Фан Клуб : Фени Индустри

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Кој па на курот си ти да ми кажеш? Ајде уште чекам објаснување.
Ајде куреви пички се отиде кај што не требаше Бојан 13 :pos2:јас не сум дирекно поврзан со оваа дискусија можеби го финансиравте за евросонг или бевте негови гости у емисија:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:ХЕХЕХЕХЕХЕХЕХЕХХЕХЕХЕЕ...
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
Не бе бе како што знам имаат и со Тау Керамика и Макаби и тоа на на нивно барање ќути па едвај се вметнале во распоред меѓу Денвер и Бостон контролната.Исто разбрав и дека Гарнет веќе е во Кавадарци пробува да дешифрира што значи тоа Фаст Фуд на знамето.:bil:
:pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:

ke mu kazat deka toa go napisale od blagodarnost kon sponzorot.a sega ti zamisli kakva blagodarnost imaat koga nekoj ke im dade hamburger:vozbud: :vozbud: :vozbud: nedaj boze da im dades skara cuda moze da napravat
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
abe drugarce ne se nerviraj,sto e bitno od kaj mi se parite,bitno e deka gi imam vo izobilstvo.a dokolku ti ili nekoj od tvojata familija ima finansiski problem,kazi,ke najdeme care,posebno ako e zensko,za nisto nema da se sekiras,ke gi tretirame tuka kako kineski kraljici

a inace toa so grobarite sto si go napisal epten me uplasi,kazi im neka pominat da im dadam po edna rakija da se napijat:pos2: :pos2: :pos2:
ТИ ич не се секирај за мојата фамилија и финансиите јас имам да живеам еден пристоен живот и не се фалам како вас а дека ги имаш во изобилство се сомневам:pos2:а можеби и навистина ги имаш пошто не те познавам лично и затоа неможам да дадам свое видување за твојата финансиска состојба нема проблем ќе му речам на гробарите да дојдат за да му дадеш ракија ама првен треба да ја заслужат нели т.е да засипат некој..:tapp:
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
ТИ ич не се секирај за мојата фамилија и финансиите јас имам да живеам еден пристоен живот и не се фалам како вас а дека ги имаш во изобилство се сомневам:pos2:а можеби и навистина ги имаш пошто не те познавам лично и затоа неможам да дадам свое видување за твојата финансиска состојба нема проблем ќе му речам на гробарите да дојдат за да му дадеш ракија ама првен треба да ја заслужат нели т.е да засипат некој..:tapp:
epa ako e takva rabotata,ako treba da si ja zarabotat,togas dojdi i ti,da imaat sto da rabotat lugeto
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
epa ako e takva rabotata,ako treba da si ja zarabotat,togas dojdi i ti,da imaat sto da rabotat lugeto
ХЕхехехЕ што па јас да дојдам у скопје бе малку ли сте таму има еден куп народ да засипат треба да дојдеш ти во Кавадарци па тука да му дадеш ракија за да ме засипат мусе едно..
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Значи само глупости зборите, Бојан ова Бојан она а незнаете зашто го спомињате и го поврзувате со нас.
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
ХЕхехехЕ што па јас да дојдам у скопје бе малку ли сте таму има еден куп народ да засипат треба да дојдеш ти во Кавадарци па тука да му дадеш ракија за да ме засипат мусе едно..
abe drugar sum doagjal doagjal u kavadarce eheheeeeeeeej.iskreno nema sto mnogu gradot da ponudi,u negotino ima 6 pati podobar noken zivot ako e pomal grad
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Што ви е смешно бе, тоа го кажал човек од клубот не го измислив ја.
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.491
Поени од реакции
47.592
Што ви е смешно бе, тоа го кажал човек од клубот не го измислив ја.
Па баш затоа и се смееме зашто тоа го кажал човек од клубот :bil:
Да кажеш ти или било кој од овде не ти земаме за зло од вас што не чувме ова би било ситница..


п.с нареден пак кога ке доаѓате во Скопје ако не ви е мука
2 комбинирани
3 чикена
7 хамбургери
4 помфрита
нормално за носење

ид а без салати ако може:bil::bil::bil:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Што ви е смешно бе, тоа го кажал човек од клубот не го измислив ја.
Де бе ај мани ги нели гледаш ти го крстиш оно прде:pos2:остај ги нив да не ќе има некоја пријателска утакмица во скоро време во Кавадарци или слични информации.:uvo:
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
Де бе ај мани ги нели гледаш ти го крстиш оно прде:pos2:остај ги нив да не ќе има некоја пријателска утакмица во скоро време во Кавадарци или слични информации.:uvo:
ima ima so lukoil
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Па баш затоа и се смееме зашто тоа го кажал човек од клубот :bil:
Да кажеш ти или било кој од овде не ти земаме за зло од вас што не чувме ова би било ситница..


п.с нареден пак кога ке доаѓате во Скопје ако не ви е мука
2 комбинирани
3 чикена
7 хамбургери
4 помфрита
нормално за носење

ид а без салати ако може:bil::bil::bil:
Хахахахахаха ненормалееееееееееееееееееееен !
А за Бојан веќе не го поврзувајте со нас затоа што ни сами незнате зашто го поврзувате. Само колку да кажете нешто а?
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Добро Пејо и еден коњ ќе ви донесеме да ви го опаше по еднаш пред јадење за после послатки да ви бидат сендвичите. Да ви ги распара тоа кревките педерски газиња.
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
Па баш затоа и се смееме зашто тоа го кажал човек од клубот :bil:
Да кажеш ти или било кој од овде не ти земаме за зло од вас што не чувме ова би било ситница..


п.с нареден пак кога ке доаѓате во Скопје ако не ви е мука
2 комбинирани
3 чикена
7 хамбургери
4 помфрита
нормално за носење

ид а без салати ако може:bil::bil::bil:
i eden vegetarijanski neka ima za sekoj slucaj
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
Добро Пејо и еден коњ ќе ви донесеме да ви го опаше по еднаш пред јадење за после послатки да ви бидат сендвичите. Да ви ги распара тоа кревките педерски газиња.
a ti toa nesto da ne se naljuti,a?:pos2: :pos2: :pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom