Фан Клуб: Арсенал

Статус
Затворена за нови мислења.

[zEUs]

Go England!! GO!!
Член од
1 јули 2008
Мислења
4.398
Поени од реакции
535
Многу убаај са и давата гола што ги постигна РвП... мајсторија :vozbud:
- за првиот не веруев дека тоа и ќе се случи да шутне некат со десна нога а пак да постигне многу убав гол...:vozbud:
- а пак вториот супер се загради и неверојатно прецизен шут кој не се бранеше...:vozbud:
 

OMGWTFBBQ

Bone for Tuna
Член од
3 февруари 2007
Мислења
8.802
Поени од реакции
4.419
бутнавте гз, браво :)... нормално за вас навивав
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Него.. коментаторот го слушавте? „ И еве сега на центар ДЕЦКАТА ГРАДИНКА НА ВЕНГЕР“ :pos2: кретен глуп...

Потоа...
„ сега фаулиран ... сен.... сендерос... се извинувам фабрегас :pos2::pos2::pos2:

EDIT:

видете фаца судијава !! :DDD
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
Него.. коментаторот го слушавте? „ И еве сега на центар ДЕЦКАТА ГРАДИНКА НА ВЕНГЕР“ :pos2: кретен глуп...

Потоа...
„ сега фаулиран ... сен.... сендерос... се извинувам фабрегас :pos2::pos2::pos2:
Коментаторот си е таман.Немаше некакви кикосви освен овој вториот што го кажа?
А што толку те погоди за срце што рече детската градинка ??
Инаку,Зоки не е убаво ганер да се навредува,дека и тој е фан на Арсенал...:smir:
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.857
Поени од реакции
1.232
Него.. коментаторот го слушавте? „ И еве сега на центар ДЕЦКАТА ГРАДИНКА НА ВЕНГЕР“ :pos2: кретен глуп...

Потоа...
„ сега фаулиран ... сен.... сендерос... се извинувам фабрегас :pos2::pos2::pos2:

EDIT:

видете фаца судијава !! :DDD
ЛООООЛ судијата :pos: :pos: :pos: иначе коментаторов се испогреши вика нешо прво за арсенал и астон вила бодовите...после вика манчестер ј. е 3 со 28 бода и 2то и 1то место го делат ливерпул и челзи со по 23 бода:tapp:
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Коментаторот си е таман.Немаше некакви кикосви освен овој вториот што го кажа?
А што толку те погоди за срце што рече детската градинка ??
Инаку,Зоки не е убаво ганер да се навредува,дека и тој е фан на Арсенал...:smir:
Хехехехе киксерче е, барем јас таков впечаток имам. Колку самосе бунеше... а да... Децка градинка хмм.. не ми стои убаво! Ние не сме децка градинка така тоа ме изритира како и повеќето ( не од форумов)
али нема везе, иначе не сум знаел дека е фан на арсенал. :smir:
 

Awake

б.
Член од
30 декември 2007
Мислења
3.198
Поени од реакции
2.628
Тој фан на Арсенал ? Па цело време ми идеше да му отидам у редакција да му ја дупнам плавата глава. :)
 
Член од
8 август 2008
Мислења
2.680
Поени од реакции
512
Честито на резултатот
(неможам да го кажам истото и за играта, ама за жал резултатот е тој што останува запишан а не и начинот на кој дошло до него)

П.С. Страничниот судија - MAN OF THE MATCH
 

olitea

I Am The Enemy
Член од
24 април 2007
Мислења
829
Поени од реакции
19
Честитки за победата од Фан Клуб: Челзи, иако никогаш нема да признаам дека е заслужена. Дадовте гол од офсајд и победата не е заслужена. Сепак, каква и да е, три бода си се три бода. Честитки уште еднаш.
fala za cestitkite a za golovite nie dadovne tri kakvi takvi a celzi ne dade ni eden

inaku aj da ni e cestita pobedata i da ni trgnat rabotite vo pravilna nasoka sega
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom