани па оти сте најјаки навивачи у македонија... ц ц ц ..,.не личите на навивачка група. да има анкета 99% ке биде дека НЕ ПОСТОИТЕ!
Од тебе поглуп не може да постое чим викаш дека се електрични тапаните...и ви кажав убаво радувајте се да ве викне Игор и да ви измисле некоја песна, пошто немате никаква, и вие сте за не постоење а не ни. И можам само да ти речам "Ени мени сени, бегај од форумот на Фени" :pos2::pos2::pos2:
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
Се гледа оти ви одговара песната , одма рима си наогате хахах ... таман за вас е , детска градинка ... коа ви ги гледам клиповите и ко слушам гласовите какви ви се детски , одностно повеке женските викаат од вас хахах . цел ден се смеам ц ц.
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Се гледа оти ви одговара песната , одма рима си наогате хахах ... таман за вас е , детска градинка ... коа ви ги гледам клиповите и ко слушам гласовите какви ви се детски , одностно повеке женските викаат од вас хахах . цел ден се смеам ц ц.
Добра е чим си најдил добра утеха после поразот...Де ако сакаш постирај еден таков клип да изгледам и јас....
 
Член од
19 февруари 2007
Мислења
30
Поени од реакции
0
ne si gi znaete? kako be moze da ne si gi znaete koga samite si gi stavate na youtube i se sramuvate so niv???
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Хаха... абе ние ако одиме нема игор да ни измисли песна... ама ве најде вас смотани и ке ве залаже хаха.... иначе шо сте лузере лузере сте!
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Хаха... абе ние ако одиме нема игор да ни измисли песна... ама ве најде вас смотани и ке ве залаже хаха.... иначе шо сте лузере лузере сте!
Абе мора да ви измисле, иначе што ке пеете? Маршот ли, Ѓорче петров или што?
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
па што ставате вакви клипови , или колку да се каже еве снимав клип па ке го ставам хаха
 

Kajgana Shop

На врв Bottom