Фан Клуб : Фени Индустри

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Море слушам се шушка нешто за осветлувањето у салата биле потрошени 12 илјади евра ќе биде многу спектакуларно со ласери во бои информацијата ја разбрав од чаршија колку е точна незнам ама одвај чекам да дојде среда и да почне веќе купот..
ПОЗДРАВ ДО СИТЕ СЕ ГЛЕДАМЕ ВО КАВАДАРЦИ..
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Море слушам се шушка нешто за осветлувањето у салата биле потрошени 12 илјади евра ќе биде многу спектакуларно со ласери во бои информацијата ја разбрав од чаршија колку е точна незнам ама одвај чекам да дојде среда и да почне веќе купот..
ПОЗДРАВ ДО СИТЕ СЕ ГЛЕДАМЕ ВО КАВАДАРЦИ..
Ах,бе брате па кога има ПАРИ има се.:toe:
 
V

Viktoranius

Гостин
Абе многу се нервирам оти Струмица игра во Четврток ебаго...сакав среда баш кога не учиме да одам, ама се падна четврток и плус тоа 2 смена....У КУРАЦ !
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Абе многу се нервирам оти Струмица игра во Четврток ебаго...сакав среда баш кога не учиме да одам, ама се падна четврток и плус тоа 2 смена....У КУРАЦ !
Ајде бе ке избегаш 2-3 часа,и ке ја гледаш утакмицата на ТЕЛЕВИЗОР,зошто да одиш со Амак,зарем има потреба?Ке победиме,20 разлика.:helou:
 
V

Viktoranius

Гостин
Ајде бе ке избегаш 2-3 часа,и ке ја гледаш утакмицата на ТЕЛЕВИЗОР,зошто да одиш со Амак,зарем има потреба?Ке победиме,20 разлика.:helou:
Е да само тоа преостанува ....
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Jaс сум 1 СУПЕР ... а и плус тоа порано ни завршуват часовите ... Одиме на Победа јасно и гласно ... :vozbud:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Ах,бе брате па кога има ПАРИ има се.:toe:
Mногу јасно некој има вишок пари па си вика да ги потрошам секако ми стојата така но сепак ќе биде голем спектакал барем јас така се надевам има подготовки се спремаат народот е нестрплив да почне купот..
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Mногу јасно некој има вишок пари па си вика да ги потрошам секако ми стојата така но сепак ќе биде голем спектакал барем јас така се надевам има подготовки се спремаат народот е нестрплив да почне купот..
Епа Ламбе,Елена,Танчерки.Како што викате вие на темно претставување на играчите.Нормално дека вреди многу пари.Само така,не ми е важно кој е орагнизатор,важно ми е секоја година се повеќе и повеќе да се вложува во МАК.БАСКЕТОТ.:helou:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Епа Ламбе,Елена,Танчерки.Како што викате вие на темно претставување на играчите.Нормално дека вреди многу пари.Само така,не ми е важно кој е орагнизатор,важно ми е секоја година се повеќе и повеќе да се вложува во МАК.БАСКЕТОТ.:helou:
Да да се сложувам со тебе треба да се вложува во мак баскетот сега еве ние почнаме во Кавадарци а тоа треба да го продолжат и другите идни организатори а не како минатата година искрено кажано купот во Битола беше апсолутно мизерен никаква организација како прво јас да сум таму не би играл ни џамлии на тој пархет што го имаат не па кошарка да играат катастрофа му е пархетот сет скока како гумени бомбони..
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Да да се сложувам со тебе треба да се вложува во мак баскетот сега еве ние почнаме во Кавадарци а тоа треба да го продолжат и другите идни организатори а не како минатата година искрено кажано купот во Битола беше апсолутно мизерен никаква организација како прво јас да сум таму не би играл ни џамлии на тој пархет што го имаат не па кошарка да играат катастрофа му е пархетот сет скока како гумени бомбони..
Да заборавиме,што било.Да се надеваме дека во иднина нема да биде така.И јас очекувам многу интересно,па нека освои НАЈДОБРИОТ:smir:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Да заборавиме,што било.Да се надеваме дека во иднина нема да биде така.И јас очекувам многу интересно,па нека освои НАЈДОБРИОТ:smir:
Нека победи најдобриот..
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Да! Со срека на сите екипи! посебно на Струмица(се знае) :smir:
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Море слушам се шушка нешто за осветлувањето у салата биле потрошени 12 илјади евра ќе биде многу спектакуларно со ласери во бои информацијата ја разбрав од чаршија колку е точна незнам ама одвај чекам да дојде среда и да почне веќе купот..
ПОЗДРАВ ДО СИТЕ СЕ ГЛЕДАМЕ ВО КАВАДАРЦИ..
bolje da ne gi trosele parite za osvetluvanje,bolje da vi gi dadele na vas edno novo zname da si kupite:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
SO SREKA NA SITE EKIPI I NEKA POBEDI PODOBRIOT :D:D
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
хаха добро беше ова за знамето ке ви треба сега кога го немате
 

Kajgana Shop

На врв Bottom