Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
19 февруари 2007
Мислења
30
Поени од реакции
0
da ne odletavte malku od temata a?

nema veza. za vcerasniot natprevar :

Lozari ne se slusavte ama bas ic osven pri krajot na natprevarot koga ne ubija samardziev i prekovic so trojkite.

Feni sekoja cest. Odlicno izigraa no mora da se priznae deka srekata sekogas e nakloneta na strana na FENi. Ako se sekavate i vo prvenstvoto ne pobedivte so trojka vo poslednata sekunda. Za feni moze da se kaze deka e podobar od STRUMICA koga ke go pobedi bez vakov finis posto ova bese cista sreka.

STRUMICA padnaa psihicki po 2 trojki po red na POPOVIC vo 3 cetvrtina.Od togas pocna da se topi taa razlika od 15 poeni. VI fati sutot i koja i da e ekipa koga se pogoduva preku raka nema da moze da odigra odbrana koja bi go zaprela toa.

Za odnesuvanjeto na igracite posle pobedata :
Ne zboruvam za tie so igraa.....tuku za onie koi nemaat pocuvstvuvano 2 sec igra dojdoa pred AJDUCI i si go pokazuvaa ku*ot. Sega kazete mi dali e toa kosarkarsko odnesuvanje? Toa mora da bide sankcionirano od federacijata..?
 
V

Viktoranius

Гостин
Ок нема управија со вас. Ваш е маршот ајде сега бидете среќни.
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Pa nivni e marsot, go peat od pamti vek .

opaaaaaaaaaaaa,se javija od nepostoeckata navijacka grupa........
a inace delije ne go peat istiot mars,nego samo e ist pocetokot.
oni ja peat srpskata pesna od prvata svetska vojna t.e. mars na drinu,so ne e isto so nasiot ritam.

tolku za marsot.............
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
da ne odletavte malku od temata a?

nema veza. za vcerasniot natprevar :

Lozari ne se slusavte ama bas ic osven pri krajot na natprevarot koga ne ubija samardziev i prekovic so trojkite.

Feni sekoja cest. Odlicno izigraa no mora da se priznae deka srekata sekogas e nakloneta na strana na FENi. Ako se sekavate i vo prvenstvoto ne pobedivte so trojka vo poslednata sekunda. Za feni moze da se kaze deka e podobar od STRUMICA koga ke go pobedi bez vakov finis posto ova bese cista sreka.

STRUMICA padnaa psihicki po 2 trojki po red na POPOVIC vo 3 cetvrtina.Od togas pocna da se topi taa razlika od 15 poeni. VI fati sutot i koja i da e ekipa koga se pogoduva preku raka nema da moze da odigra odbrana koja bi go zaprela toa.

Za odnesuvanjeto na igracite posle pobedata :
Ne zboruvam za tie so igraa.....tuku za onie koi nemaat pocuvstvuvano 2 sec igra dojdoa pred AJDUCI i si go pokazuvaa ku*ot. Sega kazete mi dali e toa kosarkarsko odnesuvanje? Toa mora da bide sankcionirano od federacijata..?
Абе вие кога викавте мислете дека се слушате низ цела сала, иако се слушате само помеѓу вас. Додека Лозари 4 дена навивање, знаеш ли ти дека скрос бевме изнемоштени, неможев ни за зборувам а непа ли да викам, но сепак собравме сили и викавме со болки што се веле. Во последната четвртина и по завршувањето на натпреварот се направи прекрасна атмосфера која не може да се опише со зборови.
 
Член од
19 февруари 2007
Мислења
30
Поени од реакции
0
drugar pogledni ja snimkata od natprevarot i fokusiraj se malku na navivanjeto

MOZE KE POCUVSTVUVAS KOJ SE SLUSASE POVEKE
 

Kriticar

дискриминатор
Член од
7 мај 2007
Мислења
1.037
Поени од реакции
5
Ок нема управија со вас. Ваш е маршот ајде сега бидете среќни.
Што е наш наш е.Мене ме боли к.р што нејќеш ти да признаеш кога знам дека у себе си знаш и кога знам дека сме ти идоли.

Pa nivni e marsot, go peat od pamti vek .
Што сакаш повеќе од ова да ти ја каже вистината член на најривласката(поранешна група;).
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
цццц како тепаа ФЕНИ ова беше за пеза... многу срека ..
НО КОМЕНТ :.. :toe:
 

lozar_kavadarci

ФЕНИ ШАМПИОНИ 2007/08
Член од
10 јануари 2008
Мислења
817
Поени од реакции
2
a ti do vcera bese takov. i site selodromci se takvi. tie i da ziveat vo skopje i kade i da e se selaci vo dusata. tie znaat samo tie koj se i drugite ne postojat. tie se SELACI VO DUSATA
 

lozar_kavadarci

ФЕНИ ШАМПИОНИ 2007/08
Член од
10 јануари 2008
Мислења
817
Поени од реакции
2
pejo, ti kazi mi koga family aerodrom priznale poraz?
 

Kriticar

дискриминатор
Член од
7 мај 2007
Мислења
1.037
Поени од реакции
5
pejo, ti kazi mi koga family aerodrom priznale poraz?
Ја не сум пејо ама ај.Ф.А.никогаш не доживеале пораз што значи нема што да признаат
 

lozar_kavadarci

ФЕНИ ШАМПИОНИ 2007/08
Член од
10 јануари 2008
Мислења
817
Поени од реакции
2
kriticar vie selodromcite se ste ulicari,doma nepribrani
 

Kajgana Shop

На врв Bottom