браво секоја чест но едно да кажам венгер е најдобриот тренер во светот без конкуренција поззз:smir:
и вие имафте добра игра посебно прво полувреме коа не беше сигурно ништо

:vozbud:
па да пишам
иии не прифаќам ништожни зборови за ДЕНИЛСОН зашто одлично изигра
само 2 кикса кога глумеше пенал А ПРИТОА ОДЛИЧНО СЕ ИЗБОРИ
и кога лосо ја прими топката при 1-2 А ПРИТОА ООДЛИЧНО СЕ ОТВОРИ ИИ ЈА СЛЕДЕШЕ АКЦИЈАТА

2.055
Ксни си Челзи, ксни си Манју, уште Ливерпул ни останува.
За денешнава игра незнам што да кажам, за малце ќе заспиев од здодевноста кога еден младич РВП за 3минути ме расони ненормално.

812
Честитки за победата од Фан Клуб: Челзи, иако никогаш нема да признаам дека е заслужена. Дадовте гол од офсајд и победата не е заслужена. Сепак, каква и да е, три бода си се три бода. Честитки уште еднаш.

12
Neznam dali se sekjavas pred 2-3 godini koga Jose Mourinho vi bese trener igravme isto vaka za PL vazna utakmica za Arsenal i Van Persi vi dade gol za 1-0 i mu go ponistija a nemase nikakov ofside pa vie pobedivte so 2-0 posle toa. Ova neka bide revans.

Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.675
9.291
Каснам малку,ама сепак примите искрени Честитки од мене.

В

Вори

Гостин
Богами сега кој стигна го тепа Челси на Бриџ.Иначе честито победа,иако голот беше офсајд победивте заслужено.Браво!

gooner4life

Член од
Мислења
7.037
1.567
Фала фала се знае дека е мн голема работа да ги победиш Челзи на нивни терен само Арсенал 2 пати и Ливерпул 1 во 90 натпревари ако не ви текнува Арсенал победи па осумдесет и мислам 4 натпревари немаше па сеа Ливерпул и сега пофторно ние

ne be ja vikam dzverovi sme vie ne...
deneska site mi vikaa deka nema da mozeme da izdrzime i deka na HT ke bilo 3-0 ali od inat na site si ja pustiv 2jka za 1000ce da dokazam deka sum navijac za arsenal i pokraj toa sho ne se fovoriti...jes da na poluvreme me rebraa ali na kraj placeecki si otidoa nakaj doma ahahahahhah

ARSENAL FOREVER!!!:vozbud::vozbud::vozbud: