Фан Клуб : Фени Индустри

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
kako mi ja zatna muckata ne znaes nemam sto sto da ti kaam sega i se nasekirav mnogu zatoa ke zemam da procitam nesto za da se iskazam i da znam kako da ti vratam
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Ајде ќе ти удостојам и на тоа прашање. Значи што не ти е јасно поимот ИСКОМПЛЕКСИРАНОСТ ?

Епа вака, тоа ти е човек што не може да ја прифати реалноста и живее во светот на фантазијата. Е во таков свет живееш ти мил мој Радикалчо. Неможеш да прифатиш дека кошарката не се врти само во твоето мило Скопје, туку се пресели во помалите градови кои вие ги викате провинции. Неможеш да прифатиш дека тим што постои 2 години, дојде и ја наруши таканаречената голема традиција на твоето свето МЗТ.

Е тоа ти се вика искомплексираност.
Реалноста е дека една титула руши традиција? Тонеш се повеќе и повеќе, а гледам и добро си ја разбрал тематиката на комплексите :icon_lol:
 
V

Viktoranius

Гостин
kako mi ja zatna muckata ne znaes nemam sto sto da ti kaam sega i se nasekirav mnogu zatoa ke zemam da procitam nesto za da se iskazam i da znam kako da ti vratam
Ок, ајде оди начити се па кога ке се вратиш можеби ќе можеме да правиме дискусија на високо ниво.
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
a ova ti se vika VIKIPEDIJA
ВИКИпедија во вистинска смила на зборот. Како само ја покажува својата едуцираност, едноставно би го навредил ако кажам дека е мајстор, мајсториште е
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Ок, ајде оди начити се па кога ке се вратиш можеби ќе можеме да правиме дискусија на високо ниво.
Абе незнаеш повеќесложен збор, ти најде да кажуваш за начитаност? Ти немаш ни поима што е комплекс бе, а не да објаснуваш за појави кои се предизвикании од тоа. Ископлексираност, па ископлексираност, на repeat ти е тој збор, а врска немаш ни што значи. Каква бламажа си приредуваш дали знаеш? Среќа што се 90% како тебе тука, па нема да те сфатат, ама па несреќа за нив, ќе кажуваат и они што се комплекси и ке се срамат пред народот. КОПЛЕКС БИЛО НЕПРИФАЌАЊЕ НА РЕАЛНОСТА :tapp::tapp::tapp: Да не е толку трагично би било прилично комично

Пријателски совет, избриши си го постот, сите ќе видат колку поима немаш
 
V

Viktoranius

Гостин
Толку крај, не се замарам веќе со вас. Дефинитивно нема суштество што може да ви објасне на вас што е вино а што вода.
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Толку крај, не се замарам веќе со вас. Дефинитивно нема суштество што може да ви објасне на вас што е вино а што вода.
:pred::pred::pred: Хехехехеххе го извади белото знаме. И јас би извадил, после ваква бламажа не само што би се предал, би сменил и username и од ново би се регистрирал на форумов
 
V

Viktoranius

Гостин
:pred::pred::pred: Хехехехеххе го извади белото знаме. И јас би извадил, после ваква бламажа не само што би се предал, би сменил и username и од ново би се регистрирал на форумов

Па сигурно дека го вадам белото знаме, кој со тебе ќе излезе на крај да ти докаже дека живееш во свет на обична фантазија.
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Па сигурно дека го вадам белото знаме, кој со тебе ќе излезе на крај да ти докаже дека живееш во свет на обична фантазија.
Што да правам...јеби га, ИСКОПЛЕКСИРАНО КОПИЛЕ СУМ :pos2::pos2::pos2:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Браво синко, опседнат си со мене па почна постовите и во потпис да ми ги ставаш, само што не ти успеват.:pos2:
Не успеваат пошто мојот лик и дело не трпат толкави глупости, а плус и ископлексиран сум :pos2:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: ТОЧНО:pos2:
И тоа замисли, незнаев дека сум, ама благодарејќи на твоето познавање на работите и исцрпно објаснување сфатив дека сум сум ископлексирано копиле. Хихихихи :smir: :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: А викаш точно е дека се изнатропа глупости а? Кој признава пола му се простува Хихихихихих
 
V

Viktoranius

Гостин
И тоа замисли, незнаев дека сум, ама благодарејќи на твоето познавање на работите и исцрпно објаснување сфатив дека сум сум ископлексирано копиле. Хихихихи :smir: :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: А викаш точно е дека се изнатропа глупости а? Кој признава пола му се простува Хихихихихих

Јебига, за тоа сум тука, да ти објаснам работи што не ти се познати хихихихихихих:pos2: а мило ми е и сам што си призна дека си искомплексирано копиле хихихихихихихи:pos2::pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom