Помош, софтверски проблеми и совети - III дел

Статус
Затворена за нови мислења.

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
ДА ...дали има можност лажно да прикажуваш колку посетители се онлајн? тоа ми е прашањето
Многу јасно дека има :) Побарај си таков код, или ако знаеш испрограмирај сам, и ставај си колку посетители се онлајн и све тоа :)
 

Hooligan

..The President...
Член од
9 февруари 2008
Мислења
2.358
Поени од реакции
701
Многу јасно дека има :) Побарај си таков код, или ако знаеш испрограмирај сам, и ставај си колку посетители се онлајн и све тоа :)
оК фала...
ако случајно налеташ на нешто, мислам на таков код кажи..ако не ,ако “погодам“ тагојте ќе напрам нешто :)
поздрав:helou:
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
слегнав неро 7 и сега одам на сетапот и излева едно екстрактинг и кога ке помине тоа не се отвара ништо за да го инсталираш шо е проблемот
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
слегнав неро 7 и сега одам на сетапот и излева едно екстрактинг и кога ке помине тоа не се отвара ништо за да го инсталираш шо е проблемот
Аман бре тим4е, неро 8 небива, неро 7 небива... се небива кај тебе
Дај слика од тоа екстрактингот да видеме што е тоа....
 

Oi!

Член од
26 август 2008
Мислења
313
Поени од реакции
6
слегнав неро 7 и сега одам на сетапот и излева едно екстрактинг и кога ке помине тоа не се отвара ништо за да го инсталираш шо е проблемот
Обично секое Неро што се инсталира, прво праи extract а после праи expecting..за да види дали имаш некоја програма што ти работи у позадина и што му смета...и секако ке ти каже што е тоа...а иначе после тоа иде обавезно рестарт па тек тогаш се инсталира...Позз
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Аман бре тим4е, неро 8 небива, неро 7 небива... се небива кај тебе
Дај слика од тоа екстрактингот да видеме што е тоа....
да го ебам веке па изнервирах се никак не се инсталира :nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv:
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
да го ебам веке па изнервирах се никак не се инсталира :nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv:
Незнам што е проблемот кај тебе, најверојатно ти е оштетен инсталациониот фајл...
јас моментално ја користам оваа верзија Nero 7.0.1.2, побарај на гугл/торенти и симни ја програмата, 100 мб е инстал фајлот
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
де бе некој да ми даде линк за тава неро веке преку таквото ми е од сабајле довн никак не бива или ке се довн па нема да се инсталира или па немозе да се довн ке земам веке сичко ке фрлам ... де ако има некој испробано од негде од дека шо е довн и шо е инсталирал оти цел гугл го превртех неможам да најадм
 
Член од
3 октомври 2008
Мислења
24
Поени од реакции
0
ej pozdrav jas s euste imam problem so otvaranje na stranata topmk nikoj neznae sto e probav se i s:toe::nesvest:ega
 

SkyDriver

Would like my bananna ?
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.140
Поени од реакции
221
ej pozdrav jas s euste imam problem so otvaranje na stranata topmk nikoj neznae sto e probav se i s:toe::nesvest:ega
Марија ... не ми се веерува дека би било до ова, ама сепак да ја спомнам и оваа опција.
Дали имаш инсталирано Flash Player ?
 

Ag0rA

NEBO666
Член од
29 февруари 2008
Мислења
1.667
Поени од реакции
60
Марија ... не ми се веерува дека би било до ова, ама сепак да ја спомнам и оваа опција.
Дали имаш инсталирано Flash Player ?
Да не сурфаш со 64 битен броусер?

едит: ти нудам римут асистенс ;)
 
Член од
3 октомври 2008
Мислења
24
Поени од реакции
0
i ne mi e jasno zosto samo taa strana najmnogu ja koristev i pred dva dena nemase internet od kaj niv nesto i koga stigna netot nikako nemozam da s ekonektiram na topmk se drugo otvara osven nea mi veli ,,serverot ne e pronajden,, a gi imam site prelistuvaci mozzila ,opera IE.....
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom