Фан Клуб : Фени Индустри

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Стварно развијте малку сточарство и земјоделство штом толку имате во изобилство. Наместо да доаѓате за клубот вие дојдете си фино лепо овде на сточен пазар. И сендвичите од Пејо донесете ги пошто нели вие сте Фаст Фоод Лозари !

За земјоделство точно е дека се занимаваме а ако најдиш ти во Кавадарци еден сточар јас ќе те частам лично од Фаст Фуд Лозари со една коњска виршла па така ем најаден ем расцепен.
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Море добраа е дааа со тиа Бојан ќе помислам дека стварно имате некаква врска со него.А тоа со копачите и мотиките ќе дојдеме и ќе го засипиме АЕРОДРОМ..
Значи вие зборите дека имаме врска со Бојан а кога ве прашав да објасните се чудите незнаете. Кого ќе засипите вие греота сте пола група сте со пречки во развој. Нема потреба да ме частиш частете се вие меѓу себе таму. И така се изназборевте коњи ова коњи она па изгледа од искуство кажувате.
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
За земјоделство точно е дека се занимаваме а ако најдиш ти во Кавадарци еден сточар јас ќе те частам лично од Фаст Фуд Лозари со една коњска виршла па така ем најаден ем расцепен.
momce mlado citaj gi do kraj rabotite.F.A. saka da ti kaze da go razviete stocarstvoto,ama izgleda tebe ne ti se cita kako sto treba i kako po obicaj si citate tao vas sto vi odgovara ama nema vrska,neka se smeat lugevo,da ne ste vie kavadarcanite nema da ima koj da ne nasmee
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Хахахахахаха ненормалееееееееееееееееееееен !
А за Бојан веќе не го поврзувајте со нас затоа што ни сами незнате зашто го поврзувате. Само колку да кажете нешто а?
Бојан13 фаца педерска, Бојан тринајска главен е на F.A :pos2: ете глеаш дека има врска и со вас посерко
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Бојан13 фаца педерска, Бојан тринајска главен е на F.A :pos2: ете глеаш дека има врска и со вас посерко
Затоа што тебе ти текна крајно проста селска кавадаречка песничка? Јас те прашав уште пред 5-6 саата изгледа за тоа време ја мислеше песничкава. Исто така можам да приметам колку сте сериозни и зрели, човек ве прашува убаво еве каков одговор добива. Ама не сте вие криви, владава е крива, не е интернет за сите.
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Има има врска, па кој е публика у неговото шоу, студентите од скопските приватни факултети. А вас сеа вие е спонзор Фон, оп вие кај Боки у шоу у први редови у публика.Сакале неќеле, боки си е ваш и само ваш. Ајде сите да ве видам кај Боки у понеделник.
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Значи вие зборите дека имаме врска со Бојан а кога ве прашав да објасните се чудите незнаете. Кого ќе засипите вие греота сте пола група сте со пречки во развој. Нема потреба да ме частиш частете се вие меѓу себе таму. И така се изназборевте коњи ова коњи она па изгледа од искуство кажувате.
Јас лично те уверувам дека нема такви луѓе во групата туку само такви му се фаците сигурно мислиш на двајцата близнаци за да се увериш кога ќе дојдете во Кавадарци јас и ти ќе се најдиме и ќе те одведам кај нив дека нема такви луѓе па и ако има тоа сепак е народ кој го сака клубот и навива за него и јас колку што знам навивачките групи немаат некој правилник што забранува некој кој има пречки во развојот да биде на трибина со најверните навивачи,а и мислам дека за таквите луѓе не е убаво да ги употребуваме во нашите меѓусебни караници како ш то го стори ти сега во дадениот пост ако имаш малку свест и жал за таквите луѓе не само за тебе јас еве пред сите би замолил да не ги спомнуваме во разни дискусии.
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
Има има врска, па кој е публика у неговото шоу, студентите од скопските приватни факултети. А вас сеа вие е спонзор Фон, оп вие кај Боки у шоу у први редови у публика.Сакале неќеле, боки си е ваш и само ваш. Ајде сите да ве видам кај Боки у понеделник.
drugar pa ti znaes i vo koj termin se emituva toa sou.a mene toa me naveduva da pomislam deka kako sto prethodno zaklucivme vasite sestri koi doagjaat vo sk navodno da studiraat(citaj omazat) nemajki druga rabota po skopjevo odat da go gledaat toa sou.ete ti od kaj si znael koga se emituvaaaaaa.pa kazi si be drgar ako si fan na boki 13 toa e tvoj izbor,ne moze nikoj da ti go zabrani toa.nema potreba da go cuvas toa vo sebe,da te pritiska,da te doveduva vo nelagodni situacii,KAZI SI DEKA SI FAN NA BOKI 13 I GOTOVO,RESENA RABOTA
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Затоа што тебе ти текна крајно проста селска кавадаречка песничка? Јас те прашав уште пред 5-6 саата изгледа за тоа време ја мислеше песничкава. Исто така можам да приметам колку сте сериозни и зрели, човек ве прашува убаво еве каков одговор добива. Ама не сте вие криви, владава е крива, не е интернет за сите.

Колку за твоја имформација ние си користиме кабловски интернет и уредно си плаќаме по 600 денари месечно за вас незнам можеби вие користите овој бесплатниот од влада..
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
Јас лично те уверувам дека нема такви луѓе во групата туку само такви му се фаците сигурно мислиш на двајцата близнаци за да се увериш кога ќе дојдете во Кавадарци јас и ти ќе се најдиме и ќе те одведам кај нив дека нема такви луѓе па и ако има тоа сепак е народ кој го сака клубот и навива за него и јас колку што знам навивачките групи немаат некој правилник што забранува некој кој има пречки во развојот да биде на трибина со најверните навивачи,а и мислам дека за таквите луѓе не е убаво да ги употребуваме во нашите меѓусебни караници како ш то го стори ти сега во дадениот пост ако имаш малку свест и жал за таквите луѓе не само за тебе јас еве пред сите би замолил да не ги спомнуваме во разни дискусии.
TREBA VIE DA RAZMISLITE MALCE I DA PRESTANETE DA ZEMATE TAKVI LUGE NA UTAKMICA KOLKU DA IZGLEDATE DEKA STE POVEKE.PA GREOTA SE TIE LUGE DA GI MALTRETIRATE DURI DO SKOPJE,ZOSTO?ZA DA BIDETE 18 NAMESTO 16,SRAMOTA
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Има има врска, па кој е публика у неговото шоу, студентите од скопските приватни факултети. А вас сеа вие е спонзор Фон, оп вие кај Боки у шоу у први редови у публика.Сакале неќеле, боки си е ваш и само ваш. Ајде сите да ве видам кај Боки у понеделник.
Браво ! Одлично размислување и уште поубав заклучок ! Да сакав немаше да добијам ! Сам ни даде до знаење колку си прост.
За тие со пречки во развој еден лош збор не реков а што ги има ги има ги видов кога бевте кај нас и греота се луѓето. Само ми е смешно кога читам дека ќе дојдете и ќе ни го запалите Аеродром.
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
TREBA VIE DA RAZMISLITE MALCE I DA PRESTANETE DA ZEMATE TAKVI LUGE NA UTAKMICA KOLKU DA IZGLEDATE DEKA STE POVEKE.PA GREOTA SE TIE LUGE DA GI MALTRETIRATE DURI DO SKOPJE,ZOSTO?ZA DA BIDETE 18 NAMESTO 16,SRAMOTA
Одлично од твоја страна се гледа колку свест имаш такви работи можат на секој да му се случат само немај мака ќе видиш колку сме во Кавадарци ако го имаш тоа задоволство да дојдеш и да се увериш дали сме 18 или180 тебе ама ич да не те боле куралото колку сме толку сме.
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
Одлично од твоја страна се гледа колку свест имаш такви работи можат на секој да му се случат само немај мака ќе видиш колку сме во Кавадарци ако го имаш тоа задоволство да дојдеш и да се увериш дали сме 18 или180 тебе ама ич да не те боле куралото колку сме толку сме.
momak jas samo kazuvam kolku dojdovte vo aerodrom.mojata svest e mnogu pogolema od tvojata,vo toa bidi siguren bidejki jas imam potroseno dosta pari na tie humanitarni akcii,za razlika od tebe.moze sega da ja vrtis temata kolku sakas no poentata bese deka tie luge vie gi maltretirate da dojdat vo skopje alooooooooooooo
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
vepar oni doagaat 60 luge ama u sala vlagaat samo 15 posto drugite se dojdeni na razgeduvanje na kultorno-istoriskite raboti vo skopje kako sto se kameni most, kale..............

p.s ako nosite kombinirani za mene bez majonez
 

Kajgana Shop

На врв Bottom