Фан Клуб : Фени Индустри

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Вепар за тебе специјално еден прч ќе донесеме, ќефот ќе ти го напраи, аима цел живот благодарен да ми бидеш.
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
А вие станувате се погладни, така ми се чини, не знам дали ќе ве задоволи еден....
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
a ti toa nesto da ne se naljuti,a?:pos2: :pos2: :pos2:
Слушај се се ама ама коњ ли бре даа е воа не сум го знаел дека сте за толку..:pos2::pos2::pos2:слушај еј не ве сакаме у Кавадарци со расцепени газови оти ќе се рашире некоја коњска епидемија..:pos2::pos2:ХЕХЕХЕХЕХЕХЕХХЕХЕХЕХЕ НЕМОЖАМ ДА СЕ ИЗНАСМЕАМ :pos2::pos2:туууууууууу даааа коњ ејјјјјјјј...
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Слушал вепар затебе прч кој е каа тебе ти најрсцепен ќе бидиш од сите :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:ХЕХЕХЕХЕХЕХЕХЕХЕ.......
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
Вепар за тебе специјално еден прч ќе донесеме, ќефот ќе ти го напраи, аима цел живот благодарен да ми бидеш.
fala fala ama kazi kako nie da vi nadoknadime za toa dobro sto ke ni go napravite.nie ovde nemame domasni zivotni ama posto apetitot vas vi e golem imame cevki za odvod na kanalizacija pa mislam deka tie ke vi zavrsat rabota dokolku ne ste mnogu prosireni,a ako veke go imate toj problem togas ne vi ostanuva nisto drugo osven da se kacite na mileniumskiot krst.taka ke imate dvojno zadovolstvo.em ke uzivate em ke se voshituvate na ubavinata na SKOPJE
 

Kriticar

дискриминатор
Член од
7 мај 2007
Мислења
1.037
Поени од реакции
5
Ќути бе и ја никако да престанам да се смеаам,стомак ме заболе:tapp:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Коњ ами шо, глеаш како се стрват, дури барат и уште, не знам дали да земеме некој бик успат за комплетно задоволство на аеродром геј компани.
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
fala fala ama kazi kako nie da vi nadoknadime za toa dobro sto ke ni go napravite.nie ovde nemame domasni zivotni ama posto apetitot vas vi e golem imame cevki za odvod na kanalizacija pa mislam deka tie ke vi zavrsat rabota dokolku ne ste mnogu prosireni,a ako veke go imate toj problem togas ne vi ostanuva nisto drugo osven da se kacite na mileniumskiot krst.taka ke imate dvojno zadovolstvo.em ke uzivate em ke se voshituvate na ubavinata na SKOPJE
Види ако не сакаш прч ти само кажи ќе најдиме нешто по провокативно ќе те однесиме на љубаш и ќе те наметниме на еден бетонски кол ако и тоа ти е малку ти препорачувам да си напикаш една лозанка по твој избор нека биде сортата па така ќе бидеш ем пијан ем расцепен:pos2:...
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Незнам како човек да не издржи да не ве навреди глупи сте ко кур. Каде прочита дека бараме коњи да ни донесете? Ние побаравме или вие сами си напишавте? Прост народ у пичку матер. Го спомињате Бојан ви викам што има врска со нас, незнаете да одговорите. Убаво ви кажаа ајде копачи, мотики и ебете си матер таму (не се однесува на цело Кавадарци или Струмица само на вакви ВИП личности).
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
Коњ ами шо, глеаш како се стрват, дури барат и уште, не знам дали да земеме некој бик успат за комплетно задоволство на аеродром геј компани.
taman donesete se sto imate doma od zivotinsko poteklo vo sala pa nie ke odbereme.i taka nemozete da ja napolnite salata.a posto ke ima od poveke gradovi dojdeno luge moze i stocen pazar da napravite posto vas poveke vi e bitno stocarstvoto i zemjodelstvoto odkolku kosarkata:pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Стварно развијте малку сточарство и земјоделство штом толку имате во изобилство. Наместо да доаѓате за клубот вие дојдете си фино лепо овде на сточен пазар. И сендвичите од Пејо донесете ги пошто нели вие сте Фаст Фоод Лозари !
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Незнам како човек да не издржи да не ве навреди глупи сте ко кур. Каде прочита дека бараме коњи да ни донесете? Ние побаравме или вие сами си напишавте? Прост народ у пичку матер. Го спомињате Бојан ви викам што има врска со нас, незнаете да одговорите. Убаво ви кажаа ајде копачи, мотики и ебете си матер таму (не се однесува на цело Кавадарци или Струмица само на вакви ВИП личности).
Море добраа е дааа со тиа Бојан ќе помислам дека стварно имате некаква врска со него.А тоа со копачите и мотиките ќе дојдеме и ќе го засипиме АЕРОДРОМ..
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
Море добраа е дааа со тиа Бојан ќе помислам дека стварно имате некаква врска со него.А тоа со копачите и мотиките ќе дојдеме и ќе го засипиме АЕРОДРОМ..
a kako toa ke go zasipite?bas me interesira
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
И ракија да не сакате, или нееее.... Вие не сте научени на толку силни пијалоци, ќе ве боли глава, вие сте нежни, вие цепете виски,.. ова газови де. Ако ви даеме ракија ќе се испоебете нема да знаете шо е маж шо жена.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom