Фан Клуб: Арсенал

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.065
Поени од реакции
666
Честитки за победава ,нека ни се множат...кризата е пребродена,се осека добриот дух во тимот ,можеби не бевме доминантни во играта ,но 3 бода си се 3 бода...честитио нека ни е :helou:
 

worca

Get well soon....
Член од
19 февруари 2008
Мислења
740
Поени од реакции
15
Честитки за победата од Фан Клуб: Челзи, иако никогаш нема да признаам дека е заслужена. Дадовте гол од офсајд и победата не е заслужена. Сепак, каква и да е, три бода си се три бода. Честитки уште еднаш.
Respect....

Него.. коментаторот го слушавте? „ И еве сега на центар ДЕЦКАТА ГРАДИНКА НА ВЕНГЕР“ :pos2: кретен глуп...

Потоа...
„ сега фаулиран ... сен.... сендерос... се извинувам фабрегас :pos2::pos2::pos2:

EDIT:

видете фаца судијава !! :DDD
Аман остајте го тетин ни на рает...Згреши...и ке ви кажам една тајна.....навиваш е на Арсенал...и голем љубител на делото и играта на Беркамп...Поззззззз

Ке видиме дали е истото како против Јунајтед или сега ке биди различно...Многу ми наликува ова на сезоната кога бевме финалисти во ЛШ....ке видиме...Играме со Виган, Челзи игра со Болтон(гости) исто како и Ливерпул на гости кај Блекбурн....Јунајетд игра дома....Мора да киксни конечно некој на пр.Челзи на гости и Ливерпул....После играме со Ливерпул...па ке видиме...Иначе Вест Хем ни борчат уште или си платија се....(да ни поможат со Вест Хем)... Поззззззззззззззз

http://www.arsenal.com/news/news-archive/-we-need-that-kind-of-focus-in-every-game-

Потполно се сложувам....и во ниеден момент не се сомневам дека Венгер е најдобриот избор за тимот....Поззззззззз
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
worca, каде бе ние да го тепаме Челси ти луд си? :/ ихихихиих а можда и ке го тепаме... 3-1 за Челзи мој тип.

Поздрав, памет за другпат! Не се избрзувај со такви пишуванки.

PS: Сенди по се изгледа се враќа во Јануари кај нас :) тапа е во милан, а и неможе да се избори за нешто повеќе од клупа.
 

worca

Get well soon....
Член од
19 февруари 2008
Мислења
740
Поени од реакции
15
worca, каде бе ние да го тепаме Челси ти луд си? :/ ихихихиих а можда и ке го тепаме... 3-1 за Челзи мој тип.

Поздрав, памет за другпат! Не се избрзувај со такви пишуванки.

PS: Сенди по се изгледа се враќа во Јануари кај нас :) тапа е во милан, а и неможе да се избори за нешто повеќе од клупа.
Обично секогаш кога велам јас така секогап излегва обратно....Така да е ми замервајте....Ама да се спуштиме на земја...Разликата е голема...11 бода ако тепа Ливепул...

Ама еве некој тип и некој пример...И Јунајтед ни бегаше 8 бода пред некоја година 1997 мислам....па бевме шампиони....И Нотингем беше прв на Боксинг ден со 12 бода па на крај Лидс беше шампион со 1 гол подобра гол-разлика....Ливерпул исто бил шампион со ваков пресврт, па ке видиме....Поззззззззз...

п.с. Не му замервајте на тетин ми....за коменаторството...сто пати му е кажано...

Зоки, не ми се лути ти.....Јас ко ке речам дека ке тепаме ние губиме, кога ке речам дека губиме ние тепваме...Така да...Арсенал Виган 1-4, мој тип....Поззззззззззззззззз....чисто за малерот...
 

*БоРовИнкА*

јас не сум ЛУДА, јас ЛУДО живеам
Член од
20 јули 2007
Мислења
638
Поени од реакции
16
denes e poseben den..tolku odamna se nemam raduvano... luge alal da im e... za 5 minuti go resija natprevarot...mu dadovme malce na chelsea da se izraduva so prednosta..dosta mu bese... sega nie sme na red ...pozzz
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
denes e poseben den..tolku odamna se nemam raduvano... luge alal da im e... za 5 minuti go resija natprevarot...mu dadovme malce na chelsea da se izraduva so prednosta..dosta mu bese... sega nie sme na red ...pozzz
haha
takaa ee :)
aj samo da si go zadrzime redot i natamuuuuu :):helou::helou:
 

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.498
ППААРРЧЧЧЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!! :tv:

Ете зашо си ги сакам Арсенал.

Мн. ми е мило што ги тепаа Челзи. Браво!
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
Dobra rabota zavrsivte deneska,samo sto mu ovozmozivte na Man United da im se doblizi na Chelsea i Liverpool,ako ovaa sezona bide Man United SAMPION (a ke bide) ova deneska sto se sluci nikogas nema da vi go zaboravam :helou:
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Dobra rabota zavrsivte deneska,samo sto mu ovozmozivte na Man United da im se doblizi na Chelsea i Liverpool,ako ovaa sezona bide Man United SAMPION (a ke bide) ova deneska sto se sluci nikogas nema da vi go zaboravam :helou:
Ние не се замараме со тоа дали сме завршиле на манчестер работа или на нз кој... тимот не игра за да му овозможи на Манчестер(според твојата филозофија).

А тоа дали ке биде шампион, никој неможе дури сега да предвиди. Долга е сезоната има уште ниви за орање...
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Многу ми го направија ќефот денеска, алал да им е на децата :smir:
 
Член од
29 април 2008
Мислења
164
Поени од реакции
1
Хехееееееее.....како прво благодарност на сите за честитките,а како второ на сите наши фанови: нека ни е честита победата и да ни се множат......
Па да ви кажам искрено ги гледав само последните 20-ина минути (поради оправдани причини) и она што го видов многу ми се допадна,играа пресинг по целиот терен како да е почеток на натпреварот а не завршница и уште тогаш сватив дека овој пат нема да ја утнат.....па што да кажам друго освен да продолжат во овој стил.Во еден мој пост деновиве реков дека после дождот доаѓа сонце,хммммм,мислам дека конечно не огреа тоа сонце.....

НАПРЕД МЛАДИ ЅВЕРОВИИИИИИИИИ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

П.С. Зоки,се смири бе????????
хехе...поздрав!!!!!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom