Помош и совети

soul123

...plAy HaRd GO pRo...
Член од
2 октомври 2008
Мислења
295
Поени од реакции
23
ќе може некој да ми каже што е проблемов и како да го решам?

 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
ќе може некој да ми каже што е проблемов и како да го решам?


Прво кажи што се си направил, како си ја инсталирал, дали ти се пуштала претходно, дали си ставил пач, кој крак, каде, како.....
 

soul123

...plAy HaRd GO pRo...
Член од
2 октомври 2008
Мислења
295
Поени од реакции
23
Прво кажи што се си направил, како си ја инсталирал, дали ти се пуштала претходно, дали си ставил пач, кој крак, каде, како.....
ах, па не јас, прашувам за другар, али сепак, ја инсталирал најнормално, и нема пач, само крак од www.megagames.com и тоа е. Не се пуштила ниеднаш до сега :/

можно ли е да е до кракот, или ? дајте ми некој добар крак ако може.
 
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.287
Поени од реакции
314
ах, па не јас, прашувам за другар, али сепак, ја инсталирал најнормално, и нема пач, само крак од www.megagames.com и тоа е. Не се пуштила ниеднаш до сега :/

можно ли е да е до кракот, или ? дајте ми некој добар крак ако може.
Ти пратив крак по пп јас го користев и све работеше..
 

snowmen

The Rock
Член од
26 јануари 2009
Мислења
108
Поени од реакции
1
Ја инсталирав PES 09 и кога уклучив да играм утакмица ми се појавува еден нерешлив проблем ми се заматува сликата ама не на цел монитор.Не знам шо е работава не можам никако да ја направам.Помагајте оти многу сакам да ја играм!!!!!
Мислам дека нема проблем со графиката:

nvidia ge force 9600gt 512mb
RAM:1GB.
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
Ја инсталирав PES 09 и кога уклучив да играм утакмица ми се појавува еден нерешлив проблем ми се заматува сликата ама не на цел монитор.Не знам шо е работава не можам никако да ја направам.Помагајте оти многу сакам да ја играм!!!!!
Мислам дека нема проблем со графиката:

nvidia ge force 9600gt 512mb
RAM:1GB.
Скриншот ќе може да видиме ? И пробај со друг крак
 
Член од
10 јануари 2009
Мислења
15
Поени од реакции
0
ja imam instalirano nfs carbon i koga ce stisnam na ikonana sepravit ekranot crn i isfrlat pomos ve molam:nesvest:
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
ja imam instalirano nfs carbon i koga ce stisnam na ikonana sepravit ekranot crn i isfrlat pomos ve molam:nesvest:
Што компјутер имаш, кои драјвери за графичката ги користиш, на што Windows работиш, каков крак стави.
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.134
Поени од реакции
1.896
Ако може линк со кракирани сервери за NFS Undercover?И ако има пачови некој нови.
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
ај помош пак,
другаров пробал и со овој крак што ми го прати по пп, али сега нов проблем има

погледнете:



Нека не ја уклучува играта преку иконата на десктоп, туку преку таа SOCIAL CLUB нешто, во фолдерот кај што е играта. (RTSC мислам дека се вика)
 
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.287
Поени од реакции
314
ај помош пак,
другаров пробал и со овој крак што ми го прати по пп, али сега нов проблем има

погледнете:



Незнам стварно што е проблемот кај мене не правеше вака...Кажи му да напраи unninstal на Rockstar Games Social Club и пак да го инсталира и нека проба..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom